راه حل مشکل last of us remastered در اپدیت 1.10 و باز کردن همه سایتها

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
سلام دوستان سایت جوونیای خودم که بازگشت همه به سوی اوست:D

میدونم که از وصل نشدن به faction رنج میبرید خودمم موقعی که وصل نشد خواب به چشمم نیومد تا تونستم به این راه حل برسم که خوبیش اینه دیگه نیاز به کامپیوتر نیست و نیاز به روت گوشی هم نیست البته اینم بگم که با نت سیمکارت همراه اول مشکلی نداره و آنلاین میشه فک کنم از ispهای ما باشه.فقط به یه گوشی و یه قند شکن خوب یا عالی اونی که خودم استفاده میکنم ماهیانسو چیز زیادی نیس 8 تومن در ماه که یه روز در ماه چیزی نخوریم حله :D و برنامیه کم حجم و رایگان Every proxy
اول از همه بگم دوستانی که زبان گوشیشون فارسیه هروقت میخوان وارد برنامه بشن به انگلیسی تغییرش بدن
خوب حالا به وایفای وصل بشید و قند شکنو فعال کنید حالا وارد برنامه بشیدو بالا سمت راست سه نقطرو بزنیدو وارد setting بشید حالا ip address رو روی ایپی 192.168. بقیش ممکنه واسه شما فرق کنه ایپیتونه روی اون بذاریدش اگه دوتا بود رو هر دوتاش امتحان کنید
115475
و پورت هم بنویسید 8080 خوب حالا توی صفحه اول برنامه http https رو فعال کنید دقت کنید sockso نزنید http https رو بزنید
Screenshot_20190904-205535.png
حالا روی ps4 توی قسمت network connection وایفای خودتونو انتخاب کنید و توی مرحله proxy روی گزینه use بزنید و ایپی آدرسی که تو برنامه زده بودیدو وارد کنید(همون 192.168)پایینیشم پورت نامبرو 8080 وارد کنید و تست بگیرید حالا میتونید وارد آنلاین last of us بشیدو حالشو ببرید و توی مرورگر ps4تون هرچی خواستید سرچ کنید;)
(با موبایل دیتاهم همین روشه)
ولی روی بازیهای دیگه تست نکردم هرکی دیویژن 2 داره تست کنه تو کفشیم:D ولی روی لست اوکیه
موفق باشید همنشینان

Attachments

• Screenshot_20190904-205535.png
    Screenshot_20190904-205535.png
    105.4 KB · مشاهده: 13
  • Screenshot_20190904-205527.png
    Screenshot_20190904-205527.png
    161.3 KB · مشاهده: 12

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
874
آقا من مشکل Error authentication failed پیدا کردم . کسی راه حلی واسش داره؟
دقیقا منم همین مشکل از دیروز پیدا کردم هرچی هست فکر کنم از این پلاس جدیده انچارتد هم همین شده و کلا نمیره داخل بخش مولتی و سوروایو

MojtabaEhyaei

کاربر سایت
Jun 14, 2022
9
دقیقا منم همین مشکل از دیروز پیدا کردم هرچی هست فکر کنم از این پلاس جدیده انچارتد هم همین شده و کلا نمیره داخل بخش مولتی و سوروایو
واسه من تقریبا یه هفتس این جوری شده. آنچارتد که کلا از اول واسه من کار نمیکرد.

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
کسی با قند شکن تست کرده ببینه میشه بازی کرد یا نه ؟ آنلاین من فقط لست میزنم..چند روزه بازی نکردم حالم خوب نیست اصلا..از ناچاری میخوام بتل 4 نصب کنم انلایم بزنم ..لطفا اگه راه حلی پیدا کردید اینجا اطلاع رسانی کنید ممنون.

PlayStationStudios

کاربر سایت
Sep 16, 2020
874
کسی با قند شکن تست کرده ببینه میشه بازی کرد یا نه ؟ آنلاین من فقط لست میزنم..چند روزه بازی نکردم حالم خوب نیست اصلا..از ناچاری میخوام بتل 4 نصب کنم انلایم بزنم ..لطفا اگه راه حلی پیدا کردید اینجا اطلاع رسانی کنید ممنون.
من تست نکردم ولی فکر کنم بشه با قند شکن بازی کرد اینجور که از چند نفر پرسیدم و فهمیدم ناتی داگ زده از ریشه ای پیا ایران بسته با هر نتیم تست کردم هیچ کدوم از مولتیا بازیا ناتی داگ هیچ جوره وا نمیشه هرچند دیگه مهم نیست گورباباشون اونا که مارو ادم حساب نمیکنن مام بازی نمیکنیم دیگه

• Like
Reactions: Persona.Q

MojtabaEhyaei

کاربر سایت
Jun 14, 2022
9
من تست نکردم ولی فکر کنم بشه با قند شکن بازی کرد اینجور که از چند نفر پرسیدم و فهمیدم ناتی داگ زده از ریشه ای پیا ایران بسته با هر نتیم تست کردم هیچ کدوم از مولتیا بازیا ناتی داگ هیچ جوره وا نمیشه هرچند دیگه مهم نیست گورباباشون اونا که مارو ادم حساب نمیکنن مام بازی نمیکنیم دیگه
پشمام , کجا گفتن حاجی

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
مشکل از تحریم یا شیلتر کردن نیست...تمام اطلاعات پروفایل کاربر و خیلی چیزهای دیگه تو سرور amazonaws.com بارگزاری میشه که خدمات زیادی رو پوشش میده که یکیش سرور ابری هست...این سایت چندین هفتست تو ایران دچار پکت لاست شدید شده..یعنی رو ایپی های ایران اختلال افتاده..حالا این میتونه از سمت ایران عمدا باشه یا سهوا..تو مسیر amazonaws.com که از 30 تا هاست عبور میکنه ، اکثرشون رو ایپی های ایران پکت لاست میشه..دامین شیلتر یا تحریم نیست اما تو مسیرش که 30 تا هاست وجود داره اکثرشون پکت لاست میشه که قبلا اینطور نبود.....این مشکل از سمت زیرساخت باید حل بشه...من با فیلتر شکن راحت وصل میشم و مشکلی نیست ولی اصلا به درد نمیخوره با وی پ ان..چون شدیدا مشکل پینگ داری تو بازی و لگ شدید.

MojtabaEhyaei

کاربر سایت
Jun 14, 2022
9
مشکل از تحریم یا شیلتر کردن نیست...تمام اطلاعات پروفایل کاربر و خیلی چیزهای دیگه تو سرور amazonaws.com بارگزاری میشه که خدمات زیادی رو پوشش میده که یکیش سرور ابری هست...این سایت چندین هفتست تو ایران دچار پکت لاست شدید شده..یعنی رو ایپی های ایران اختلال افتاده..حالا این میتونه از سمت ایران عمدا باشه یا سهوا..تو مسیر amazonaws.com که از 30 تا هاست عبور میکنه ، اکثرشون رو ایپی های ایران پکت لاست میشه..دامین شیلتر یا تحریم نیست اما تو مسیرش که 30 تا هاست وجود داره اکثرشون پکت لاست میشه که قبلا اینطور نبود.....این مشکل از سمت زیرساخت باید حل بشه...من با فیلتر شکن راحت وصل میشم و مشکلی نیست ولی اصلا به درد نمیخوره با وی پ ان..چون شدیدا مشکل پینگ داری تو بازی و لگ شدید.
کلا زندگی تو ایران بدشانسی میاره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر