راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
آقا طاهر يه سوال داشتم: (طبق معمول...ببخشيد)
من هنوز 360 ام رو با سشوار صنعتي درست نكردم. يه تلفني چيزي داري از يكي بهم بدي تا زنگ بزنم بگم برام بفرستن؟؟؟
:praying: :praying: :praying: :praying: :praying: :praying: :praying: :praying:
:praying: :praying: :praying: :praying: :praying: :praying: :praying: :praying:

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
منم پال دارم
در مورد تعویض درایو هم باید بگم که میشه اما همونطور که کیوان گفت خیلی دردسر داره
حالا این عوض کردن درایو چه فایده داره؟ریجن درایو عوض میشه؟
-------
پس شمام پال داری؟کجا بازی پال دارن؟(دارم از بی بازی میمیرم کمک کن:praying: )

OiLeS

کاربر سایت
Nov 6, 2005
218
حالا این عوض کردن درایو چه فایده داره؟ریجن درایو عوض میشه؟
-------
پس شمام پال داری؟کجا بازی پال دارن؟(دارم از بی بازی میمیرم کمک کن:praying: )
سلام
یه مژده برای کسانی که پال دارن...:p

به لطف یکی از بچه های همین سایت ممکنه تا هفته ی بعدی بازی Oblivion نسخه پالش رو بدست بیاریم...(آلان اسمشون رو نمیگم که اگه یه موقع مشکلی پیش اومد کسی دلخور نشه)
پاناسونیک بازی پال زیاد داره ... جاهای دیگه ام تک و توک دارن

در مورد عوض کردن درایو هم باید بگم فقط بدرد کسایی می خوره که به اصطلاح 360شون رو به باد فنا دادن(در موقع هک کردن ویا برای لنز)اما بد بختیی داره آقا :confused: باید یه سری کد چپندر قیچی رو از زیر سنگ هم که شده پیدا کنید تا بتونید درایو رو بادستگاه سازگار کنید(اصطلاح بهتری پیدا نکردم:blushing:)

ajay17

کاربر سایت
Sep 27, 2006
38
نام
آرش
سلام.
کسی میدونه چطور میشه error 1022 رو رفع کرد؟ مشکل hdmi cable هست.:(( :(( :(( :(( :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

آخرین ویرایش:

Catdog

کاربر سایت
Aug 18, 2006
211
نام
امیر
اونو که خودم زودتر فهمیده بودم:cool: :excited:
اسمشم هست...:cheesygri
شماره پاناسونیک داری؟قیمتاش چجوریه؟:worthy:
-------------
سلام.
کسی میدونه چطور میشه error 1022 رو رفع کرد؟ مشکل hdmi cable هست.
hdmi؟:eek:
360 که hdmi رو ساپورت نمیکنه!(حداقل فعلا) اگه hdtv رو میگی خب فهمیدنش کاری نداره.360 با کابل معمولی (مث ps2 ) به tv وصل کن اگه درس شد یعنی مشکل از hdtv بوده (که البته من بعید میدونم)

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستان عزیز ، لطفاً وقتی اطلاعات صحیح ندارید ، اطلاعات نادرست خودتون رو با بقیه قسمت نکنید !
کی گفته نمیشه درایو یک 360 رو با یک درایو دیگه عوض کرد !؟
در مورد درایو ، فقط نمیشه فرمور یک درایو رو به یک درایو دیگه منتقل کرد (در حالت عادی) ، ولی براحتی میتونید یک درایو رو کاملاً از یک کنسول جدا کنید و روی کنسول دیگه بذارید بدون اینکه احتیاج به عوض کردن چیزی باشه.
-------------------------------------------------------------
در مورد سشوار صنعتی ، من تلفن جایی رو ندارم ولی میتونید از ابزار فروشی های معتبر بخرید.

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
من از دوستان چند تا سووال دارم :
1- برای firmware4 یا بالاتر اول باید firmware اصلی رو ریخت و بعد 4 رو یا نه میشه مستقیم 4 رو ریخت روی کنسول.
2- firmware 4 رو خودمون باید از روی firmware اصلی بسازیم یا آماده اون هم توی net پیدا میشه ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
من از دوستان چند تا سووال دارم :
1- برای firmware4 یا بالاتر اول باید firmware اصلی رو ریخت و بعد 4 رو یا نه میشه مستقیم 4 رو ریخت روی کنسول.
2- firmware 4 رو خودمون باید از روی firmware اصلی بسازیم یا آماده اون هم توی net پیدا میشه ؟
1)مستقیم میشه
2)باید از نت بگیری
بای

punished-snake

کاربر سایت
Jan 29, 2006
697
سلام بچها این بازی Grawبعد از چند مرحله هنگ میکنه دیگه جلوتر نمیره من دستگام فریم ویو 4 B ریختم ممکنه از برنامه باشه یا از بازی روی Hpرایت شده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر