راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

PREDATOR

کاربر سایت
Nov 3, 2008
62
ممنون از اینکه جوابمو دادید اما باور کنید من هم رجین j و هم پال رو اجرا میکنم از بعضی از بچه ها هم سوال کرده بودم گفتن میشه.اما پال نمیتونه j رو اجرا کنه.منظورم ار اجرا نشدن کشتی کج خراب بودنش نبود میگه رجین دیسک فرق میکنه (پال بود)اما من که یه چند تا اجرا کرده بودم پس چرا از این ایراد گرفت نکنه شانسی بعضی از بازیای پال رو اجرا میکنه نه همشو؟آخرین آبدیت نیاز به یه نفر کاربلد داره یا خودمم میتونم؟:biggrin1:

سلام , اکثر بازیها free هستند و روی هر سه کنسول j و pal و uc اجرا میشوند شاید اون بازیهای هم که میگفتید free بودند . اون کشتی کج هم که پیغام داد برای هرتز تصویر بوده احتمالا , چون هرتز tv شما با بازی هماهنگ نیست که شما باید بری توی قسمت display کنسول و از اونجا بعد از انتخاب رزولوشن هرتز تصویر را مثلا به 60 یا 75 تغییر دهید (وقتی بازی را میزاری توی دستگاه اگر پیغام بده میگه هرتز تصویر شما مثلا 75 است شما باید برای اجرا آنرا به مثلا 60 تغییر دهید) ساده است همه چیز در پیغام هایی که میده توضیح داده شده اگر میخوندی الان مشکلی نداشتی آپدیت هم همینطور . اگر بازی با آپدیت جدیدی بیاید پیغام میدهد که نیاز به آپدیت است نصب میکنید؟ و فقط شما ok را میزنی تا نصب بشه بعد enjoy !

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
سلام , اکثر بازیها free هستند و روی هر سه کنسول j و pal و uc اجرا میشوند شاید اون بازیهای هم که میگفتید free بودند . اون کشتی کج هم که پیغام داد برای هرتز تصویر بوده احتمالا , چون هرتز tv شما با بازی هماهنگ نیست که شما باید بری توی قسمت display کنسول و از اونجا بعد از انتخاب رزولوشن هرتز تصویر را مثلا به 60 یا 75 تغییر دهید (وقتی بازی را میزاری توی دستگاه اگر پیغام بده میگه هرتز تصویر شما مثلا 75 است شما باید برای اجرا آنرا به مثلا 60 تغییر دهید) ساده است همه چیز در پیغام هایی که میده توضیح داده شده اگر میخوندی الان مشکلی نداشتی آپدیت هم همینطور . اگر بازی با آپدیت جدیدی بیاید پیغام میدهد که نیاز به آپدیت است نصب میکنید؟ و فقط شما ok را میزنی تا نصب بشه بعد enjoy !

مرسی.ی:love:ه سوال مهم هم داشتم خواهشا هرکی میدونه جواب بده.تو همین سایت دیدم نوشته بود که xbox با بورد فالکون پشتشون روی برچسب نوشته 12v-14/2a;5v-1a اما برای من مدل آخرای 2007 هست و نوشته 12v-16/5a;5v-1a منظورم اون 5/16 a هست چون برای من قدیمی تره این جوریه یا ....؟لطفا جواب بدید.:biggrin1::love:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
مرسی.ی:love:ه سوال مهم هم داشتم خواهشا هرکی میدونه جواب بده.تو همین سایت دیدم نوشته بود که xbox با بورد فالکون پشتشون روی برچسب نوشته 12v-14/2a;5v-1a اما برای من مدل آخرای 2007 هست و نوشته 12v-16/5a;5v-1a منظورم اون 5/16 a هست چون برای من قدیمی تره این جوریه یا ....؟لطفا جواب بدید.:biggrin1::love:
چون مادربورد شما zephyr هست اینجوری نوشته

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
خیر زفیر قدیمیتر از فالکون هست فروشنده دروغ گفته!

نمیدونم چی شده؟اما تو یه سایت نوشته بود باید روی آدابتور دستگاه و خود دستگاه نوشته باشه 175w اما رو دستگاه من 230 بود اما رو آدابتور نوشته بود حد اکثر 175w با چراغ قوه توشو نگاه کردم مثل مادربورد فالکون 2 تا کانکتور داشت:eek: اما تو همین جا هم نوشته بودن zepyhr تعداد کانکتوراش 3 تا هست.نمیدونم یعنی تعداد محدودی از xbox ها که سری اول هستن این مشکل رو دارن؟:confused:چون من دسته دو خریدم و رفیقمون خیلی وقت بود دستگاه رو خریده بود تاریخ دستگاه هم آخرای 2007 بود.راه دیگه ای میشناسید ببینم چه خاکی بریزم؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

bazi_khor

کاربر سایت
Jan 19, 2008
414
نام
مهدی
داداش کنسول من هم مثل کنسوله توــــه:D
مال من هم نوشته 203 وات ولی 2 تا همین سیم پیچ داشت:D(اسمش چیه؟)
پدرام که برام کپی خور کرد گفت فالکونه عکسش رو هم گذاشت همه گفتن فالکونـــه:D
ورودی پاور دستگاه هم مثل فالکونه
خلاصه خیلی بهش فکر نکن:D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
بچه ها این Project NATAL هنوز نیومده ؟ قیمتی اطلاعاتی چیزی! چون من بخاطر این NATAL میخوام XboX بگیرم...

Project Natal هنوز معلوم نیست تاریخ دقیقش.اما 2010 میاد.
می تونی کنسول رو بگیری تا اون هم بیاد. ;)

need to fight

کاربر سایت
Mar 2, 2009
2,059
داداش کنسول من هم مثل کنسوله توــــه:D
مال من هم نوشته 203 وات ولی 2 تا همین سیم پیچ داشت:D(اسمش چیه؟)
پدرام که برام کپی خور کرد گفت فالکونه عکسش رو هم گذاشت همه گفتن فالکونـــه:D
ورودی پاور دستگاه هم مثل فالکونه
خلاصه خیلی بهش فکر نکن:D

مگه ورودی پاور دستگاه فالکون مگه چه شکلی؟؟؟؟:confused:بگید تا بچکم.راستی آخه من جوز فن هیچ کولینگ دیگه ای نکردم حداقل بدونم برم یه کارای اضافی هم بکنم:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
ممکنه تا اون موقع کنسولشم عوض کنه! :cheesygri

احتمالش رو به صفر هست تقریبا.چون محصولیه که برای XBox 360 عرضه میشه.البته عرضه ش هم به بزرگی عرضه خود XBox 360 هست.

مگه ورودی پاور دستگاه فالکون مگه چه شکلی؟؟؟؟:confused:بگید تا بچکم.راستی آخه من جوز فن هیچ کولینگ دیگه ای نکردم حداقل بدونم برم یه کارای اضافی هم بکنم:biggrin1:

توی تاپیک مربوط به ماردبورد Jasper عکسش رو زده.یه جستجو کنی به نتیجه میرسی.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر