راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
سلام! راستش من دیدم تو سایت بعضیا میگن که اگر عوض کنی بن میشی یا دسترسیت به XBL قطع میشه ولی من خودم از آقای فضلی پرسیدم گفت همچین چیزی نیست . اون موقع هم(یعنی حدودا 6 ماه پیش) من ازشون پرسیدم خرجش چقدره گفتن حدود 50 تومن(البته میگم 6 ماه پیش).بعد الان بهترین ریجن پال هست و مثلا الان بازی آستریکس و ابلیکس فقط رو پال اومده/ کلا هم شما از الان این کارو نکن و سراغش نرو. شاید این فاینال جیش تایید بشه ولی نه بره ژاپن یا 1000 تا کوفتو زهره ماره دیگه میشه و اون موقع پشیمون میشی.کلا به نظر من بیخیالش شو(حده اقل تا 1 سال دیگه) و از الان به فکرش نباش;)
اينطوري نيست كه تا تغيير ريجن دادي و وصل شدي لايو بن بشي . اينم يكي از كارايي هست كه احتمال بن شدن رو بالا مي بره مثل فول استيلث نبودن بازي. مثلا يكي از دوستان ارديبهشت 360 خريد اصلا نمي دونست استيلث چي هست با همون ديسكاي غير استيلثي كه نميدونم از كجا مي خريد وصل مي شد لايو اونم به مدت هاي زياد بعد 2 ماه تازه فهميد چكار اشتباهي مي كرده الان ديگه با فول مي ره ولي هنوز بن نشده . كلا بن شدن يه احتماله

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
495
سلام
من یک Play & Charge Kit خریدم می خواستم بدونم چقد رباید بزام شارز بشه ؟ همین که کابل usb به کامپیوتر وصل کنم کافی هست فرقی هم نداره تو ویدوز ویستا یا xp باشه؟ اگر کامپیوتر م خاموش کنم باز هم دسته شارز میشود؟

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
دوستان اگه یک کنسولی لایت آن باشه میشه یک درایو هیتاچی انداخت روش که کپی خور بشه؟؟؟
======
من خودم 90% مطمعنم نمیشه خاستم اینجا بپرسم که اون 10% باقیش هم بر طرف بشه!

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
نوكر برابكس بازي سنتر
دوستان اگه یک کنسولی لایت آن باشه میشه یک درایو هیتاچی انداخت روش که کپی خور بشه؟؟؟
======
منم ديشب زنگ زدم پسر خاله همه اينارو بهش گفتم كه لايت اون كپيخور نشده نميشه روش هيتاچي بندازي اون پيام خصوصي هم پسر خالم فرستاد به اسم من(نام كاربريو رمزعبور من ميدونه) ولي حالا بايارو فروشنده كه تو...;)هست زنگ ميزنم ميپرسم ببينم چي ميشه:cool:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,099
نام
محمد امین
======

نه نمیشه... چون برای عوض کردن درایو باید اول اون رو هک کرد...

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,099
نام
محمد امین
سلام
می دونم شاید بچه ها صد بار گفته باشن اما یک بار دیگه بگید:cheesygri
تفاوت های پک Arcade و Premium چیست؟

اگر هر دوتاشون مادربورد فالکون باشه از لحاظ کیفیت هیچ فرقی باهم نمی کنند.
و فرقشون تو وسایل جانبی هست که اون هم میتونی از بیرون تهیه کنی... ولی اگر آرکد بخری بصرفه نیست

1-پریمیوم دارای یک هار 20 گیگ هست که خیلی بدردت میخوره ولی آرکد فقط 256 مگ حافظه خارجی داره
2- پریمیوم یک هدست داره که آرکد نداره
3- دسته پریمیوم بیسیم هست ولی آرکد دسته با سیم داره (اینو مطمئن نیستم)
4- تو پک آرکد چندتا بازی مخصوص هست

پک پریمیوم
img_26652_xbox_pro.jpg

پک آرکد
1208874653.jpg

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,099
نام
محمد امین

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
حاجی 3 چراغ داده حالا می خوام یک arcade بگیرم وچیزای اضافه Premium رو بفروشم به یک بنده خدایی.
می خوام ببینم تو arcade این سیم هست که اگه هست بفروشم.

sam

عضو جدید
Aug 1, 2006
310
نام
سجاد
حاجی 3 چراغ داده حالا می خوام یک arcade بگیرم وچیزای اضافه Premium رو بفروشم به یک بنده خدایی.
می خوام ببینم تو arcade این سیم هست که اگه هست بفروشم.

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
495
سلام
من یک Play & Charge Kit خریدم می خواستم بدونم چقد رباید بزام شارز بشه ؟ همین که کابل usb به کامپیوتر وصل کنم کافی هست فرقی هم نداره تو ویدوز ویستا یا xp باشه؟ اگر کامپیوتر م خاموش کنم باز هم دسته شارز میشود؟

یکی نیست این جواب مار ابده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر