راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
ممنون از پاسختون.خب این LT رو از کجا و چجوری باید نصب کنم.روش فروشنده از قبل نصب میکنه یا هزبنه اضافی باید بدم؟خودم میتونم نصب کنم؟اگر نصب کنم تاثیری رو سرعت تو LIVE داره؟

از فروشنده ای بگیر که خودش نصب کنه واست

ZATOICHI

کاربر سایت
Feb 22, 2009
85
نام
مانی
سلام
ریجن دستگاه رو از کجا میشه فهمید
الان دو مدل آرکید تو بازار هست یکی که یه گیم روش هست و عکس گیم هم رو خوده کارتن هست
یکی دیگه هم هستش که بدون گیم هست . چه فرقی با هم دارن ؟
با تشکر فراوان

لطفا جواب بدید

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
دوستان 1 سوال. اگر LT نصب نباشه مشکلی از بابت بن شدن واسه آپدیتی که بعضی از بازی ها همون اول میخوان وجود داره یا نه احتمال میره بن بشیم؟!

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
من یه الیت بدون هارد خریدم بعد برای سیو بازیهام حافظه ی داخلی نداره یا باید مموری کارت بخرم ؟اگه آره لطفا قیمتش رو هم بگین

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من یه الیت بدون هارد خریدم بعد برای سیو بازیهام حافظه ی داخلی نداره یا باید مموری کارت بخرم ؟اگه آره لطفا قیمتش رو هم بگین
بله باید مموری بگیری-د15 تا 20 تومن -256 مگش رو اگه یتونید گیر بیارید!(هارد 20 گیگ 40تا 45 تومنه)

atcmehdi

کاربر سایت
Jan 21, 2010
6
سلام من شیراز هستم خواستم بدونم چرا قیمت xbox تو شیراز از تهران خیلی بیشتره کسی یه جای خوب تو شیراز سراغ داره معرفی کنه لطفا و می خواستم بدونم در مدل الیت بازی روی هارد نصب میشه ( از ذرایور کمتر استفاده میشه) یا با ارکید فرقی نداره -- کمترین قیمت ارکید توی شیراز 280 و الیت 350 تومن میشه آخرین قیمت تو تهرانو بگین ممنون

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام من شیراز هستم خواستم بدونم چرا قیمت xbox تو شیراز از تهران خیلی بیشتره کسی یه جای خوب تو شیراز سراغ داره معرفی کنه لطفا و می خواستم بدونم در مدل الیت بازی روی هارد نصب میشه ( از ذرایور کمتر استفاده میشه) یا با ارکید فرقی نداره -- کمترین قیمت ارکید توی شیراز 280 و الیت 350 تومن میشه آخرین قیمت تو تهرانو بگین ممنون
وقتی بازی تو هارد نصب باشه- لنز کلا وقتی دیسک رو بزاری بمدت 15 ثانیه کار میکنه و خاموش میشه
وقتی خواستی بیای بیرون 15 ثانیه دیگه کار میکنه!درایو هم همینطور- کلا صدایی از کنسول در نمیاد!و کنسول بی صداست!ولی وقتی بازی نصب نباشه دائم درایو کار میکنه و لنز هم که همینطور!!!
دستگاه هم بیشتر داغ میکنه
-فروشگاه سونی (با تیپاکس هم میفرسته )توپخونه مغازه داره-:
-ارکید 253
.الیت 315 تومن-
اونجا هم به دلیل دوری از تهران-گرونه دیگه

atcmehdi

کاربر سایت
Jan 21, 2010
6
ممنون از توضيحتون يه سوال داشتم اين فروشگاه آدرس و تلفنش چيه وچه جوري ميشه مطمئن شد كه دستگاه كه ميفرسته سالم و درست كپي خور شده (نرم افزاري) ---- چون توي شيراز هرچي دستگاه ديدم پشتش باز شده بود و سخت افزاري كپي خور شده بود ممنون

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
من یه هارد 20 گیگ واسه X360 دارم. می خوام بدم بازش کنن یه 120 گیگ بزارن توش (لپ تاپ). مزیت ها و معایب این روش رو بگین.
مزایاش اینه که فضا افزایش پیدا می کنه!
معایب اینه که اگر به لایو وصل بشی مایکروسافت احتمالا شما رو شناسایی خواهد کرد و هارد رو قفل می کنه!

gentleman_ps

کاربر سایت
Dec 4, 2007
114
2 تا سوال داشتم :
1- پروفایلمو چجوری از روی دستگاه 3 چراغ قبلی روی دستگاه جدید بیارم ؟ ( دستگاه قبلی پریمیوم 20 گیگ و جدید الیت هست )
2- باندل جدید که با halo3 , fable 2 هست کی عرضه میشه ؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
مزایاش اینه که فضا افزایش پیدا می کنه!
معایب اینه که اگر به لایو وصل بشی مایکروسافت احتمالا شما رو شناسایی خواهد کرد و هارد رو قفل می کنه!
فقط همین؟؟ فقط هارد قفل میشه یا کلا بن میشم؟
خوب وقتی به لایو وصل بشم هارد رو درمیارم.

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
من امروز اب دیتو رو دستگاه با استفاده از یو اس پی ریختم ولی اواتارم سیاه شد
حالا هر کاری میکنم دوباره اب نمیکنه
میشه راهنمایی کنید
همون کارایی تو تاپیک اصلیشم توضیح داده انجام دادم

Haj Habib

کاربر سایت
Jul 25, 2009
96
نام
...........
با تشکر از دوستان من چند سوال داشتم ما بازی هامونو از کجا بگیریم بهتره؟ که احتمال بن شدنمون بیاد پایین؟و یک سوال دیگه اگر ما فقط با بازی اورجینال online بازی کنیم و با بازی های کپی offline فرقی به حال ما میکنه؟ بازی های original رو از کجا میشه تهیه کرد؟ قیمتش چقدره؟
اخه من تازه میخوام 360 بگیرم ببخشید اگه سوالاتم یکم ابتدایی بود
با تشکر از برادران و خواهران

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر