راهنمای کامل مولتیپلیر بازی Gears of War 3

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
جفت اسلحه چیه؟؟؟به من فقط یه gnasher بده اخر راند یه گونی مرده تحویل بگیر :dاون یکی اسلحه ها خیلی کارساز نیستن.... .

ولی اگه جفت اسلحه بخواد انتخاب بشه بهترینش بدون شک : lancer +gnasher هستش......درسته قدرت lancer در حد retro نیس ولی در عوض دقیق و perfect reload سریعی داره و پاتک اسلحه هم خیلی کمه..علاوه بر اون یه اره هم با خودش داره که هر لحظه بخواهی میتونی روشنش کنی نه مثه تیغه retro که باید یه ساعت بدوی تا بره تو شکم یارو.....

البته اگه با bot ها بازی می کنی retro بدک نیس و انتخاب خوبیه ولی اگه با انسان بازی می کنی lancer + gnasher

هم مطالبی که ایشون گفتند درسته هم اینکه lancer خیلی دقیق تر از Retro
در هر صورت هر سه (Retro,Lancer,Hammer) بدرد نمیخورن برای مولتی اگه بخوای با ایرانی ها بازی کنی

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
هم مطالبی که ایشون گفتند درسته هم اینکه lancer خیلی دقیق تر از Retro
در هر صورت هر سه (Retro,Lancer,Hammer) بدرد نمیخورن برای مولتی اگه بخوای با ایرانی ها بازی کنی

البته بستگی به سبک بازی ها هم داره.مثلا برای من hammerburst خیلی جواب می ده.(شاید نکشه اما damage ای که می زنه به بقیه کمکای زیادی می کنه.)تازه اصلا نیازی به خوب خشاب عوض کردن هم نداره فقط باید حرکت انگشت وسطت خیلی سریع باشه تا هر کی رو نفله کنه.
به نظر من retro از gnasher بهتره چون شاید دقیق نباشه اما اصلا نیازی نیست(آخه گلوله هاش خیلی قویه و اگه خوب خشاب عوض کنی که دیگه خدا رو هم بنده نیست) وقتی از نزدیک بزنی فقط کافیه وسط نشونه رو بیاری تو شکم طرف.در ضمن بارها شده که در مسافت های متوسط کسایی که retro نداشتن خواستن با gnasher منو بزنن اما با retro خیلی راحت dead شدن.در واقع طرز کارش اینطوریه که باید خیلی نزدیک نشی به طرف که اگه نشی به احتمال خیلی زیاد تو برنده خواهی بودہ(حالا طرف مقابل هر چی می خواد برداره!).

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,925
نام
ايمان
خوب ! واقعا هللویا !!
امشب به طرز واقعا باورنکردنی ای بعد 2 هفته رفتم ورسوس !
واقعا باورم نمیشد ! آخرش واقعا سر حال بودم ! :d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
البته بستگی به سبک بازی ها هم داره.مثلا برای من hammerburst خیلی جواب می ده.(شاید نکشه اما damage ای که می زنه به بقیه کمکای زیادی می کنه.)تازه اصلا نیازی به خوب خشاب عوض کردن هم نداره فقط باید حرکت انگشت وسطت خیلی سریع باشه تا هر کی رو نفله کنه.
به نظر من retro از gnasher بهتره چون شاید دقیق نباشه اما اصلا نیازی نیست(آخه گلوله هاش خیلی قویه و اگه خوب خشاب عوض کنی که دیگه خدا رو هم بنده نیست) وقتی از نزدیک بزنی فقط کافیه وسط نشونه رو بیاری تو شکم طرف.در ضمن بارها شده که در مسافت های متوسط کسایی که retro نداشتن خواستن با gnasher منو بزنن اما با retro خیلی راحت dead شدن.در واقع طرز کارش اینطوریه که باید خیلی نزدیک نشی به طرف که اگه نشی به احتمال خیلی زیاد تو برنده خواهی بودہ(حالا طرف مقابل هر چی می خواد برداره!).

کلا تو گیرزهای قبلی چون مپها کوچکتر بودن نیاز به این 3 تا مسلسل نبود...حالا تو این شماره به خاطر بزرگتر شدن مپ ها(البته تا حدی)نیاز به مسلسل ها بیشتر شده........

به نظر من برای فواصل دور یا lancer یا hammerbrust بهتر استفاده بشه که بازم lancer به خاطر reload سریعتر و اینکه melee اش اره هست توصیه میشه......برای فواصل نزدیک یا کمی دور هم بدون هیچ شک و تردیدی gnasher بهترینه.اون روشی که شما گفتی بله میشه ولی مثه اینه که یه کاری رو که میشه راحتتر انجام بدی روش سختتر رو انتخاب کنی........ .اگه در استفاده از gnasher مهارت داشته باشی در فاصله نزدیک هیچکدوم از اسلحه های دیگه نیاز نیستن..... .

یکی هم اینکه شما اصلا اصلا نمیتونی در مقابل دشمن انسانی retro رو در فاصله نزدیک به دشمن شلیک کنی این روش شما در رقابت با bot ها جواب میده....... .

+

یه نمودار دایره ای هم داده بود اپیک که تو اون میزان استفاده از اسلحه ها رو تو مولتی داده بود : کمترین استفاده از retro و sawed off shotgun شده بود(که اونا هم اکثر نوبهایی هستن که مثه چی با rerto شون میان تو شکم آدم:d)..........
.
.
.

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
در مقابله با bot ها اصولا همه چی جواب میده!!ولی من در مقابله با آدم هم خوبی شو دیدم. یک نکته ای هم باید بگم که retro در mode هایی مثل king of the hill کاربردیه(یعنی من از اون اسلحه استفاده می کنم)اما در tdm فقط hammerburst . البته این نکته رو هم باید گفت که فقط فقط وقتی خوبه که شما انگشتت خیلی سریع باشه که بتونی rate آتشیتو زیاد کنی وگرنه که خیلی هم مزخرفه!!!.به هر حال من که درک نمی کنم شما چطور lancer رو به hammer ترجیح می دید!!!!!!!lancer رو اگه خوب خشابشو عوض نکنی که چیز فاجعه ای میشه!!امیدوارم اینو با من هم نظر باشید.اگه هم خوب عوض کنی که حالا باید ببینی کسی هست که بزنیش یا نه وگرنه دوباره عادی میشه=مزخرف.که تا حالا نشده به کار من بیاد .به نظر من کسایی که از hammer بد می گن به نکته ای که در آخر خط سوم گفتم توجه نمی کنن. اینو هم بگم که در ساعتی که من وصل میشم ایرانی ها خوابن !! و با خارجیا بازی میکنم شاید به خاطر اینه که خیلی طرفدار gnasher نیستم.(البته خیلی خوبه!)
یک سوال:noob چیه؟
سوال دیگر:شما می دونید منظور از حرکت سریع انگشت در hammer چیه؟(یک موقع فکر نکنید که قصد توهین دارم. من کوچیک شما هم هستم)
یک سوال مهم:من اگه بخوام این campaign جدید رو دانلود کنم اونم در دوبار 1 تا 8 صبح آیا میتونم یکبار بزارم واسه دانلود بعد دوباره ساعت 8 cancel کنم و بعد دوباره فرداش ساعت 1 بزارم واسه دانلود؟یعنی دوبار ازم point نمیگیره؟ممنون میشم جواب بدید.

آخرین ویرایش:

Ali Const4ntin

کاربر سایت
May 14, 2011
134
نام
λŁΙ
با سلام
در مقابله با bot ها اصولا همه چی جواب میده!!ولی من در مقابله با آدم هم خوبی شو دیدم. یک نکته ای هم باید بگم که retro در mode هایی مثل king of the hill کاربردیه(یعنی من از اون اسلحه استفاده می کنم)اما در tdm فقط hammerburst . البته این نکته رو هم باید گفت که فقط فقط وقتی خوبه که شما انگشتت خیلی سریع باشه که بتونی rate آتشیتو زیاد کنی وگرنه که خیلی هم مزخرفه!!!.به هر حال من که درک نمی کنم شما چطور lancer رو به hammer ترجیح می دید!!!!!!!lancer رو اگه خوب خشابشو عوض نکنی که چیز فاجعه ای میشه!!امیدوارم اینو با من هم نظر باشید.اگه هم خوب عوض کنی که حالا باید ببینی کسی هست که بزنیش یا نه وگرنه دوباره عادی میشه=مزخرف.که تا حالا نشده به کار من بیاد .به نظر من کسایی که از hammer بد می گن به نکته ای که در آخر خط سوم گفتم توجه نمی کنن. اینو هم بگم که در ساعتی که من وصل میشم ایرانی ها خوابن !! و با خارجیا بازی میکنم شاید به خاطر اینه که خیلی طرفدار gnasher نیستم.(البته خیلی خوبه!)
یک سوال:noob چیه؟
سوال دیگر:شما می دونید منظور از حرکت سریع انگشت در hammer چیه؟(یک موقع فکر نکنید که قصد توهین دارم. من کوچیک شما هم هستم)
یک سوال مهم:من اگه بخوام این campaign جدید رو دانلود کنم اونم در دوبار 1 تا 8 صبح آیا میتونم یکبار بزارم واسه دانلود بعد دوباره ساعت 8 cancel کنم و بعد دوباره فرداش ساعت 1 بزارم واسه دانلود؟یعنی دوبار ازم point نمیگیره؟ممنون میشم جواب بدید.
نه دو بار پوینت کم نمیکنه... اگه ۸٪ دانلود کنی بعد کنسل کنی فردا ادامشو بزاری از ادامش میره داداش.....

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
نه دو بار پوینت کم نمیکنه... اگه ۸٪ دانلود کنی بعد کنسل کنی فردا ادامشو بزاری از ادامش میره داداش.....

ایول.آقا من حرفمو تا حدودی پس می گیرم.lancer اونقدرا هم بد نیست!!
چرا اون راهنما رو کامل نمی کنید؟اگه می خواید خودم ادامش بدم؟؟!!

آخرین ویرایش:

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
دیدم کسی چیزی نمی نویسه خواستم یک پیشنهاد در بازی کنم:
اگر نزدیک یکی شدید و اون با gnasher تیری به شما و damage زیادی زد.اون وقت دو حالت داره:1-یا باید فرار کنید(اگه امکانش باشه!)2-اگه می خواید آزاده باشید باید بپرید پشت طرف(وگرنه خیلی راحت شما را می ترکاند) و حسابی بهش نزدیک شید(نباید اطراف بپرید چون با یک تیر دیگر شما رو down میکنه!)طوری که هر کی بتونه تیری به اون یکی بزنه کار تموم شه.اینجوری دیگه ربطی نداره که شما چقدر damage زدید یا اینکه خوردید.پس این کار را بهتر است که وقتی که شما damage زدید انجام ندهید.
نکته ی دیگر:اگر هم با lagg یا پینگ بازی می کنید و طرف مقابل sawedoff داشت و کمی هم حرفه ای بود ترجیحا فرار کنید چون شما وقتی می خواهید از او دور شوید کمی طول میکشد که واقعا دور شوید(پینگ)اونوقت اون راحت می تونه کارو تموم کنه و از همون مدت زمان کم که شما واقعا از او دور شوید راحت استفاده میکنه و کارو تموم می کنه!!(که مقداری اعصاب خورد کنه!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر