راهنمای خرید پلی استیشن 3

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
درود
با سپاس از شما آقا امیر که این تایپک رو ایجاد کردید
پیرو پرسش پیشینم؛ اینگونه که برمیاد اگر دستگاه اورجینال از اروپا برایم بیارن باید قید ه ک کردن رو بزنم؟
اینکه شما گفتید از داخل خریداری کنید مسئله خرید نیست ایشان در اروپا میخوان به عنوان هدیه بفرستند ماهم هرچه اصرار کردیم هزینه را تقبل میکنیم قبول نمیکنند و به صورت هدیه میفرستند
با این وصفی که گفتید باید بازی های اورجینال خرید؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
درود
با سپاس از شما آقا امیر که این تایپک رو ایجاد کردید
پیرو پرسش پیشینم؛ اینگونه که برمیاد اگر دستگاه اورجینال از اروپا برایم بیارن باید قید ه ک کردن رو بزنم؟
اینکه شما گفتید از داخل خریداری کنید مسئله خرید نیست ایشان در اروپا میخوان به عنوان هدیه بفرستند ماهم هرچه اصرار کردیم هزینه را تقبل میکنیم قبول نمیکنند و به صورت هدیه میفرستند
با این وصفی که گفتید باید بازی های اورجینال خرید؟

سلام
ممنون از لطف شما
احتمال اینکه کنسولی که از اروپا خریداری میشه قابل کپیخور شدن باشه خیلی کم هست ، واسه همین باید به فکر بازی ارجینال باشید
البته شما که میگی هدیه هست ، به قول معروف "اسب پیشکشی رو که دندونش رو نمیشمارن" ، بگو بفرستن واست ، بعد میتونی بفروشی و یکم بزاری روش ، کپیخور بخری از داخل کشور
همچنین همانطور که پست اول نوشتم:

دوستان عزیز لطفا سوالات خودتون رو توی تاپیک های دیگه مطرح کنید و این تاپیک مرجعی باشه برای مطالعه

لطفا خواهش میکنم توی این تاپیک سوال نپرسید و از تاپیک های دیگه برای مطرح کردن سوالاتتون استفاده کنید ، ممنون و موفق باشید

داش هومن

کاربر سایت
Nov 1, 2012
6
خب دوست من من الان برای خرید PS3 راهنمایی میخوام, توی کدوم تاپیک بپرسم ؟ نزدیکترین تاپیک همینه که نوشته راهنمایی برای خرید PS3.
میخوام ببینم موقع خرید PS3 اسلیم نوی قابل کپی خور کردن به چی توجه کنم که ببینم آیا کنسول دستکاری شده ( دانگرید ) یا اینکه از اول فریمورش زیر 3.56 بوده ؟ آیا همین که برچسب پلمپ زیرش دست نخورده باشه کافیه یا باید به چیز دیگه ای هم توجه کنم ؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
خب دوست من من الان برای خرید PS3 راهنمایی میخوام, توی کدوم تاپیک بپرسم ؟ نزدیکترین تاپیک همینه که نوشته راهنمایی برای خرید PS3.
میخوام ببینم موقع خرید PS3 اسلیم نوی قابل کپی خور کردن به چی توجه کنم که ببینم آیا کنسول دستکاری شده ( دانگرید ) یا اینکه از اول فریمورش زیر 3.56 بوده ؟ آیا همین که برچسب پلمپ زیرش دست نخورده باشه کافیه یا باید به چیز دیگه ای هم توجه کنم ؟

سلام
میتونستین توی این تاپیک بپرسین:
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* (پست اول تاپیک خوانده شود)
یا
هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 - JB *کنسول های کپی خور*
به هر حال ، توی پست اول نوشتم دوست عزیز :
همچنین برای اطلاعاتی مثل ورژن اولیه FW از لینک زیر استفاده کنید:
SKU Models - PS3 Development Wiki

با توجه به MODEL کنسول که پشت کنسول روی برچسب نوشته شده و استفاده از لینک معرفی شده ، میتونین FW اولیه کنسول رو بفهمید!
تا جایی که میدونم ، برای باز کردن کنسول لازم هست اون برچسب کنده بشه ، پس اگه کنده نشده باشه یعنی باز و تعمیر نشده
و اگه اشتباه نکنم ، اولین باری که کنسول روشن میشه از شما تاریخ و ساعت رو میپرسه!
همچنین توصیه میکنم از فروشگاه معتبر و جایی که اعتماد دارین خریداری کنید
موفق باشید

MDNA

کاربر سایت
Mar 31, 2012
263
سلام

بعد از 3 سال تصمیم گرفتم آخر نسلی یه Ps3 بگیرم ، همه بازی های انحصاریشو که قبلا نتونستم بازی کنم رو بازی کنم

به نظرتون چه قدر طول می کشه Super Slim ها کپی خور بشن ؟

راستش می خوام بدون دردسر به صورت کپی آنلاین و آفلاین بازی کنم

بدون ترس از بن شدن

کدوم CFW رو نصب کنم ؟

مزایا و معایب Slim نسبت به super slim چیه ؟

خواهشا کامل جواب بدید

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
ممنونم برای اطلاعات مفید و کامل تاپیک.

خواهش میکنم دوست عزیز
ممنون میشم برای پست های مفید از
like_button.png
like استفاده کنید
موفق باشید

سلام

بعد از 3 سال تصمیم گرفتم آخر نسلی یه Ps3 بگیرم ، همه بازی های انحصاریشو که قبلا نتونستم بازی کنم رو بازی کنم

به نظرتون چه قدر طول می کشه Super Slim ها کپی خور بشن ؟

راستش می خوام بدون دردسر به صورت کپی آنلاین و آفلاین بازی کنم

بدون ترس از بن شدن

کدوم CFW رو نصب کنم ؟

مزایا و معایب Slim نسبت به super slim چیه ؟

خواهشا کامل جواب بدید

تا جایی که میدونم ، مدل Super Slim هم جدیدا کپیخور میشه ولی هزینه بالایی داره (حدود 450 تومان) و به نظرم ارزش کپیخور کردن نداره
همچنین ، اگه اشتباه نکنم ، روش اجرای بازی با CFW فرق داره و یه سری دردسرهای خاص خودشو داره
اگه میخواین بدون دردسر آنلاین بازی کنید و بن نشید و ... باید ارجینال بازی کنید
کنسول کپیخور برای بازی آنلاین دردسرهای خاص خودشو داره و همیشه ریسک بن شدن وجود داره
اگه هم میخواین آفلاین بازی کنید و هزینه زیادی برای هر بازی پرداخت نکنید ، بهتون Slim کپیخور CFW را پیشنهاد میکنم
من خودم از CFW 3.55 Rebug استفاده میکنم و مشکلی ندارم ، ولی اصلا آنلاین نمیشه باهاش بازی کرد ، در عوض پایدارترین CFW هست که تا امروز عرضه شده و مشکلات کمتری داره ، البته برای بازیهای جدید باید فایل fix 3.55 هر بازی رو جداگانه دانلود و نصب کنید

×××××

چرا هیچکدوم از دوستان به این قسمت پست اول توجه نمیکنن؟
دوستان عزیز لطفا سوالات خودتون رو توی تاپیک های دیگه مطرح کنید و این تاپیک مرجعی باشه برای مطالعه

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام من میخوام یه ps3 بگیرم یه چیزی که بشه باهاش بازی کرد آن لاین بودن برام مهم نیست فقط میخوام دردسر کپی بازی کردن نداشته باشه مثلا چون فلان فریم ور روشه بازی فلان نمیاد.و اینکه دسته دوم بگیرم یا آک؟

NUKE POVVER

کاربر سایت
Feb 25, 2013
63
نام
محمد مهدی
سلام من میخوام یه ps3 بگیرم یه چیزی که بشه باهاش بازی کرد آن لاین بودن برام مهم نیست فقط میخوام دردسر کپی بازی کردن نداشته باشه مثلا چون فلان فریم ور روشه بازی فلان نمیاد.و اینکه دسته دوم بگیرم یا آک؟
داش اگه مشکل مالی نیست تابلوویه دیگه :|
باید اخرین version regro 4.40 روش نصب کنی
دوستان عزیز لطف کنید دیگه تو ایجا پست ندین لطفا:thanks:
با تشکر

آخرین ویرایش:

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
اگر من الان بخواهم PS3 بخرم، چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟ اول بهترین مدل را بگویید و سپس مدلی که اقتصادی تر است.
در ضمن بهترین کپی خور الان چیست؟ آسان ترین روش کپی خور چیست و روی چه دستگاه هایی قابل اجرا است؟
لطفا حتما مدلی که می گویید را بشود کپی خور کرد.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام.
اگر من الان بخواهم PS3 بخرم، چه مدلی را پیشنهاد می کنید؟ اول بهترین مدل را بگویید و سپس مدلی که اقتصادی تر است.
در ضمن بهترین کپی خور الان چیست؟ آسان ترین روش کپی خور چیست و روی چه دستگاه هایی قابل اجرا است؟
لطفا حتما مدلی که می گویید را بشود کپی خور کرد.

سلام
پست اول تاپیک

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
یه سوال داشتم
در حال حاضر به نظر شما خرید یه کنسول اسلیم 320 گیگ مناسب تره یا خرید سوپر اسلیم 500 گیگ؟
یکی از دوستان میخواد بخره ارجینال هم میخواد بازی کنه به نظر شما اسلیم بگیره یا سوپر اسلیم؟
سوپر اسلیم توی این مدت که انتشار پیدا کرده مشکل خاصی نداشته؟

skype2010

کاربر سایت
Jul 10, 2011
235
یه سوال داشتم
در حال حاضر به نظر شما خرید یه کنسول اسلیم 320 گیگ مناسب تره یا خرید سوپر اسلیم 500 گیگ؟
یکی از دوستان میخواد بخره ارجینال هم میخواد بازی کنه به نظر شما اسلیم بگیره یا سوپر اسلیم؟
سوپر اسلیم توی این مدت که انتشار پیدا کرده مشکل خاصی نداشته؟
اسلیم بهتره و کپیخور هست

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
اسلیم ریفر هم داریم از 2011
· PlayStation 3 System 320GB SLIM - GameStop Premium Refurbished
[h=3]$249.99[/h]
C:\Users\a\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.jpg

PlayStation 3 System 320GB SLIM - GameStop Premium Refurbished for PlayStation 3 | GameStop
PlayStation 3 500GB System (New K) - GameStop Premium Refurbishedby Recharged
$259.99
C:\Users\a\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image004.jpg

PlayStation 3 500GB System (New K) - GameStop Premium Refurbished for PlayStation 3 | GameStop
PlayStation 3 System 250GB SLIM - GameStop Premium Refurbished
$239.99
C:\Users\a\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.jpg

PlayStation 3 System 250GB SLIM - GameStop Premium Refurbished for PlayStation 3 | GameStop
Playstation 3 250GB Sony Refurbished by Sony Computer Entertainment
clip_image002.jpg

Tweet
clip_image004.jpg

Jump to:

BUY NEW
$199.99
Playstation 3 250GBby Sony Computer Entertainment
clip_image002.jpg

Tweet
clip_image004.jpg

Jump to: