راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین
اینم جواب PSP َُSASAn

Zune؟؟؟ :confused: چه ربطی داره!

http://www.xbox.com/pcsetup

تو این لینک هم فایل ها لازم برای دانلود هست و هم گفته هرکدوم برای چه سیستم عاملی هست و اینکه چه امکاناتی در اختیارتون قرار میده!
البته مثل اینکه از ویندوز مدیا پلیر 11 هم مشه استفاده کرد!
من خودم از Widows Media Connect و Media Center Extender باهم استفاده می کنم! برای استفاده از Media Center Extender باید windows XP- media center رو کامپیترتون نصب باشه!
Media Center Extender در دو سایز وجود داره و در صورتی که برنامه Midia Center کامپیوترتون آپدیت نشده باید یه فایلی حدود 80 ( هشتاد ، نه هشت) مگابایت دانلود کنین( Windows XP Media Center Edition 2005 ) و در غیر این صورت به یه فایل 20 مگابایتی ( Windows XP Media Center Edition 2005 – Update Rollup 2 ) کفایت میکنه! من خودم مجبور شدم 80 رو دانلود کنم ! برای فهمیدن اینکه کدوم فایل رو باید دانلود کنین در همون لینک بالا ، در پایین صفحه توضیح داده!
در ضمن یک سری برنامه هم هست که باهاشون میشه فایل های DivX و فایل های دیگری که بطور استاندارد کنسول ازشون پشتیبانی نمی کنه رو اجرا کرد! و این برنامه ها هم در صورتی کار می کنند که از Media Center Extender استفاده کنین!
البته این برنامه بصورت Live Encode کار می کنند یعنی فایل رو در حین Encode به شبکه کنسول می فرستن و حالا که فایل به فایل استاندار برای اجرا تبدیل شده اجرا میشه!
اگه خواستین لینک میدم!
عبارات قرمز رنگ اسم فایل های مورد نیاز برای دانلود هستند!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
آقا وقتی دارم بازی میکنم برق رفت دکمه ی خاموش و روشن کردن کنسول رو بزنم؟
یا اینکه خودش دیگه خاموش میشه و برق هم اومد خاموش میمونه؟

hnme_bnd

کاربر سایت
May 18, 2008
94
نام
حسین
سلام
كسي نميتونه بگه قيمت حدودي هارد 20GB 60GB 120GB چقدره؟
يعني حدودي، يه حدودي بگيد كه فقط بدونم
هارد 60 رو حدود 80 تومان و 120 رو حدود 100تومان توی بندرعباس میفروشن

آقا شما پیشنهاد میدید 360 رو عمودی بزارییم یا افقی؟:biggrin1:
فکر نکنم هیچ فرقی کنه ولی پیشنهاد من افقیه

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
عمودی چون اگه افقی بزارید گرما رو برد حبس میشه اگه چیزی هم بزارید زیرش بازم همون جوریه ولی عمودی اینجوری نیست

آخرین ویرایش:

farhadoo

کاربر سایت
Dec 5, 2008
121
نام
فرهاد
در مورد افقی یا عمودی قرار دادن کنسول این تاپیک هست که علاقه مندان میتونن مراجعه کنن و بعد از مطالعه 13 صفحه(و گرفتن کمی هم سر درد:cheesygri ) به این نتیجه برسن که تفاوت چندانی با هم ندارند.

xbox360 افقی یا عمودی

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
در مورد افقی یا عمودی قرار دادن کنسول این تاپیک هست که علاقه مندان میتونن مراجعه کنن و بعد از مطالعه 13 صفحه(و گرفتن کمی هم سر درد:cheesygri ) به این نتیجه برسن که تفاوت چندانی با هم ندارند.

xbox360 افقی یا عمودی
شدیدا هم فرق داره, شما افقی بذارین و 2ساعت بازی کنین و دست بزنین زیر کنسول(همونجایی که رو زمین بوده) , اون موقع دستتون میاد.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
هیچ فرفی نداره.

اما اگه دوست داری روی هر حالتی که میزارش یه 3 سانت از سطح فاصلش بده تا بهتر باشه!

اما اگه بخواد سه چراغه بشه هیچ ربطی به حالت قرار دادن نداره. ( اینطوری خودمون را داریم گول مزنیم)

با تشکر از آقا خلیل!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر