راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان برای دوستم یه مشکلی پیش اومده!
تازه 360 خرید الیت هم هست!
وقتی بازی رو میذاره هنوز در درایو رو نداده تو که هیچی و تا در درایو رو میده تو تا می خواد بازی رو بخونه اصلا اجازه نمیده Y رو بزنه و بتونه بریزه رو هارد!
همین طوری تا دیسک رو داد تو بازی خود به خود اجرا میشه!
چیکار باید کرد؟!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,121
دوستان برای دوستم یه مشکلی پیش اومده!
تازه 360 خرید الیت هم هست!
وقتی بازی رو میذاره هنوز در درایو رو نداده تو که هیچی و تا در درایو رو میده تو تا می خواد بازی رو بخونه اصلا اجازه نمیده Y رو بزنه و بتونه بریزه رو هارد!
همین طوری تا دیسک رو داد تو بازی خود به خود اجرا میشه!
چیکار باید کرد؟!!
در تنظیمات کنسول باید Auto Start DVD رو خاموش کنید. (آدرس دقیقش رو یادم نیست)

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
بچه ها من یه ساله میخوام xbox بخرم ولی یا دلم نیومد ترسیدم سه چراغه شه و فکر میکردم پول دور ریختنه ولی با این او ضاع ac2 فکر کنم بخرم بهتره
اونایی که دارن راضی هستن ؟ کسی تا حالا با جسپر سه چراغه شده؟
قیمت elite جسپر چنده ؟ اصلا کلا قیمته جسپر ها رو بگین ببینم چنده؟ الان که نزدیک هایه عیده گرون نشده؟
تاکید میکنم ارزش داره؟
یه نکته من رشتم نمیتونم بکوبم بیام اونجا پوله کرایه ماشین رو در نظر بگیرین به نظره خودم اینجا بهتره بگیرم

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بچه ها من یه ساله میخوام xbox بخرم ولی یا دلم نیومد ترسیدم سه چراغه شه و فکر میکردم پول دور ریختنه ولی با این او ضاع ac2 فکر کنم بخرم بهتره
اونایی که دارن راضی هستن ؟ کسی تا حالا با جسپر سه چراغه شده؟
قیمت elite جسپر چنده ؟ اصلا کلا قیمته جسپر ها رو بگین ببینم چنده؟ الان که نزدیک هایه عیده گرون نشده؟
تاکید میکنم ارزش داره؟
یه نکته من رشتم نمیتونم بکوبم بیام اونجا پوله کرایه ماشین رو در نظر بگیرین به نظره خودم اینجا بهتره بگیرم
خدا رو شکر-گوش شیطون کر!خیلی از تعمیر کارا رو دیدم و پرسیدم-اونا هم ندیدن!
جسپر واقعا عالیه!
الیت 340
ارکید 240

واقعا ارزش خریدن داره!بازی های خوبی هم رو کنسول هست که رو PC نیست!

مثلا اگه از فروشگاه فتحی مثلا بخرین-5 تومن هم پول تیپاکس میشه!خودشون میفرستن-شما واریز میکنی!جاش هم مطمئنه!

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
خدا رو شکر-گوش شیطون کر!خیلی از تعمیر کارا رو دیدم و پرسیدم-اونا هم ندیدن!
جسپر واقعا عالیه!
الیت 340
ارکید 240

واقعا ارزش خریدن داره!بازی های خوبی هم رو کنسول هست که رو PC نیست!

مثلا اگه از فروشگاه فتحی مثلا بخرین-5 تومن هم پول تیپاکس میشه!خودشون میفرستن-شما واریز میکنی!جاش هم مطمئنه!
دمت گرم حالا این فتحی چطور آدمیه خوبه ؟
پولو کی باید بهش بدیم ؟
به آدم که نمیندازه که ؟
الایت مشکی هم 340 هست ؟
بد اگه خراب بشه باید بیام تهران؟
تفاوت الایت با آرکید فقط تو هارد هست؟

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
الایت مشکی هم 340 هست ؟
بد اگه خراب بشه باید بیام تهران؟
تفاوت الایت با آرکید فقط تو هارد هست؟

دوست عزیز الیت کلا مشکی هست دیگه.
کنسول برای تبدیل 2 بار تست میشه امکان خراب بودنش کم هست.
فقط تو هارد و رنگ

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451

دوست عزیز الیت کلا مشکی هست دیگه.
کنسول برای تبدیل 2 بار تست میشه امکان خراب بودنش کم هست.
فقط تو هارد و رنگ
کسی شماره فتحی رو نداره؟ اینجا دارن میدن 395 تومن گرونه نه؟ فتحی تخفیف نمیده؟ به شهرستانی ها قالب نمیکنه ؟ همه ازش راضی هستین؟ مطمئن باشم دیگه ؟ با آخرین آپدیت فریم ویر میده؟ تاریخ 2010 میده؟
دیگه چیزی نیست که بخواین واسه راهنمایی بگین ؟ پولو اول میگیره؟ بعد پست میکنه؟
نمیشه xbox رو به pc وصل کرد از lcd استفاده کرد؟

آخرین ویرایش:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
کسی شماره فتحی رو نداره؟ اینجا دارن میدن 395 تومن گرونه نه؟ فتحی تخفیف نمیده؟ به شهرستانی ها قالب نمیکنه ؟ همه ازش راضی هستین؟ مطمئن باشم دیگه ؟ با آخرین آپدیت فریم ویر میده؟ تاریخ 2010 میده؟
میتونی برای استفاده از LCD- کابل HDMI ti DVi بخری و صدات رو هم از کابلی که توی خود کنسول هست بگیری!اگه DVi ورودیش رو نداری!میتونی از کابل VGA استفاده کنی -برای وصل کردن به مانیتور!
-
من با فتحی کار نکردم- ولی همیشه برای خودم وفامیلها از SONY خرید میکنم-کارش خیلی تمیزه
http://forum.persiantools.com/t135353.html
تاپیکشه-
قیمت هاش هم خوبه
- ایکس باکس 360 آرکید جاسپر با حافظه داخلی 512 مگابایتی و پاورهای کوچک و درایوهای لایت آن به شرط لوازم اصلی بودن جنس و آپگرید شده آماده و کامل که فقط فقط منتظر بازی باشد 235.000 تومان با آخرین آپدیت نرم افزاری هم 240.000 تومان

8- سری جدید Xbox360 های مدل الایت بدون کابل HDMI و تاریخ تولید 3/9/2009 به قیمت :330.000 تومان و دوستان عزیز سری دستگاههای Limited Edition کنسول Xbox360 Elite با یک عدد هارد 250 گیگ و یک عدد دسته اضافه و یک عدد هم بازی Forza Motor Sport3 اورجینال داریم به قیمت :420.000 تومان
بدون LT میده 330 با LT 340!
موقع سفارش بهشون بگو LT رو بریزن برات!

اینم اطلاعات تماسشونه!
آدرس:تهران - میدان امام خمینی - نبش پاساژ افراشته - فروشگاه سونی.........

تلفن:33964996 - 33964937 فروشگاه سونی
موبایل 09125762362 مانی

شماره حساب بانک صادرات :0311233137008 شماره کارت به کارت 6037691062992284 به نام علی مانی

شماره حساب بانک ملی :0104990301002 شماره کارت به کارت 6037991069856387 به نانم علی مانی
خدایش کارش عالیه و حرف نداره!من یکی تضمینش میکنم!

بله اول پولو میریزی به حساب -بعدش پست میکنه!اگه میخوای فردا اقدام کن- چون ممکنه- تیپاکس دمه عیدی تعطیل کنه!
توپخونه هم مغازه داره!کا فکر ااینو نکنید که پولی بالا بکشن -مغازه داره!چون جای مشخص دارند!

فتحی هم هست- من شماره ای ازش ندارم!

a-samani

کاربر سایت
May 19, 2009
88
نام
امین
فقط یه چیز بگم اگر فکر آرکید به سرت زد اصلا آرکید نخر!
الایت بهتره! من خودم آرکید خریدم بیش از دو برابر اختلاف پولش با الایت خرج کردم. :|

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
میتونی برای استفاده از LCD- کابل HDMI ti DVi بخری و صدات رو هم از کابلی که توی خود کنسول هست بگیری!اگه DVi ورودیش رو نداری!میتونی از کابل VGA استفاده کنی -برای وصل کردن به مانیتور!
-
من با فتحی کار نکردم- ولی همیشه برای خودم وفامیلها از SONY خرید میکنم-کارش خیلی تمیزه
http://forum.persiantools.com/t135353.html
تاپیکشه-
قیمت هاش هم خوبه
بدون LT میده 330 با LT 340!
موقع سفارش بهشون بگو LT رو بریزن برات!

اینم اطلاعات تماسشونه!
خدایش کارش عالیه و حرف نداره!من یکی تضمینش میکنم!

بله اول پولو میریزی به حساب -بعدش پست میکنه!اگه میخوای فردا اقدام کن- چون ممکنه- تیپاکس دمه عیدی تعطیل کنه!
توپخونه هم مغازه داره!کا فکر ااینو نکنید که پولی بالا بکشن -مغازه داره!چون جای مشخص دارند!

فتحی هم هست- من شماره ای ازش ندارم!
دمت گرم ولی LT چی هست

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دمت گرم ولی LT چی هست
شاید خواستی روزی لایو بازی کنی!(فریم ویر درایو هست!)
اگه هیچ وقت لایو بازی نمیکنی و نخواهی کرد تا سال اینده نباشه هم مسئله ای نیست!!!!!!
330 بده- لذتش رو ببر!

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
شاید خواستی روزی لایو بازی کنی!(فریم ویر درایو هست!)
اگه هیچ وقت لایو بازی نمیکنی و نخواهی کرد تا سال اینده نباشه هم مسئله ای نیست!!!!!!
330 بده- لذتش رو ببر!
آقا شرمنده اینقدر سوال میکنم
من این کارو میکنم 340 میدم یه الایت میخرم 5 تومن پوله پستش میشه و فریم ویر ش هم آپدیت شدس و LT هم داره
درسته؟
این کابلی که گفتی میشه به pc وصل شد (HDMI ti DVi ) چنده؟ و اینکه این به کارته گرافیک وصل میشه؟ یا به lcd؟
یعنی اینطوریه که من مثلا دارم با pc کار میکنم یهو هوس بازی میکنم باید pc رو خاموش کنم و کابلو عوض کنم یا نه همون جا یه سوئچ میکنم

steve bradly pitt

کاربر سایت
Aug 13, 2008
75
سلام،آقا من یه سوال داشتم ببخشید اگه اینجا جاش نیست،(نمیدونستم کجا باید بپرسم!)
می خواستم بدونم چطور می تونم فایل های موسیقی توی فلش مموری که به xbox وصل کردم بریزم روی هارد
ممنون:smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر