راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

hdsa23

کاربر سایت
Jul 9, 2008
6
بازی ارکید همراه کنسول که روش نوشته پال مگه ریجن لوک نیست چون دستگاه من این بازی رو اجرا میکنه ولی در گزینه های تلویزیون روی ان تی اس سی تصویر میده
لطفا به من بگید ریجن دستگاه من چیه؟
پال یا ان تی اس سی

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
سلام دوستان ، منم بالاخره دیروز از پاساژ لباف یه Arcade گرفتم. یارو میگفت 460 ولی تا 440 ازش تخفیف گرفتم. کنسول هم ماله 4.2008 ! ریجنش هم J ! درایوشم BenQ .
فقط نمی دونم چرا وقتی آوردمش خونه اون بازی که خود یارو تست کرد با بازیه فابریکش کار نمیده .در صورتی که 5 تا بازیه دیگه روش تست کردم راحت جواب داد. خوده یارو میگه ماله گرماهه !
راستی قیمت دستگاه خوبه ؟ J بهتره یا Pal ؟ ( تو کل لباف همه میگفتن J )
با تشکر، Mr.Nobakht
سلام دوست عزیز.
مبارک باشه.
من دقیق منظورتون رو نفهمیدم ولی حدس زدم منظورتون از بازی فابریک همون بازی آرکیده است.
خوب اگه حدسم درسته برای اینه که این دیسک برای اجرا شدن نیاز به هارد داره که آرکید هارد در پکیجش نداره.
در مورد قیمت زیاد من اطلاع ندارم ولی خودم 6 ماه پیش 500 خریدم(به نظرم 440 تومن قیمت خوبیه)
در مورد PAL یا J هم باید گفت که مثل قدیما نیست که بازی ها با تاخیر زیاد بیاد.چند وقتی بود که پال بازیاش بهتر از بقیه میومد ولی این تفاوتا فقط در حد چند روز بیشتر نیست و اصلا مهم نیست
تنها مشکل FF هست
===
بازی ارکید همراه کنسول که روش نوشته پال مگه ریجن لوک نیست چون دستگاه من این بازی رو اجرا میکنه ولی در گزینه های تلویزیون روی ان تی اس سی تصویر میده
پال یا ان تی اس سی
سلام!
بله اینا ریجن لاک هست و هر کنسول با هر ریجنی که داره اون بازی هم 100% همون ریجن رو داره.
اگر بازی شما پال هست 100% ریجن کنسول هم پال هست.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
دوستان من هر چی میگردم پست آقا مهدی رو پیدا نمیکنم
چجوری فرق دسته اصل 360 رو با غیر اصل باید تشخیص داد؟؟
لطفا زودتر بگید

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
پال یا ان تی اس سی
نه اون بازی ریجن لاک نیست و روی تمام کنسول ها اجرا می شه. شما می تونی به فرض بازی های EA رو تست کنی یا هر بازی دیگری که ریجن لاک هستن. حدس می زنم کنسول شما J باشه.
فقط نمی دونم چرا وقتی آوردمش خونه اون بازی که خود یارو تست کرد با بازیه فابریکش کار نمیده .در صورتی که 5 تا بازیه دیگه روش تست کردم راحت جواب داد. خوده یارو میگه ماله گرماهه !
شما یا درایوت مشکل داره یا فیرموری که روش ریخته شده، چون هیچ دلیلی نداره که کنسول نو نتونه بازی اورجینال داخل پک کنسول رو اجرا کنه.
خوب اگه حدسم درسته برای اینه که این دیسک برای اجرا شدن نیاز به هارد داره که آرکید هارد در پکیجش نداره.
از اون حرفا بودا؟!! یعنی بازی ایکه توی پک خود Arcade هست به هارد اجتیاج داره و توی Arcade اجرا نمی شه؟ تمام بازی ها بدون هارد روی 360 اجرا می شن حتی بازی های آرکید و فقط یک مموری کارت نیاز هست. (به جز چند مورد استثنا که بازی هاشم چیز خاصی نیست)
بله اینا ریجن لاک هست و هر کنسول با هر ریجنی که داره اون بازی هم 100% همون ریجن رو داره.
اگر بازی شما پال هست 100% ریجن کنسول هم پال هست.
همانطور که در بالا گفتم این بازی ریجن لاک نیست و روی تمام کنسول ها اجرا می شه.

افلاطون

کاربر سایت
Jun 20, 2007
138
نام
soroush
سوال فني دادشم پس فردا اگه خدا بخواد از شارجه ايكس باكس مي خره :laughing:بچه ها تو مدرسه ميگن چون تو شارجه زياد كسي نمي خره هنوز دستگاه براي قبل ٣/٢**٨ هست ايا درست ميگن ! داداشم دو و نيم ساعت ترانزيت داره به نظر تون ميرسه از كار فور بخره؟ فاصله شهر تا فرودگاه ١٥ كيلومتره و فاصله حاشيه شهر تا كارفور ١ كيلومتر مي رسه؟:confused:

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
499
کمک فوری ..............................
من یک XBOX 360 مدل پرمیوم می خواهم بخرم تنها مشکلم این هست که با استفاده از کابل HDMI TO DVI چطور صدا بگیرم حالا نمیدونم این قطعه را از کجا تهیه کنم :(:((

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
کمک فوری ..............................
من یک XBOX 360 مدل پرمیوم می خواهم بخرم تنها مشکلم این هست که با استفاده از کابل HDMI TO DVI چطور صدا بگیرم حالا نمیدونم این قطعه را از کجا تهیه کنم :(:((
اون 2 فیشی که مخصوصه صدا هست رو به اسپیکر بزن...
اگه اسپیکرت اون 2 تا ورودی رو نداره باید تبدیل بخری.....

kane

کاربر سایت
Apr 18, 2007
857
نام
شایان
آخه آقا اشکان من تو یکی از این تاپیکو خوندم بازی آرکید نیاز به هارد داره
و دوست خودمم خریده بود بازی آرکیدش نمی یومد.حالا نمیدونم شاید مشکل از 360 اون بوده.
===
به هر حال اشتباه از بی اطلاعی من بود.به بزرگی خودتون ببخشید:blushing:

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
سلام دوستان.من مي خواستم يك xbox 360 بگيريم ولي چند تا سوال داشتم:
xbox 360 elite چند درصد احتمال 3چراغ شدن داره؟
كنسول چطوري بن ميشه و اگر هم بن بشه بايد بندازيمش دور يا فقط نمي تونيم از xbox live استفاده كنيم؟
اگه xbox 360 را از اينجا بگيرم به صرفه تر يا از دبي؟
ممنون ميشم جوابما بدين.

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
سلام دوستان.من مي خواستم يك xbox 360 بگيريم ولي چند تا سوال داشتم:
xbox 360 elite چند درصد احتمال 3چراغ شدن داره؟
كنسول چطوري بن ميشه و اگر هم بن بشه بايد بندازيمش دور يا فقط نمي تونيم از xbox live استفاده كنيم؟
اگه xbox 360 را از اينجا بگيرم به صرفه تر يا از دبي؟
ممنون ميشم جوابما بدين.
1.درصدی نیست که! 360 تاریخ 2008 بگیرید 12 ولت کنید و رعایتشو بکنید 3 چراغ نمیده
2.دیسک های باید full stealth باشه تا بن نشی ، بن بشی live می پره فقط
3.از دبی بگیری 400 در میاد ولی حدودا اینجا 600 630!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر