رسانه ای کردن مشکلات اخیر اینترنت (بسته بودن پورت ها)

10ve h3r !

کاربر سایت
Feb 14, 2014
251
نام
ارسلان
دوستان برای شما درست شده؟ معلومه همه مشغول بازی هستن که اینجا نمیان.برای ما که دوباره ترکید. سر 10 دقیقه قطع میشه منتها بعد 10 ثانیه وصل میشه دوباره 10 ثانیه بعد قطع تا الی آخر.

نه بابا کی گفته همه مشغول بازین فقط یکم بهتر شده اما من که هنوز دارم پیگیری میکنم هر چی میگیم اونا یه مهر میزنن به دهنت که واسه بحث یارانه ها اینجوری شده و مشکل حل میشه(من خودمم اعتقاد دارم که واسه قطع دسترسی خارجیا و یه سری مسائل امنیتی این مشکل پیش اومده و انشالله که درست میشه توکل کنین به خدا(ببین کارمون به کجا کشیده که واسه یه اینترنت مسخره باید پا خدا رو بکشیم وسط استغفرالله)

ecan

کاربر سایت
Oct 3, 2012
90
آسیاتک اس ام اس داد به من گفت مشکل مخابراتی داری نت ممکنه قطع شه و لطفا شکیبا باش
به حقه چیزای ندیده
احترام ب مشترک ؟ زشت نیست؟ بقیه شرکتا چی میگن فردا روز

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
به نظر من بهترین نوع اعتراض اینه که مردم از اینترنت استفاده نکنن، و درخواست قطع پورتهای ISPشون رو بدن و کارهای ضروریشون (مثل ثبت نام و تحقیق و ...) رو هم از طریق کافینت انجام بدن، گیمرا هم قید بازی آنلاین رو بزنن. اینطوری شرکت زیرساخت و مسئولینش به ورشکستگی می افتن و حالشون جا میاد. تنها راهش همینه، نامه و ایمیل و ... اگرم اثر داشته باشه موقتیه، دو ماه بعد دوباره همین آشه و همین کاسه.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
نه بابا کی گفته همه مشغول بازین فقط یکم بهتر شده اما من که هنوز دارم پیگیری میکنم هر چی میگیم اونا یه مهر میزنن به دهنت که واسه بحث یارانه ها اینجوری شده و مشکل حل میشه(من خودمم اعتقاد دارم که واسه قطع دسترسی خارجیا و یه سری مسائل امنیتی این مشکل پیش اومده و انشالله که درست میشه توکل کنین به خدا(ببین کارمون به کجا کشیده که واسه یه اینترنت مسخره باید پا خدا رو بکشیم وسط استغفرالله)
آقا مگه بحث یارانه تموم نشد ؟؟؟ پس چرا هنوز همینطوریه ؟؟؟
تا کی میخواد اینطوری باشه آخه

amingh

کاربر سایت
Oct 16, 2011
127
کجا یارانه تمام شد.. تا سی ام ادامه داره... شک نکنید واسه یارانه هاست حل میشه. بیشتر مسائل امنیتیه اگر دقت کنید موقع ثبت نام خیلی دقیق مشخصاتتون ثبت شدست شماره حساب کد ملی. البته شاید واسه شما کشک باشه شماره بانک کد ملی و واسه هکر ها خیلی لذت بخشه... اختلال هم واسه همینه صب کنید. من تو مدت تونستم بتل بازی کنم ولی خب خیلی لگ داشت و اذیت میکرد... مجبوریم صبور باشیم... بلکه یکم بشینم تو این مدت درس هم بخونیم شاید موهبت الهی است. ههههه

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
وايمکس نيوز- محمود واعظي در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال 93 شهرهاي بزرگ و در سال 94 تمام کشور تحت پوشش شبکه ملي اطلاعات قرار خواهد گرفت. از اين رو بايد زيرساخت‌هاي لازم را فراهم کنيم که مهمترين آن تامين پهناي باند است.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات ادامه داد: بر اين اساس تا پايان سال پهناي باند را از 70 گيگابيت بر ثانيه به 700 گيگابيت بر ثانيه ارتقا مي‌داد.
وي همچنين با اعلام نظر وزارت ارتباطات در خصوص شبکه‌هاي اجتماعي گفت: نظر وزارتخانه اين است که اين شبکه‌ها مي‌تواند در خدمت مردم باشد علاوه بر اين اميدواريم متخصصان داخلي بتوانند راهي براي راحت‌تر و سريعتر شدن ارتباطات بين مردم پيدا کنند.
وزير ارتباطات تاکيد کرد: هيچ شبکه اجتماعي نبايد به دليل مسائل اقتصادي و تسهيلاتي که براي مردم فراهم مي‌کند ***** شود مگر اينکه مشکل اخلاقي داشته باشد.
واعظي در خصوص ارتقاء و بهبود سرويس‌هاي اينترنتي گفت: حدود 2 ماه است که در زمينه‌ ارتقاء کيفيت و سرعت اينترنت با شرکت‌هاي اينترنتي در حال هماهنگي هستيم اما آنچه که مردم دنبال آن هستند و بهبود اساسي وضعيت اينترنت به يک سال تا يک سال و نيم صبر نياز دارد.
وزير ارتباطات و فناوري اطلاعات در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به پشتيباني فني وزارت ارتباطات از سايت رفاهي گفت: ديتاسنتر ملي امروز در اختيار سايت رفاهي است و در آينده مي‌تواند در اختيار هر کار بزرگي در کشور قرار بگيرد.
وي همچنين يادآور شد: فايروال‌هاي متعددي روي سايت رفاهي فعال است و تمام حملات سايبري جنبه امنيتي ندارد، بلکه برخي از حملات از روي کنجکاوي و خود‌آزمايي است.
منبع : فارس

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
از کدوم چیز؟ چیز زیاده! :d
با چیز پینگ میچسبه به سقف بازی نمیشه کرد که!
بعضی چیزشکن ها پینگو خیلی بالا نمیبرن.یکی من دارم 30-40 تا میاره رو پینگ،اکانت کاهش پینگم میزنم بقلش :| بهتر میشه.
مثلا با سروری که پینگش 100 بود پینگ میشه 130........

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
از کدوم چیز؟ چیز زیاده! :d
با چیز پینگ میچسبه به سقف بازی نمیشه کرد که!
اگه منظورت کال آف و ایناست که آره
ولی من starcraft II رو بدون لگ و با پینگ پایین و با چیز بازی میکنم و مشکلی ندارم
بدون چیز همش الکی دیسکانکت میشه

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
امروز که پارس انلاین وضعش خیلی خراب بود :|میخواستم یه کلمه دیگه بگم نشد :|
یه سایت خیلی معمولی هم به زور بالا می اورد!
یا زنگ میزدم میگفت کامپیوتر شما مشکل داره! در مورد کنسول هم گفتم گفتش نتتون رو چک میکنیم سالمه و به احتمال قوی کنسولتون مشکل داره :))
یعنی من نمیدونم این کارشناسای مثلا وارد رو از کجا جمع کردند اوردند :D میگم به خدا همون یه my computer رو واردش بشن باید قدردانی کرد ازشون :|
هر روز داره از روز قبل بدتر میشه...

high_times360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
185
نام
محمد
امروز که پارس انلاین وضعش خیلی خراب بود :|میخواستم یه کلمه دیگه بگم نشد :|
یه سایت خیلی معمولی هم به زور بالا می اورد!
یا زنگ میزدم میگفت کامپیوتر شما مشکل داره! در مورد کنسول هم گفتم گفتش نتتون رو چک میکنیم سالمه و به احتمال قوی کنسولتون مشکل داره :))
یعنی من نمیدونم این کارشناسای مثلا وارد رو از کجا جمع کردند اوردند :D میگم به خدا همون یه my computer رو واردش بشن باید قدردانی کرد ازشون :|
هر روز داره از روز قبل بدتر میشه...
به منم همینو گفتن 2 نفر مختلف =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر