رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

HHM

کاربر سایت
Dec 22, 2009
49
سلام اساتید دو تا سوال زیر دیپلم داشتم : :d

1 - آیا اگر بازی ها رو بر رویه هارد کپی کنیم و بعد دیسک رو از دستگاه خارج کنیم و وارد لایو بشیم شروع به بازی کنیم مشگل حله و دیگه نیازی به این همه چک کردن نیست ؟

2 - آیا دیسکهایی که از فروشگاه های معتبر خرداری میشه این موارد درش لحاظ شده و صد در صد امنه ؟

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام اساتید دو تا سوال زیر دیپلم داشتم : :d

1 - آیا اگر بازی ها رو بر رویه هارد کپی کنیم و بعد دیسک رو از دستگاه خارج کنیم و وارد لایو بشیم شروع به بازی کنیم مشگل حله و دیگه نیازی به این همه چک کردن نیست ؟

2 - آیا دیسکهایی که از فروشگاه های معتبر خرداری میشه این موارد درش لحاظ شده و صد در صد امنه ؟
1-اگه شما بازیها رو روی هارد بریزین بازم برای اجرای اونها به دیسک بازی نیاز داری پس باید باز هم stealth patch شو چک کنی.
2-خیر.:d

Reza90

کاربر سایت
Apr 25, 2010
41
آقا خلیل یه سوال داشتم وقتی Ss یک بازی که با Kreon drive ریپ شده رو به Ssv2 تغییر می دهیم و دوباره با abgx360 چک می کنیم
نام درایوری که بازی با اون ریپ شده به 360 درایو ها تغییر پیدا میکنه حالا اگه چنین بازی رو دانلود کنیم یا بخریم از کجا بغهمییم که واقعا kreon drive یا 360 ?
البته خود شما در اولین پست صفحه 13 در جواب یکی از دوستان این پاسخ رو داده بودید :اگر صفحات قبل رو مطالعه کنید، در همین مورد صحبت کردم. در نهایت این سوال باید بگم که بله میشه بازی های که ارزش پایینی در Stealth Patch دارند رو ترمیم و به SSv2 ارتقاء داد. با این کار بازی به درجه یک میرسه.
اگه اینجوری بازی درجه 1 میشه پس هیچ قرقی نداره که بازی با چه درایوی ریپ شده باشه , درسته ؟
آقا خلیل اگه لطف کنید جواب من رو بدید ممنون میشم

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
Reza90

بله، همانطور که قبلاً گفتم و اگر صفحات قبلی رو خوب خوانده باشید، با تغییر Stealth Patch به نسخه های SSv2 بازی هایی خودتون رو ایمن میکنید همچون SSv2 های فابریک!

Reza90

کاربر سایت
Apr 25, 2010
41
Reza90

بله، همانطور که قبلاً گفتم و اگر صفحات قبلی رو خوب خوانده باشید، با تغییر Stealth Patch به نسخه های SSv2 بازی هایی خودتون رو ایمن میکنید همچون SSv2 های فابریک!
خیلی ممنون :)
اما هیچ راهی نیست که بتونیم بازیهای SSv2 فابریک رو از غیر فابریک تشخیص بدیم ؟
پس این همه بحث بر سر Kreon drive و 360 ها ( در پست اول تاپیک ) برای چی بود ؟

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
دوستان..اگه لطف کنید میشه این برنامه XDVDMulleter BETA 10.2 رو یجایی آپ کنید که من هم بتونم بدانلودم... لینک صفحه 1 کار نمیکنه....:(
خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.....:x

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام.
1.من قبلا بازی نامناسب برای liveزیاد بازی کردم.
اگه موقع وصل شدن به liveدیسک مناسب قرار بدم عیبی نداره یا باید سیو و... رو پاک کنم؟(هیچی توهارد ندارم یعنی آرکیده.)بعد از اتصال چی؟ هر وقت آفلاین بودم میشه دیسک نامناسب گذاشت؟

saeed360

کاربر سایت
Dec 9, 2008
83
نام
saeid
سلام.
1.من قبلا بازی نامناسب برای liveزیاد بازی کردم.
اگه موقع وصل شدن به liveدیسک مناسب قرار بدم عیبی نداره یا باید سیو و... رو پاک کنم؟(هیچی توهارد ندارم یعنی آرکیده.)بعد از اتصال چی؟ هر وقت آفلاین بودم میشه دیسک نامناسب گذاشت؟

فقط موقع آنلاین نباید از دیسک غیر مناسب استفاده کنی حتی اگر بازی روی هارد هم داشته باشی عیبی ندارد چون مایکرو سافت هارد را تجسس نمی کند

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من mass effect 1 رو دانلود کردم. بعد مشخصاتش اینه بعد از چک:
http://stashbox.org/984380/1.JPG
http://stashbox.org/984376/2.JPG
http://stashbox.org/984377/3.JPG
حالا با توجه به اینکه بازی مال 2007 هست ss ش همین 1 بزارم بمونه مشکلی نیست؟؟/
طبق گفته های پست 1 زیاد درایورش هم خوب نیست.اما لیست وریفاید های است رو هم میبینی همشون unknow هست.
حالا این مشکلی نیست چون قدیمی هست؟

ممنون میشم جواب بدید

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
سلام
دوستان من mass effect 1 رو دانلود کردم. بعد مشخصاتش اینه بعد از چک:
http://stashbox.org/984380/1.JPG
http://stashbox.org/984376/2.JPG
http://stashbox.org/984377/3.JPG
حالا با توجه به اینکه بازی مال 2007 هست ss ش همین 1 بزارم بمونه مشکلی نیست؟؟/
طبق گفته های پست 1 زیاد درایورش هم خوب نیست.اما لیست وریفاید های است رو هم میبینی همشون unknow هست.
حالا این مشکلی نیست چون قدیمی هست؟

ممنون میشم جواب بدید
سلام
دوستان من dvd9 گیر اوردم و میخوام بازی رو رایت کنم میشه راهنمایی کنید؟؟
ss رو 2 کنم؟؟بعد درایور مشکل نداره؟؟؟
اگه pfi , dmi ,ss خوب از بازی دارید لطفا بدید .

میدونم بازی به لایو نیاز نداره اما میخوام تو مییط لایو هم وقتی هستم بازی کنم که یه کم خطری هست..
ممنون میشم جواب بدید

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام
دوستان من dvd9 گیر اوردم و میخوام بازی رو رایت کنم میشه راهنمایی کنید؟؟
ss رو 2 کنم؟؟بعد درایور مشکل نداره؟؟؟
اگه pfi , dmi ,ss خوب از بازی دارید لطفا بدید .

میدونم بازی به لایو نیاز نداره اما میخوام تو مییط لایو هم وقتی هستم بازی کنم که یه کم خطری هست..
ممنون میشم جواب بدید

درایورش خوبه اتفاقا !
دو مورد اول که اقا خلیل گفتن برا لایو مناسبن فقط کرئون مناسب نیست
و گرنه ssv2 ها دیگه خیلی خیلی امنن :D
اگر
اگر بازی با 360Drive ها Rip شده باشد و ورژن SS آن V1 باشد، امنیت نسبتاً مناسب تری در LIVE را خواهد داشت و می توان گفت با iXtreme LT از بازهایی که با کمک 360Drive ها Rip شده باشد ولی SS v1 می باشند، می توان استفاده کرد.

بازی های قدیمی که دارای Wave 1 و یا Wave 2 هستند، نیازی مبرمی به SS v2 بودن بازی ندارند.
بازی های قدیمی که دارای Wave 1 و یا Wave 2 هستند، اگر با kreon Drive ها را Rip شده باشند، برای LIVE به صورت نسبی دارند و همیشه 360Drive Rip ها بهتر هستند.

بازی های Wave 3 به بالا اگر با 360Drive ها Rip شده باشند ولی SS v1 باشند، برای LIVE مشکلی ندارند.
بازی های Wave 3 به بالا اگر SS v2 باشند، بهترین شرایط برای بازی کردن در LIVE را دارند

بهترین گزینه
در کل بهترین گزینه برای انتخاب بازی هایی Rip شده است که توسط 360Drive هایی که با iXtreme 1.6 0800-standalone هک (Flash) شده باشند و بازی Rip شده دارای SS v2 باشد.
در این شرایط دیسک بازی بهترین امنیت لازم را برای LIVE دارا می باشد.

آخرین ویرایش:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام.. آقا یه شرایط ویژه برا من پیش اومده..
یه دیسک بدون امنیت رو روی هاردم نصب کردم بعد با یه دیسک که امنیت داره بازی رو اجرا میکنم و
میرم تو لایو.. خواستم بدونم مشکلی پیش میاد ؟
-
نپرسید چرا این کارو میکنی :d توضیحش طولانیه..

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام.. آقا یه شرایط ویژه برا من پیش اومده..
یه دیسک بدون امنیت رو روی هاردم نصب کردم بعد با یه دیسک که امنیت داره بازی رو اجرا میکنم و
میرم تو لایو.. خواستم بدونم مشکلی پیش میاد ؟
-
نپرسید چرا این کارو میکنی :d توضیحش طولانیه..

لطفا یکی به ما جواب بده..

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
سلام اقا خلیل و اهالی اهل فن :d
من یه K&L2 دارم که قبل از عرضه خریدمش اما الان که چک میکنم میبینم همه چی سالمه و ssv2 هست و درایورم توپه ! :d
میخواستم بدونم یعنی وقتی با 1.6 ixtreme کپی میگیریم از بازی اوریج خودش ssv2 رو میسازه ؟ :-/
اخه بهانه اکثر فروشنده ها برای بازی هایی که زودتر از عرضه میان تو مغزه هاشون و استیلث نیستن اینه که بازی باید یه 1 هفته ای از عرضش بگذره تا ssv2 ـش بیاد !:d و استیلث باشه !:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر