رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
خیلی ممنون
اون فروشنده ای که ازش گرفتم گفت مشکلی نداره. خوب شد پرسیدم :d
آفلاین بازی کنم مشکلی که نداره ؟ چون دیگه امکانات رایت دوباره ندارم

نه افلاین راحت بازی کنین مشکلی پیش نمیاد براتون اصلا . ولی لایو میرین درستش کنین اگه لایو میرین .

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من لایو هر چند وقت یک بار میرم ، حالا اگه بازی هایی رو که با روش برنر مکس رایت نشده باشند رو آفلاین بازی کنم برای بعداً که بخوام آنلاین بشم و به لایو متصل بشم باعث بن شدن میشه ؟

مثلاً الان یکم آفلاین Batman بازی کنم (با دیسک بدون برنر مکس) ، بعدش دیسک MW3 رو که با روش برنر مکس رایت شده رو بزارم تو کنسول و بعدش به لایو وصل بشم = آیا بن میشم یا مشکلی نداره ؟

ممنون

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
من لایو هر چند وقت یک بار میرم ، حالا اگه بازی هایی رو که با روش برنر مکس رایت نشده باشند رو آفلاین بازی کنم برای بعداً که بخوام آنلاین بشم و به لایو متصل بشم باعث بن شدن میشه ؟

مثلاً الان یکم آفلاین Batman بازی کنم (با دیسک بدون برنر مکس) ، بعدش دیسک MW3 رو که با روش برنر مکس رایت شده رو بزارم تو کنسول و بعدش به لایو وصل بشم = آیا بن میشم یا مشکلی نداره ؟

ممنون
در حالت آفلاین استفاده از دیسک های غیر مجاز هیچ خطری نداره اما در حالت آنلاین احتمال فلگ شدن و بن شده داره ...

bashir_cfz

کاربر سایت
Feb 15, 2012
9
من تازه واردم لطفا راهنمایی کنین تا بن نشم.. من بازی فیفا 12 رو دارم حالانمیدونم چجوری بازی رو چک کنم که مطمئن شم بن نمیشم و اکانت اکس باکس لایو رو هم زیاد آشنایی باهاش ندارم با داشبور 14699 و lt+3 .. من از بازی مطمئن نیستم که full sleath باشه..دوستان اگه میشه راهنمایی کنن چیکار کنم.. ممنون..

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
ab
من تازه واردم لطفا راهنمایی کنین تا بن نشم.. من بازی فیفا 12 رو دارم حالانمیدونم چجوری بازی رو چک کنم که مطمئن شم بن نمیشم و اکانت اکس باکس لایو رو هم زیاد آشنایی باهاش ندارم با داشبور 14699 و lt+3 .. من از بازی مطمئن نیستم که full sleath باشه..دوستان اگه میشه راهنمایی کنن چیکار کنم.. ممنون..
برای چک کردن بازی ها و فول پچ کردن از برنامه ABGX360 استفاده میشه! این برنامه رو دانلود کن و بعد از انتخاب دیسک کلید لانچ رو بزن اگه همه ی نوشته ها سبز نبود و نوشته های زرد و قرمز هم قاطیش بود یعنی اینکه دیسک شما افتضاح ست و باید پچ کنید! برای پچ کردن و رایت مجدد به تایپیک آموزش ABGX 360 سر بزن ...
لینک دانلود ABGX 360

el-nino

کاربر سایت
Dec 18, 2011
254
نام
محسن
ab
برای چک کردن بازی ها و فول پچ کردن از برنامه ABGX360 استفاده میشه! این برنامه رو دانلود کن و بعد از انتخاب دیسک کلید لانچ رو بزن اگه همه ی نوشته ها سبز نبود و نوشته های زرد و قرمز هم قاطیش بود یعنی اینکه دیسک شما افتضاح ست و باید پچ کنید! برای پچ کردن و رایت مجدد به تایپیک آموزش ABGX 360 سر بزن ...
لینک دانلود ABGX 360

خب میشه در مورد همون انتخاب دیسک مفصل تر توضیح بدید؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
در حالت آفلاین استفاده از دیسک های غیر مجاز هیچ خطری نداره اما در حالت آنلاین احتمال فلگ شدن و بن شده داره ...
پس چرا فورزا 4 آفلاینش فلگ میکرد ؟
میشه بگید الان با LT3 آیا باز هم بازی هایی هست که آفلاین بازی کردنشون هم فلگ کنه ؟ آیا بازی های XGD3 اگه رایت معمولی( 97%ی) رایت شده باشند را آفلاین بازی کنم فلگ میکنه ؟ ایا فورزا 4 با رایت 97%ی آفلاینش فلگ میکنه ؟
(بازی هایی که باهاشون لایو میرم همشون برنرمکس هستن)

با این شرایط فلگ میشم ؟

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
پس چرا فورزا 4 آفلاینش فلگ میکرد ؟
میشه بگید الان با LT3 آیا باز هم بازی هایی هست که آفلاین بازی کردنشون هم فلگ کنه ؟ آیا بازی های XGD3 اگه رایت معمولی( 97%ی) رایت شده باشند را آفلاین بازی کنم فلگ میکنه ؟ ایا فورزا 4 با رایت 97%ی آفلاینش فلگ میکنه ؟
(بازی هایی که باهاشون لایو میرم همشون برنرمکس هستن)

با این شرایط فلگ میشم ؟

من از یه تعمیر کار تو پشت شهرداری شنیدم طرف به یه اشناشون میگفت بازی 97 درصدیو تو هارد بریزی چون بعضیاشون شانسی ریخته میشن نمیدونم قضیش چیه میگففت اگه بریزی بعدا که میری تو لایو خودش از قبل یه بک اپ از بازی گرفته که فلگ میکنه حالا تا چه حدی این صحت داره من دقیق دقیق در جریانش نیستم .

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
سلام
میگم من الان میتونم برم لایو
برنامه ریزی هم کردم از 13 اسفند تا 13 فروردین(18 المپیا دارم)اما دلم نمیاد گلدمو مصرف کنم
به نظرتون همین الان برم لایو؟
از بازی های LT3فقط فیفا 12 و آرخام سیتی رو پچ کردم)
بعدش فیفا 12 ماله LT.2 هستش و آرخام سیتی روو تازه خریدم
اگه 97%رایت شده باشن چه بلایی سرم میاد؟
از کجا بفهمم؟(ممنون میشم لینک دانلود برنامه رو هم بدید)

shahin wilson

کاربر سایت
Dec 5, 2011
399
نام
shahin
سلام
میگم من الان میتونم برم لایو
برنامه ریزی هم کردم از 13 اسفند تا 13 فروردین(18 المپیا دارم)اما دلم نمیاد گلدمو مصرف کنم
به نظرتون همین الان برم لایو؟
از بازی های LT3فقط فیفا 12 و آرخام سیتی رو پچ کردم)
بعدش فیفا 12 ماله LT.2 هستش و آرخام سیتی روو تازه خریدم
اگه 97%رایت شده باشن چه بلایی سرم میاد؟
از کجا بفهمم؟(ممنون میشم لینک دانلود برنامه رو هم بدید)

سپهر اگه برنامه ریزی کردین برو لایو اگه نه نرین . چون من خودم برنامه ریزی نکردم فقط 5 روز تونستم برم بقیش همش الکی رفت .

خوب اینارو باید به روش برنر مکس پایین رایت کنین .
آموزش Burner Max و رایت کامل بازی های XGD3
اگه می خای مطمئن بشی بتمنت چند درصدیه باید با برنامه ایمیج بورن ازش ایمیج بگیرین بعد تموم شدن ایمیچ رو فایل راست کلیک کنین برین تو پروپرتیس حجم بالای 8 گیگ بود یعنی 8/13 بود 100 درصده اگه 97 بود یعنی 97 درصدیه و باید برین ایمیج 100 درصد بازیو گیر بیارین به روش برنر مکس رایت کنین .
اگه با 97 درصد برین فلگ میشین بن میشین بعدا پس اصلا نرین تا بازی هاتونو برنر مکس تهیه کنین .
اینم برنامه ها موفق باشین . باز سوالی داشتین پ.خ کنین تا جواب بدم .

نقل قول از Real Madrid 9

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر