راههایی برا افزایش سرعت ویندوز 7 و XP

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام دوستان عزیزم حتما شمام تا الان بعضی وقتا از کندی سیستمتون ناراحت وکلافه شدین امروز میخام دوتا آموزش بزارم تا حدود خیلی زیادی سرعت سیستمتونو ارتقاء بدین به شرطیکه همه روش هارو انجام بدین همرم انجام ندادین تعدادیو باز انجام بدیم متوجه زیاد شدن سرعت سیستمتون میشین امیدوارم این اموزش به درد دوستانمون بخوره و بتونن مشکلشونو حل کنن با این آموزش خوب

اینم لینک دانلود آموزشا

Speed Up Windows 7

Speed Up Windows XP

منیع

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام بله اقا حسین من انجام دادم عالی میشه امتحانش مجانی داداشی انجام بده خیلی عالی میشه موفق باشین .
ممنون داداش
حالا که گفتی حتما دانلود میکنم و اموزش را حتما میرم ببینم جواب میده و یا نه

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
افزايش سرعت بوت

افزايش سرعت ويندوز 7 با غيرفعال كردن رابط كاربري Aero

جلوه هاي بصري اي كه نمي خواين رو غيرفعال كنين!

افزايش سرعت ويندوز 7 با حذف جلوه هاي بصري ناخواسته

تم AERO رو غيرفعال كنين!

افزايش سرعت ويندوز 7 با غيرفعال كردن ويژگي UAC

داداش پویا خیلیه اگه بخام همرو بگم زیاد میشه ضرر نمیکنین یه دانلود کنی به نظر من بهتره انقد زیاده که طول میکشه بگم همرو .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
حتما دان کن که خیلی ه کارتمیادداش

دیدم. البته یه نرم افزار هست، Tuneup Utility. خودش اتومات نصف این کارا رو انجام می ده. ضمن اینکه indexing و background هم برای من مهمه. همون برنامه هایی که بیخود ران می شن رو هم درست کنیم، با وجود اون برنامه، دیگه سریع ترین حالت ویندوزمون رو داریم. اصلا شما تو تنظیمات ویندوزت برو همه رو بذار رو Perfromance. انقدری روی سرعت نمیره، اما تمام زیبایی ویندوز رو می گیره. برای سیستم های ضغیفتر البته پاسخگو هست.

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
دیدم. البته یه نرم افزار هست، Tuneup Utility. خودش اتومات نصف این کارا رو انجام می ده. ضمن اینکه indexing و background هم برای من مهمه. همون برنامه هایی که بیخود ران می شن رو هم درست کنیم، با وجود اون برنامه، دیگه سریع ترین حالت ویندوزمون رو داریم. اصلا شما تو تنظیمات ویندوزت برو همه رو بذار رو Perfromance. انقدری روی سرعت نمیره، اما تمام زیبایی ویندوز رو می گیره. برای سیستم های ضغیفتر البته پاسخگو هست.
پویا جان منم رو زیبایی ویندوزم حساسم به اونا دست نزدم همون غیر اونارو انجام بدی خیره کنندست حالا باز خود دانی دانلود میکنین یا نه بعد اون نرم افزارارو خیلی کار کردنشو نمیدونن خوب قبول داری پویا درسته خیلیم شلوغه نرم افزارش پویا .

---------- نوشته در 11:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 PM ارسال شده بود ----------

خیلی متشکرم بابت آموزش مفیدتون.>:d
خواهش میکنم سعید جون این حرفا چیه وظیفم بود داداش .

• Like
Reactions: Akiba

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
پویا جان منم رو زیبایی ویندوزم حساسم به اونا دست نزدم همون غیر اونارو انجام بدی خیره کنندست حالا باز خود دانی دانلود میکنین یا نه بعد اون نرم افزارارو خیلی کار کردنشو نمیدونن خوب قبول داری پویا درسته خیلیم شلوغه نرم افزارش پویا .

---------- نوشته در 11:46 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:44 PM ارسال شده بود ----------

خواهش میکنم سعید جون این حرفا چیه وظیفم بود داداش .
معین عزیز، اونو که دانلود کردم. خیلی هم ممنون.

اما تو همون برنامه یه گزینه one click maintenance هست که با یه کلیک همه کارا رو خودش انجام می ده و سخت هم نیست. هرجاش هم برای هرکی سخت بود، بگه خودم براش توضیح کامل بدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر