راهنمایی و حل مشکلات در خرید iPhone

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
برای ریجسترش, مخابرات چقدر میگیره؟

فکر نمی کنم همون اولش هم مشکلی داشته باشی که بخوای مراجعه کنی به مخابرات.
اما خوب هم می تونی از طریق سایت MCI.IR اقدام کنی هم حضوری بری مخابرات.
از طریق سایتِش تقریبا 2 هفته طول میکشه که ثبت کنه.

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
مشخصلت آیپادتاچ که با آیفون یکیه فقط دوربین+gps+تلفن رو کم داره.ولی بجاش سرعت بیشتر داره و همینطور باریک تره.
قیمتهاشم:
8گیگ نسل دوم:230
32گیگ نسل سوم:320
64گیگ:400الی420

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
دوستان مشکل هک کردن 3gs حل شد؟ الان دیگه گوشی خاموش هم بشه وقتی روشن کنی دیگه مثل قبل مشکلی براش نیست ؟
من الان 3g دارم یه 3gs هست از این کانترکتیا می خوام ببینم اگر مشکل هکش کامل حل شده بگیرمش

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
دوستان مشکل هک کردن 3gs حل شد؟ الان دیگه گوشی خاموش هم بشه وقتی روشن کنی دیگه مثل قبل مشکلی براش نیست ؟
من الان 3g دارم یه 3gs هست از این کانترکتیا می خوام ببینم اگر مشکل هکش کامل حل شده بگیرمش

اگه گوشی unlock factory هستش که هیچ مشکلی نداره و مثل آب خوردن جیلبریک میشه ولی اگه lock باشه فعلا واسه ش آنلاک نیومده.در واقع این روش جدید یعنی spirit فقط گوشی رو جیلبریک میکنه و آنلاک نمیکنه.و بنابراین کسایی که 3gs لاک با بیس بند جدید داشته باشن گوشیشون آنتن نخواهد داشت و باید کماکان منتظر یه روش جدید واسه ی آنلاک باشن.

پس اگه میخواید 3gs بخرید حتما و حتما unlock factory بخرید که از بابت جیلبریک مشکلی نداره و بالطبع آنلاک کردن هم نیاز نداره.

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
اگه گوشی unlock factory هستش که هیچ مشکلی نداره و مثل آب خوردن جیلبریک میشه ولی اگه lock باشه فعلا واسه ش آنلاک نیومده.در واقع این روش جدید یعنی spirit فقط گوشی رو جیلبریک میکنه و آنلاک نمیکنه.و بنابراین کسایی که 3gs لاک با بیس بند جدید داشته باشن گوشیشون آنتن نخواهد داشت و باید کماکان منتظر یه روش جدید واسه ی آنلاک باشن.

پس اگه میخواید 3gs بخرید حتما و حتما unlock factory بخرید که از بابت جیلبریک مشکلی نداره و بالطبع آنلاک کردن هم نیاز نداره.

unlock factory که نیست
با همین Blackra1n هم نمیشه آنلاکش کرد ؟ حالا جیلبرک به کنار

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
unlock factory که نیست
با همین Blackra1n هم نمیشه آنلاکش کرد ؟ حالا جیلبرک به کنار

ورژن 3.1.2 که با blackra1n هم آنلاک میشه و هم جیلبریک ولی مسأله اینجاست که اگه یه دفعه خدای نکرده کار گوشیت به ریستور کردن بکشه باید به 3.1.3 ریستور کنی که در اون حالت گوشیت تبدیل خواهد شد به یک آیپاد!!چون آنلاک واسه ی 3.1.3 خبری نیست!و مسأله ی ریستور هم که دست خودت نیست.یه دفعه دیدی یه چیزی نصب کردی و یه قسمت نرم افزار گوشیت crash شد.دیگه مجبوری ریستور کنی!

پس پیشنهاد من به شما اینه که یا فعلا همون 3g رو نگه دار یا اینکه هر جور شده گوشی آنلاک بگیر.گوشی لاک به هیچ وجه توصیه نمیشه.ضمنا میتونی واسه ی آیفون جدید هم صبر کنی.

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
ورژن 3.1.2 که با blackra1n هم آنلاک میشه و هم جیلبریک ولی مسأله اینجاست که اگه یه دفعه خدای نکرده کار گوشیت به ریستور کردن بکشه باید به 3.1.3 ریستور کنی که در اون حالت گوشیت تبدیل خواهد شد به یک آیپاد!!چون آنلاک واسه ی 3.1.3 خبری نیست!و مسأله ی ریستور هم که دست خودت نیست.یه دفعه دیدی یه چیزی نصب کردی و یه قسمت نرم افزار گوشیت crash شد.دیگه مجبوری ریستور کنی!

در حال حاضر 3.1.3هم بریک میشه اتفاقاً جیل بریک دائمی هم میشه یعنی با خاموش شدن بریک نمیپره!!

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
در حال حاضر 3.1.3هم بریک میشه اتفاقاً جیل بریک دائمی هم میشه یعنی با خاموش شدن بریک نمیپره!!

مسأله جیلبریک شدن و untethered بودنش نیست.جیلبریک که مسلما میشه.مسأله آنلاک شدنه.چون دوستمون میخواد گوشی لاک بگیره.توی ورژن 3.1.3 و با روش spirit فقط گوشی جیلبریک میشه و spirit گوشی رو آنلاک نمیکنه.پس گوشی unlock factory مشکلی نداره.ولی واسه ی گوشی های locked to carrier شما گوشی رو میتونید جیلبریک کنید ولی از آنلاک خبری نیست و باید قید گوشی بودن آیفونتون رو بزنید و مثل آیپاد تاچ ازش استفاده کنید!در واقع به بیان دیگه مشکل بیس بند 05.12.01 هستش که هنوز واسش آنلاک نیومده!

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566

پس پیشنهاد من به شما اینه که یا فعلا همون 3g رو نگه دار یا اینکه هر جور شده گوشی آنلاک بگیر.گوشی لاک به هیچ وجه توصیه نمیشه.ضمنا میتونی واسه ی آیفون جدید هم صبر کنی.

ممنون از راهنماییت
میدونم آنلاک بهتره ولی خوب این 3gs برام رایگان تموم میشه :) برای همین می خواستم ببینم آنلاک میشه یا نه

یه سوال دیگه دیروز گوشیم ( همین 3G ) داشتم از cydia یه چیزی نصب میکردم یه دفعه خاموش شد دیگه روشن نمیشد ( روشن که میکردم لوگو اپل میمومد بعد خاموش میشد ) بردمش پایتخت گفت باید flash شه بعد همه جیزشم restore شد فقط برام cydia رو ریخت روش الان لاکه سیم کارت نمیخونه هرچی blackra1n و نصب میکنم iconesh نمیاد توی منو تا باهاش آنلاک کنم ( و اینکه rock رو نصب کنم ) ورژنش هم 3.1.2 بود الان هم 3.1.2
نمیدونید باید چه کار کنم که blackra1n بیاد توی منوم ؟

آخرین ویرایش:

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
ممنون از راهنماییت
میدونم آنلاک بهتره ولی خوب این 3gs برام رایگان تموم میشه :) برای همین می خواستم ببینم آنلاک میشه یا نه

یه سوال دیگه دیروز گوشیم ( همین 3G ) داشتم از cydia یه چیزی نصب میکردم یه دفعه خاموش شد دیگه روشن نمیشد ( روشن که میکردم لوگو اپل میمومد بعد خاموش میشد ) بردمش پایتخت گفت باید flash شه بعد همه جیزشم restore شد فقط برام cydia رو ریخت روش الان لاکه سیم کارت نمیخونه هرچی blackra1n و نصب میکنم iconesh نمیاد توی منو تا باهاش آنلاک کنم ( و اینکه rock رو نصب کنم ) ورژنش هم 3.1.2 بود الان هم 3.1.2
نمیدونید باید چه کار کنم که blackra1n بیاد توی منوم ؟

برای آیفون از لفظ flash استفاده نمیکنن.گفتن همون لفظ restore کفایت میکنه!
در مورد اون cydia هم که اگه واسه شما گوشی رو جیل کرد و سیدیا الان روش نصبه پس blackr1n چطور نصب نشده؟
ولی خوب برای آنلاک و نصب rock الزاما نیازی به وجود نرم افزار blackra1n توی گوشی نیست.کاری که شما میکنید اینه که برید توی سیدیا و blacksn0w و rock رو از سیدیا دانلود کنید.اگه مشکلی با سورس هر دو بود در خدمتم .که البته بعید میدونم مشکل خاصی با اون باشه!

یه سوال خیلی مبتدیانه داشتم:blushing:
چطوری میشه ورژن آیفون رو فهمید؟:biggrin1:

settings>about

r10ronaldinho

کاربر سایت
Nov 27, 2007
1,566
برای آیفون از لفظ flash استفاده نمیکنن.گفتن همون لفظ restore کفایت میکنه!
در مورد اون cydia هم که اگه واسه شما گوشی رو جیل کرد و سیدیا الان روش نصبه پس blackr1n چطور نصب نشده؟
ولی خوب برای آنلاک و نصب rock الزاما نیازی به وجود نرم افزار blackra1n توی گوشی نیست.کاری که شما میکنید اینه که برید توی سیدیا و blacksn0w و rock رو از سیدیا دانلود کنید.اگه مشکلی با سورس هر دو بود در خدمتم .که البته بعید میدونم مشکل خاصی با اون باشه!

settings>about

منم از همین تعجب کردم که چه جوری Cydia رو نصب کرده ولی blackra1n نیست تو منوم
منم دیگه همونجوری با blacksnow آنلاکش کردم
ممنون

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
منم از همین تعجب کردم که چه جوری Cydia رو نصب کرده ولی blackra1n نیست تو منوم
منم دیگه همونجوری با blacksnow آنلاکش کردم
ممنون

کسی که با Blackra1n جیلبریک می کنه.بعد از نصب Cydia می تونه نرم افزار بلک رین رو حذف کنه.تو خود Blackra1n قابلیت حذف هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر