رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
من امروز بازی bad company2 رو بالاخره فیکس کردم اما جلوی size , splitvid نوشته نشده بود.هر کاری هم کردم درست نشد.کلا جدیدا هر بازی ای رو که چک می کنم splitvid نمیاد.توی تصویر بالا هم نوشته نیست اما دوستمون می گن که گفتن مشکلی نداره.علت چیست؟
هیچ پهلوونی نیست جواب بده؟!/:);;):-/

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
شما پست اول رو بخون همه چی رو اونجا نوشته و این مشکل شما هم اونجا هست .
پست اول
مشاهده ی عنوان SplitVid که همراه ورژن Wave بازی می باشد، به معنی سالم بودن یکی از المان های امنیت دیسک بازی برای LIVE می باشد.

اگر در هر شرایطی عنوان SplitVid رو مشاهده نکردید، به معنی ناقص بودن این بخش از امنیت دیسک بازی می باشدتنظیم بخش SplitVid را برروی Add it if it doesn't exist or isn't valid قرار دهید و برروی کلید Launch کلیک کنید تا بررسی و ترمیم این بخش از دیسک صورت گیرد.

Add it if it doesn't exist or isn't valid: در نبود SplitVid دیسک آن را به صورت دستی در Image بازی Set می کند.
این پست اول درست؟این کارو کردم نشد وگرنه مریض نبودم که سوال کنم
در ضمن من نمیفهمم اگه کسی جوابو میدونه چرا طاغچه بالا میزاره میگه مراجعه شود به پست اول))
)x

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
پست اول
این پست اول درست؟این کارو کردم نشد وگرنه مریض نبودم که سوال کنم
در ضمن من نمیفهمم اگه کسی جوابو میدونه چرا طاغچه بالا میزاره میگه مراجعه شود به پست اول))
)x

من هم دقیقا همین مشکلو دارم با بازی Call Of Duty Black OPS دوبار هم پرسیدم دریغ از یه نفر که جواب بده واقعاً جالبه برام :(

amin 262

کاربر سایت
Apr 6, 2007
28
نام
امین پاشاپور
((تغییر Wave بازی به Wave اصلی ارزش ندارند و خرید مجدد بازی از فروشگاه های مطمئن انتخابی بهتری می باشد.))

دوستان یعنی با این کار اگه دیسک چک بشه و استیلس بودن هم تائید بشه باز بن میشیم؟؟؟؟؟

amin 262

کاربر سایت
Apr 6, 2007
28
نام
امین پاشاپور
http://up.iranblog.com/]http://up.iranblog.com/images/j3flvvlzrwps94kz72p.png

البته با abg خواستم فیکس کنم نشد.باز همین سایز رو میاره ولی اسپلیت نمیاد
دوستان میشه بگین با این میشه live بازی کرد یا نه؟
در ضمن از کجا میتونم بدونم lt plus رو روی درایو دارم یا نه؟

Last edited by a moderator:

li@

کاربر سایت
Sep 3, 2010
546
نام
علی
منم دقیقا همین مشکلو دارم که دوستان محبت کردن جواب ندادنٰ.حالا هم هیچکی به ما نمیگه چرا رایت نمیشه.تا الان 3 تا dvd9 سوخت یعنی اندازه ی قیمت یه بازی!
من دوبار رفتم امیجو رایت کنم ارورداد:
یه بار تا 82٪ رفت ارور reading sectors داد
یه بار تا 100 رفت اما finalazing تا 94 رفت و بعد ارور داد
حالا مشکل چیست؟باید چیکار کنم؟(از آخرین ورژن img burn استفاده می کنم)

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
نگران نباشید ظاهرا توی abgx 1.0.5 این قسمت از برنامه رو یجور دیگه چک میکنه...
اینم از خود سایتش برداشتم:
- Now using bigbuffer when checking SplitVid which results in much faster performance when comparing L1 Video on L0 to L1 Video on L1 (especially when checking a burned DVD)
منم خودم چندتا از بازیامو گزاشتم که splitvid رو همین جوری چک کرد.
اگه هم شک دارید میتونید با abgx1.0.2 بازیهاتونو یه بار دیگه چک کنید.

amin 262

کاربر سایت
Apr 6, 2007
28
نام
امین پاشاپور
نگران نباشید ظاهرا توی abgx 1.0.5 این قسمت از برنامه رو یجور دیگه چک میکنه...
اینم از خود سایتش برداشتم:
- Now using bigbuffer when checking SplitVid which results in much faster performance when comparing L1 Video on L0 to L1 Video on L1 (especially when checking a burned DVD)
منم خودم چندتا از بازیامو گزاشتم که splitvid رو همین جوری چک کرد.
اگه هم شک دارید میتونید با abgx1.0.2 بازیهاتونو یه بار دیگه چک کنید.

دوست عزیز اگه اسپلیت درست باشه مشکل دیگهای نداره واسه بازی. با توجه به عکسی که گذاشتم
چون اخرش ننوشته استیلس بودن بازی چک شده؟
فقط نوشته splitvild valid
میشه بازی کرد یا نه؟

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
دوست عزیز اگه اسپلیت درست باشه مشکل دیگهای نداره واسه بازی. با توجه به عکسی که گذاشتم
چون اخرش ننوشته استیلس بودن بازی چک شده؟
فقط نوشته splitvild valid
میشه بازی کرد یا نه؟
بله میشه .
شما میتونید برای اطمینان بیشتر یه بار با abgx 1.0.2 چک کنید و از splitvid کاملا مطمئن بشید.!

شناسه

کاربر سایت
Jan 5, 2011
31
سلام این قسمت از ماحل یعنی(برای تغییر Wave بازی به Wave اصلی، باید فایل Video ISO را از db دانلود کنید) یکه مشکل هست این لینک ها با ای پی های ایران باز نمیشن می شه لطف کنید یه لینک کمکی یا یه لینک از جای دیگه بگذارید؟ سخت شرمندت میشم.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی
سلام این قسمت از ماحل یعنی(برای تغییر Wave بازی به Wave اصلی، باید فایل Video ISO را از db دانلود کنید) یکه مشکل هست این لینک ها با ای پی های ایران باز نمیشن می شه لطف کنید یه لینک کمکی یا یه لینک از جای دیگه بگذارید؟ سخت شرمندت میشم.

در کل یه نسخه دیگه بگیری بهتره .

تغییر Wave بازی به Wave اصلی ارزش ندارند و خرید مجدد بازی از فروشگاه های مطمئن انتخابی بهتری می باشد.

شناسه

کاربر سایت
Jan 5, 2011
31
یک نکته دیگه : من پچ بازی مدرن وار فار 2 رو (mw2_ap25.ppf )دانلود کردم و روی ایمیج بازی زدم ولی وقتی باabgx1.0.2 اونو چک کردم پچ فیل شد البته همون طور که تو تاپیک قبلی گفتم من wave بازی رو درست نکردم نمی دونم تنظیم نبودن wave بازی به پچ هم ربطی داره یا نه. یه نکته دیگه توی پوشه ای که که به عنوان پچ بازی دانلود کردم به غیر از خود فایل پچ یعنی (mw2_ap25.ppf) و یک عکس تبلیغاتی فایل های ناشناسی هم بودن که نمی دونم چی هستن. اسماشون این هاست(rrod-mw2.dvd).(file_id.diz) متشکر اگر راهنمایی می کنید.

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
پستم پاک شد صفحه ی اولو خوندم فهمیدم نباید عکس گذاشت ولی‌ نفهمیدم جای عکس باید چه کار کرد
دوباره سوالمو می‌پرسم اینبار به یه روش دیگه عکس میزارم اگه باز با قوانین مطابقت نداشت لطف کنید بگید چطوری سوالو مطرح کنم !!!

من با یه ورژن برنامه ok رو میگیرم با یه ورژن دیگه نه دلیلش چی‌ هست ؟

این عکس هارو نگاه کنید بازیم تو ورژن abgx360_v1.0.2 سالم به نظر میرسه ولی‌ تو ورژن abgx360_v1.0.5 چیزی در باره ی Wave نمینویسه !
نبود Wave که تو ورژن بالاتره برنامه هست مشکلی‌ به وجود میاره یا نه ؟

عکس ها :

http://www.pic.iran-forum.ir/images/btcumg5167t6p8xd7cmf.png

http://www.pic.iran-forum.ir/images/2jarspvdgpjwgxn6ebhb.png

Gears-Of-War

کاربر سایت
Aug 15, 2007
579
دوستان من سوالاتی دارم اگر جواب بدید ممنون میشم
اولی مربوط به Assassins Creed Brotherhood ـه
اون جاهایی که فلش قرمز زدم اول اینکه چرا دیگه wave بازی رو نشون نمیده
دوم اینکه چرا اون جا راجع به AP25 زرد نوشته آیا مشکلی هست ؟؟؟؟ چون اون پایین AP25 رو OK داده

دومی مربوط به Call of Duty Black Ops ـه این بازی این Error ها رو میده و دو فایل PFI و Patch Video رو میخواد تو قسمت Verify ABGX دیدم این بازی رو زده Wave 6 و اون رو Download و Patch کردم ولی درست نشد چه کار کنم این بازی Wave چنده ؟؟؟؟ و اینکه PFI اصل رو از کجا گیر بیارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر