راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
با سلام
د.باره از دوستان گل و مخصوصا آقاي پدرام عزيز خواهش ميكنم من را ياري كنن!!!
اول ميخوام ببينم فرقي بين 12 ولت كردن و اينتركولر هست؟؟؟(كه فكر كنم خود كنسول 12 ولت باشه؟؟ :-")
بعد اگه فرق داره كدوم روش بهتره براي عمر مفيد!!!
ممنون ميشم كمك كنين و شرمنده اين رو اينجا گفتم!!!
مرسي

ببین Intercooler رو کلا بیخیال شو.
12 ولت بهتره قطعا.البته نه خودش به تنهایی.باید یه سری روش های دیگه هم در کنارش انجام بدید که مشکلی پیش نیاد. ;)

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
ببین Intercooler رو کلا بیخیال شو.
12 ولت بهتره قطعا.البته نه خودش به تنهایی.باید یه سری روش های دیگه هم در کنارش انجام بدید که مشکلی پیش نیاد. ;)
خوب عزيز بگو چي كارا كنم با فيمت ، پس مگه خود كنسول 12 ولت نيست؟؟؟
ميشه بگيم چرا اينتر كولر رو بيخيال شم اگه ميشه؟؟
بعد يه سوال ديگه اينكه من اول كه روشن كردم يه يوزر ساختم بعد بازيا رو يه كمي رفتم و يه gamescore اگه درست بگه بم داد بعد وصل به LIVE شدم برا 2 دقيقه كه اولش 2باره ازم خواست يوزر بسازم
بعد كه ساختم همه اين امتيازا پريد بايد چي كار كرد؟؟
شرمنده سوالام يه كم بي ربط هستا چون اول كاريم
مرسي!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خوب عزيز بگو چي كارا كنم با فيمت ، پس مگه خود كنسول 12 ولت نيست؟؟؟
ميشه بگيم چرا اينتر كولر رو بيخيال شم اگه ميشه؟؟
بعد يه سوال ديگه اينكه من اول كه روشن كردم يه يوزر ساختم بعد بازيا رو يه كمي رفتم و يه gamescore اگه درست بگه بم داد بعد وصل به LIVE شدم برا 2 دقيقه كه اولش 2باره ازم خواست يوزر بسازم
بعد كه ساختم همه اين امتيازا پريد بايد چي كار كرد؟؟
شرمنده سوالام يه كم بي ربط هستا چون اول كاريم
مرسي!!!

اینترکولر تاثیر منفی داره.
در مورد 12 ولت و روش های کولینگ هم بهتر هست با Police_110 صحبت کنی.چون ایشون به این موارد کاملا وارد هستند.
شما اگر اسم درستی انتخاب می کردید و مراحل رو صحیح پیش می رفتید این Gamerscore ها از بین نمی رفت.الان دوباره باید با این Gamertag که ساختید بازی ها رو از اول برید. ;)
در ضمن اکانت Gold ت از الان شروع شده حواست باشه.سعی کن توی این 1 ماه نهایت استفاده رو ازش ببری.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اینترکولر تاثیر منفی داره.
در مورد 12 ولت و روش های کولینگ هم بهتر هست با Police_110 صحبت کنی.چون ایشون به این موارد کاملا وارد هستند.
شما اگر اسم درستی انتخاب می کردید و مراحل رو صحیح پیش می رفتید این Gamerscore ها از بین نمی رفت.الان دوباره باید با این Gamertag که ساختید بازی ها رو از اول برید. ;)
در ضمن اکانت Gold ت از الان شروع شده حواست باشه.سعی کن توی این 1 ماه نهایت استفاده رو ازش ببری.
خيلي ممنون
اما نميشه اين امتياز ها رو يه جوري كپي كرد توي اون يه يوزر يا با همون يوزر اول كه امتياز ها روش هست Login كرد توي LIVE!!!!

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
خيلي ممنون
اما نميشه اين امتياز ها رو يه جوري كپي كرد توي اون يه يوزر يا با همون يوزر اول كه امتياز ها روش هست Login كرد توي LIVE!!!!

اگر اون پروفایل اول پرپر نشده باشه می تونی اسمش رو تغییر بدی و وصل بشی به XBox Live.اما نمیشه امتیازها رو انتقال داد.این کار از لحاظ امنیتی مشکل داره.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اگر اون پروفایل اول پرپر نشده باشه می تونی اسمش رو تغییر بدی و وصل بشی به XBox Live.اما نمیشه امتیازها رو انتقال داد.این کار از لحاظ امنیتی مشکل داره.
اه ه ه ه ه ه ه
آكله به اين امنيت
1 ساعت نشستم رفتم توي 1 روز نزديك 300 تا جمع كردم!!!! :mad:
بازم با اين حال دستت درد نكنه
مثل هميشه جواب رو ميدي
مرسي :love:

Psyco_Mantis

کاربر سایت
Apr 6, 2009
14
نام
ناصر
من میخوام یک آرکید جاسپر بگیرم. شما کجا رو پیشنهاد میکنید تو بازار تهران؟ قیمت و صحت کالا شدیدا مهم هست واسم.این تاپیک اقا مجیدم حذف شده ظاهرا...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,072
من میخوام یک آرکید جاسپر بگیرم. شما کجا رو پیشنهاد میکنید تو بازار تهران؟ قیمت و صحت کالا شدیدا مهم هست واسم.این تاپیک اقا مجیدم حذف شده ظاهرا...
از همین مجید شامی، دوست گرامیمون بگیر که تا اخر این هفته داره پیش فروش میکنه قیمت هم عالی. تاپیکش هم برگشته!.

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
سلام دوستان
امیدوارم جای این پستی که زدم همین جا باشه
اول بگم من خیلی صفر کیلومترم تو ایکس باکس پس به سوالاتم نخندین
من یه 8 ماهی هست ایکس باکس گرفتم ولی باورتون نمیشه شاید سر جمع 20 ساعت بازی نکردم:laughing:
نمیدونم الان فکر میکنم شاید اگه ps3 میگرفتم میل بیشتری داشتم
البته از خیلی چیزای این کنسول هنوز سر در نمیارم سیستم من core است که بازم اشتباه کردم این مدل و گرفتم چون از کیفیت hd محروم شدم با وجود SONY BERAVIA X_350 40 میبینید من چه سرخورده شدم هاردم ندارم
ADSL دارم ولی نمیدونم میشه لایو بازی کنم یا نه میترسم بن بشم یعنی دستگام بپوکه
دیگه اینکه میخوام داشبورد کنسولمو عوض کنم نمیدونم چطور
راستی هیچ راهی نداره ما HDMI بازی کنیم
این یارو فروشنده مخ مارو کار گرفت گفت CORE بگیر
دلم شکسته
بابا چقد دنگ و فنگ داره قربون اتاری و میکرو و سگا سونی1
این داستان سه چراغ چطوریه همون چراغای رو دسته؟
بعضی وقتا یکیش خاموش میشه اونیکی روشن میشه
من کی باید بفهمم داغ کرده؟دوتا که روشن شد دستگاه و خاموش کنم؟
اکثر کنسولا بالاشون یه بر امدگی داره ولی واسه من صافه که یه دریچه داره که زیرش جای فیش اون جای چیه؟
دستگاه ریست نداره من میخوام خاموش کنم تو بازی یکدفعه پاور میزنم خاموش بشه روالش همینه یا من اشتباه میکنم؟
قربون مرامتون فقط همشو جواب بدین

Psyco_Mantis

کاربر سایت
Apr 6, 2009
14
نام
ناصر
سلام دوستان
امیدوارم جای این پستی که زدم همین جا باشه
اول بگم من خیلی صفر کیلومترم تو ایکس باکس پس به سوالاتم نخندین
من یه 8 ماهی هست ایکس باکس گرفتم ولی باورتون نمیشه شاید سر جمع 20 ساعت بازی نکردم:laughing:
نمیدونم الان فکر میکنم شاید اگه ps3 میگرفتم میل بیشتری داشتم
البته از خیلی چیزای این کنسول هنوز سر در نمیارم سیستم من core است که بازم اشتباه کردم این مدل و گرفتم چون از کیفیت hd محروم شدم با وجود SONY BERAVIA X_350 40 میبینید من چه سرخورده شدم هاردم ندارم
ADSL دارم ولی نمیدونم میشه لایو بازی کنم یا نه میترسم بن بشم یعنی دستگام بپوکه
دیگه اینکه میخوام داشبورد کنسولمو عوض کنم نمیدونم چطور
راستی هیچ راهی نداره ما HDMI بازی کنیم
این یارو فروشنده مخ مارو کار گرفت گفت CORE بگیر
دلم شکسته
بابا چقد دنگ و فنگ داره قربون اتاری و میکرو و سگا سونی1
این داستان سه چراغ چطوریه همون چراغای رو دسته؟
بعضی وقتا یکیش خاموش میشه اونیکی روشن میشه
من کی باید بفهمم داغ کرده؟دوتا که روشن شد دستگاه و خاموش کنم؟
اکثر کنسولا بالاشون یه بر امدگی داره ولی واسه من صافه که یه دریچه داره که زیرش جای فیش اون جای چیه؟
دستگاه ریست نداره من میخوام خاموش کنم تو بازی یکدفعه پاور میزنم خاموش بشه روالش همینه یا من اشتباه میکنم؟
قربون مرامتون فقط همشو جواب بدین

سلام.

منم با Playstation 3 خیلی حال میکنم ولی قیمت بازیهاشم در نظر بگیر. شما میتونی 4 تا بازی PS3 بخری یا با پول همون 4 تا بازی یه Xbox 360 Arcade Jasper با 10-12 تا بازی بگیری

اگه اشتباه نکنم متاسفانه راهی واسه HDMI به صورت عادی وجود نداره مگه با تغییرات حرفه ای سخت افزاری.

داستان 3 چراغ مربوط به چراغ های خود کنسول میشه نه دسته. داغ کردنش هم راهی واسه فهمیدن نداره مگه اینکه ترموستات بذاری بهت نشون بده. اون برامدگی همون هارد هست که شما نداری:p:p.

روش خاموش کردن زیاد مهم نیست.

در ضمن اگه Live بازی کنی و خدای نکرده Ban بشی به بازی کردن عادی و Offline کاری نداره. فقط تو Live نمیتونی بری.
اگه اشتباه گفتم چیزیو دوستان تصحیح کنن لطفاً:cool::cool::biggrin1::smile:

آخرین ویرایش:

desperados

کاربر سایت
Jun 7, 2007
411
نام
arash
سلام.

منم با Playstation 3 خیلی حال میکنم ولی قیمت بازیهاشم در نظر بگیر. شما میتونی 4 تا بازی PS3 بخری یا با پول همون 4 تا بازی یه Xbox 360 Arcade Jasper با 10-12 تا بازی بگیری

اگه اشتباه نکنم متاسفانه راهی واسه HDMI به صورت عادی وجود نداره مگه با تغییرات حرفه ای سخت افزاری.

داستان 3 چراغ مربوط به چراغ های خود کنسول میشه نه دسته. داغ کردنش هم راهی واسه فهمیدن نداره مگه اینکه ترموستات بذاری بهت نشون بده. اون برامدگی همون هارد هست که شما نداری:p:p.

روش خاموش کردن زیاد مهم نیست.

در ضمن اگه Live بازی کنی و خدای نکرده Ban بشی به بازی کردن عادی و Offline کاری نداره. فقط تو Live نمیتونی بری.
اگه اشتباه گفتم چیزیو دوستان تصحیح کنن لطفاً:cool::cool::biggrin1::smile:
از راهنمائیت ممنون
قیمت هر بازی ps3 پنجاه هزارتومانه که 4 تا میشه 200 تومن یعنی جاسپر 200 تومنه اونم با 10 12 تا بازی !!!!!!!!:eek: البته بازیاشو چنج میکنن
به هر حال قسمت ما ایکس باکس بود:biggrin1:
در مورد داشبورد چی چطور داشبورد بریزم رو دستگاه؟

Psyco_Mantis

کاربر سایت
Apr 6, 2009
14
نام
ناصر
از راهنمائیت ممنون
قیمت هر بازی ps3 پنجاه هزارتومانه که 4 تا میشه 200 تومن یعنی جاسپر 200 تومنه اونم با 10 12 تا بازی !!!!!!!!:eek: البته بازیاشو چنج میکنن
به هر حال قسمت ما ایکس باکس بود:biggrin1:
در مورد داشبورد چی چطور داشبورد بریزم رو دستگاه؟

منظورم بازی نو و باز نشده بود. اونم جدیدش. مثلاً بعضی از بازی ها که تازه Release شدن و کم پیدا هستن تا 150000 تومن هم میفروشن بعضی جاها.

شما فکر میکنی God Of War III که بیاد 4-5 ماه دیگه قیمتش 50000 تومن هستش؟؟؟؟؟

من خریدارم:biggrin1::biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام من یه باطری شارز کن و یدوتا باطری قابل شارز بربای دسته گرفتم این باطری ها باید چند ساعت توی شارز بمونن تا کاملا شارز شوند

جای این سوالات اصلا اینجا نیست.
شما روی جعبه باطری ها یا روی خود باطری ها بخونید باید نوشته باشه.

خواهشا دوستان سوالات به این شکل رو اینجا نپرسند.

podpod

کاربر سایت
May 8, 2008
15
من این سوال رو در بخش روش استفاده بهینه از مانیتور پرسیدم اما چون کسی جواب نداده گفتم اینجام بپرسم:
در مورد کابل vga می خواستم بدونم آیا مارک های متفاوتی داره؟
کیفیتشون هم متفاوته؟
قیمت الان چطوریه؟
ممنون میشم جواب بدین:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر