رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

bob_omniscient

کاربر سایت
Apr 23, 2010
175
نام
babak
2 سوال مهم

سلام به همه.دو تا سوال داشتم . لطفا جواب مشخص بدین.

1-اگه من بازی غیر استیلث رو هاردم باشه ولی فقط افلاین بازی کنم اتصال به لایو باعث بن شدنم میشه؟ من لایو رو فقط واسه دانلود می خوام ونه بازی انلاین.

2-من الیت دارم.حالا اگه بن بشم ایا هاردم از دست میره؟ ایه راهی هست که بشه هاردو از بن در اورد.یه راه حل ساده و عملی؟

فرم ویر درایوم احتمالا 1.6 هست.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
بابا جان چرا همه چیز رو با هم قرو قاطی می کنید؟ ماشالله یه سوال می شه انقدر جواب غلط داده می شه که اونیم که می دونه قاطی می کنه.

شما می ری یه بازی از مغازه می خری که اون مغازه هم بازی رو از اینترنت دانلود کرده. (تمام بازی های ایران دانلودی هستن) این بازی ها هم توسط گروه های مختلف RIP می شه و در اینترنت گذاشته می شه که بعضی از گروه ها معروف و معتبر هستن و بعضی هاشونم نیستن ولی هنوز هیچ سورسی وجود نداره که بتونه نشون بده که اون گروهی که بازی رو rip کرده و در اینترنت گذاشته از درایو کنسول استفاده کرده یا از فیرمور kreon.

حالا اینو می گذاریم کنار، دیتابیس abgx360 که میاد بازی ها رو چک می کنه یک دیتابیس اختصاصی هست یعنی هرکسی نمی تونه توش اطلاعات وارد کنه. این اطلاعاتی هم که توش گذاشته می شه (به جز اندکی موارد که ذکر می شه توی infoشون) همشون توسط خود افراد شناس از بازی اورجینال rip شدن و ربطی اصلاً به اون image هایی که تو اینترنت هستن برای دانلود ندارن.
وقتی بازی داره چک می شه میاد اطلاعات stealth ایمیج شما رو با اطلاعاتی که شخص از بازی اورجینال گرفته و در دیتابیس گذاشته مقایسه می کنه ولی نمی تونه دیگه اینو تشخیص بده که بازی شما با چی rip شده. اون اطلاعات آبی رنگ مشخصات ایمجی هست که طرف گرفته و در abgx360 آپلود کرده نه مشخصات ایمیجی که شما دارین تست می کنید.

در ضمن این مسئله SSv2 برای بازی های wave 3 به بالا مهمه، برای بازی هایی مثل GeOW2 که wave 2 هستن اصلاً مهم نیست که با چی rip شدن.

حالا اگه باز علاقه داری DVD9 هاتو حروم بدی و دوباره بازی رو رایت کنی، دیگه با خودته تصمیمش.
خیلی ممنون

گفتم محکم کاری انجام بدم که گویا نیاز نیست.

پس باید دست به دعا باشیم بازیی که میخریم تو دیتا ABGX360 ثبت شده باشه تا بفهمیم آیا با سامسونگ ریپ شده یا درایور خود 360..!

سلام به همه.دو تا سوال داشتم . لطفا جواب مشخص بدین.

1-اگه من بازی غیر استیلث رو هاردم باشه ولی فقط افلاین بازی کنم اتصال به لایو باعث بن شدنم میشه؟ من لایو رو فقط واسه دانلود می خوام ونه بازی انلاین.

2-من الیت دارم.حالا اگه بن بشم ایا هاردم از دست میره؟ ایه راهی هست که بشه هاردو از بن در اورد.یه راه حل ساده و عملی؟

فرم ویر درایوم احتمالا 1.6 هست.

1- نه تو حالت آفلاین شناسایی نمیشی

2- آره هارد بن میشه ولی راه داره
آموزش برداشتن قفل هارد دیسک، هنگامیکه کنسول بن شده است

3- این سری جدید بن ، ماکروسافت اومد و فریموری رو شناسایی کرد یعنی کسانی که دستگاهشون کپی خور بود و به لایو وصل شده بودن ولی هیچ بازی بر روی لایو انجام نداده بودن هم بازم ین شدن پس اگر میخوای به لایو وصل بشی حتما LT بریز

آخرین ویرایش:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
پس باید دست به دعا باشیم بازیی که میخریم تو دیتا ABGX360 ثبت شده باشه تا بفهمیم آیا با سامسونگ ریپ شده یا درایور خود 360..!
شما بازی ای که می خری به دیتابیس abgx360 اصلاً کاری نداری برای این.
وقتی بازی رو چک می کنی اگر موقع چک کردن SSv2 نوشت که خوب هیچ مشکلی نداره یعنی با iXtreme 1.6 0800 ریپ شده مثل این:
494_ssv2.jpg

اگر بازی SSv1 بود و موقع چک کردن ارور bad kreon رو داد یعنی 100% خرابه و اصلاً نباید ازش در LIVE استفاده کنی مثل این:
badkreon.jpg

اگر بازی SSv1 بود ولی هیچ اروری برنامه نداد، هیچ کاری نمی تونی بکنی و هیچ راهی نداره که بشه فهمید این بازی با چی rip شده. تها کاری که می تونی بکنی بری SSv2 بازی رو از سایت abgx360 دانلود کنی و وارد image بازی کنی و دوباره رایتش کنی.

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
اگه بازی Kreon Drive SSv1 باشه و تبدیلش کنم به 360Drive SSv2 مشکلی تو live ایجاد می شه؟البته source رو که نمی شه از image تغییر داد ولی ss dmi pfi مربوط به 360Drive SSv2 رو inject کردم.

آخرین ویرایش:

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
بازی gears of war 2

drive name نامشخص بود من رفتم از سایت ssv2 , dmi abgx دانلود کردم بهش اضافه کردم

drive name تغییر کرد و درجه 1 شد

چطور ؟؟؟؟

قبل از اضافه کردن ssv2 , dmi

http://stashbox.org/896258/gears%20of%20war%202.html

بعد از اضافه کردن ssv2 , dmi

http://stashbox.org/896245/gears of war 2.html

با این تغییر میتونم حالا با این بازی لایو انجام بدم ؟؟؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
بازی gears of war 2

drive name نامشخص بود من رفتم از سایت ssv2 , dmi abgx دانلود کردم بهش اضافه کردم

drive name تغییر کرد و درجه 1 شد

چطور ؟؟؟؟

قبل از اضافه کردن ssv2 , dmi

http://stashbox.org/896258/gears%20of%20war%202.html

بعد از اضافه کردن ssv2 , dmi

http://stashbox.org/896245/gears of war 2.html

با این تغییر میتونم حالا با این بازی لایو انجام بدم ؟؟؟

مشکلی نداره و میتوانید در شبکه XBOX LIVE باهاش بازی کنید.
پست دوم، انتهای قسمت SSv2 یک ویرایش کوچیک شده که با رنگ سبز نوشتم

آخرین ویرایش:

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
آقا خلیل انتهای پست 2 شما را خواندم ولی متوجه نمیشم

فرقimage که با درایو 360 میگیرند با درایور معمولی چی هستش ؟

با این حالت میشه تمام بازی هایی که Kreon Drive SSv1 را به بازی ها 360Drive SSv2 تبدیل کرد و بازی کرد ؟؟؟

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل

با این حالت میشه تمام بازی هایی که Kreon Drive SSv1 را به بازی ها 360Drive SSv2 تبدیل کرد و بازی کرد ؟؟؟

مشکلات مطالب Free همین هستش!!

ببنید بازی های اصلی کنسول فقط به دو شیوه کپی میشند، یکی توسط درایوهای خود کنسول که با iXtreme هستش و دیگری توسط چهار مدل درایو سامسونگ که Firmware Kreon روی اون نصب شده باشند...میشه از بازی Image تهیه کرد.

فرق این دو دسته درایو در مرحله ساخت Stealth Patch هستش که توسط برنامه هایی همچون XBC صورت میگیره.

فایل های Stealth Patch که توسط 360Drive iXtreme 1.6 0800 ساخته می شند، قابلیت SSv2 بودن رو دارند و از امنیت بیشتری در شبکه XBOX LIVE برخوردار هستند.
ولی فایل های Stealth Patch که توسط درایوهای Kreon ساخته میشند، همگی SSv1 و عموماً Bad Kreon rip هستند و امنیتی برای شبکه XBOX LIVE ندارند.

در نهایت بله میشه بازی های Kreon Drive Rip رو ترمیم کرد و به SSv2 آپدیت کرد و ضریب امنیتی رو بالاتر برد.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
حتما که نباید SS 2 باشه امکان داره مثل مال شما SS 1 باشه که میتونی به 2 ارتقاعش بدی که مشکلی نداشته باشی

بعد شما مشکل Video Partition دار که باید اون رو هم درست کنی.

saeed360

کاربر سایت
Dec 9, 2008
83
نام
saeid
حتما که نباید SS 2 باشه امکان داره مثل مال شما SS 1 باشه که میتونی به 2 ارتقاعش بدی که مشکلی نداشته باشی

بعد شما مشکل Video Partition دار که باید اون رو هم درست کنی.

اگر SS را به دو ارتقا ندی چی ؟ نمیشه LIVE رفت؟

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
سلام
برای من همون اول ارور میاد که نمیتونه ABGX.NET آپدیت بشه !
ولی Stealth Check Passed میده !
همه پیش سبزه , اون آخر هم زرد مینویسه که you need to enable online function...
verificatiaon failed
مشکل چیه ؟! من که به اینترنت وصلم !

dante2008

عضو جدید
Mar 11, 2008
210
نام
حسین

ممنون خلیل جان بابت جوابی که دادی

الان متوجه شدم فرق این 2 تا رو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر