راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
qqqqq
با سلام
من تازه 360 گرفتم مي خواستم از دوستان بخوام که هر گونه نکته اي در مورد اين کنسول مي دونند که مهمه قبل از استفاده از کنسول که هر کس بايد بدونه ذکر کنند.
وعلیکُم :biggrin1:
افقی ( خوابیده ) بزار.
زیر اون 4 تا پایه چیزی بزار که از سطح یکم بالاتر باشه.
جایش طوری باشه که هوا خوب جریان داشته باشه.
بیشتر از 3 4 ساعت بازی نکن.
بروی دیسکهای خوب مثل Memorex, TDK, T-gate بازی هات رو تهیه کن.
و دیگر هیچ ..... :biggrin1:.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad
west رو بيخيال شو.الان با اين كنسولاي جديد ديگه خاطر جمعي نميخواد.ديگه خودت خيلي وقته اينجايي ميدوني چي به چيه.مطمئن شو فالكونه(175w) تاريخشم مال ماه 10 سال 2007 به بعد باشه.اكبنديشم كه جلوي خودت باز ميكنه.ميدوني براي چي ميگم از west نگير؟ من از اول اسفند مچل اينا شدم براي كنسول يا ميگفتن تو راهه يا ميگفتن گيره ولي اگه بياد قيمت پايين بهت ميديم.خلاصه يك 4 روز مونده به عيد كنسولاشون اومد گفت فردا بيا اركيد رو بهت ميديم 450 من فرداش رفتم گفت 570:((من خيلي جلوي خودمو گرفتم هيچي نگم.راهي هم نداشتم.بچه هاي nextgen هم كه نداشتن.با اينكه نميخواستم برم توپخونه ولي يه سر رفتم.اولين مغازه سر نبش خيابوني كه ميره بالا به سمت فردوسي ديدم داره.اينم بگم همه جارو گشتم از اون دزدخونه(فروشگاه شادي) هم قيمت كردم ديدم يه سور زده به west ميگفت پرميوم قديمي 570 از همونا كه يه هفته اي مرخصه.نميدوني شب عيد چه بره كشونشون بود.خلاصه رفتم همون مغازه اوليه سر نبش.يه اركيد پال توي وكيوم و پرس شده جلوي روم باز كرد كپي خور كرد تازه يه كابل COMPONENT اصل فابريك هم روش گذاشت(البته كابل composit خودم رو دادم بهش) بهم داد 470 از شب عيد به اين طرف هم خودمو با هر چي بازي هست دارم خفه ميكنم خودم و برادرم روزي حداقل 12ساعت بازي ميكنيم نه فن گذاشتم نه 12 ولت كردم.فقط هي باطري دسته عوض ميكنم:biggrin1:.فقط جايي بذارش كه هوا اطرافش جريان داشته باشه.

پانوشت:خدايا اين ساعت كاري كي تموم ميشه برم بقيه dark sector رو برم:biggrin1:

سلام
من هم حرف این دوستمونو تایید میکنم
من هم به سرنوشت شما دچار شدم به من میگفتن امروز الایت میاریم فردا میاریم بعد وقتی اومد بهم گفتن بیا فروشگاه 670 بهت میدیم منم رفتم فروشگاه ولی یه دفعه قیمت 730 تومان رو بهم دادن منم بهشون گفتم که پشت گوشی گفته بودین 670 بعد یکی که اسمشو نمیدونم گفت یعنی 60 تومان زیر قیمت بهت بدیم این امکان نداره منم که دیگه نمیدونستم چی بگم با کلی عصبانیت از مغازه بیرون اومدم جالبش اینکه الیت اونا زیپر 203بود نه فالکون
خلاصه من پرتو رو پیشنهاد میکنم مغازشون هم راه افتاده که من ازشون الایت رو با برد فالکون 630 خریدم و کاملا راضی هستم

آخرین ویرایش:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
وعلیکُم :biggrin1:
افقی ( خوابیده ) بزار.
زیر اون 4 تا پایه چیزی بزار که از سطح یکم بالاتر باشه.
جایش طوری باشه که هوا خوب جریان داشته باشه.
بیشتر از 3 4 ساعت بازی نکن.
بروی دیسکهای خوب مثل Memorex, TDK, T-gate بازی هات رو تهیه کن.
و دیگر هیچ ..... :biggrin1:.

پسرم ایشون کنسول بنده رو خریدن.من هر کاری خودم می کردم رو بهش گفتم حالا تو بزن بترکونش... :biggrin1:

سلام
من هم به سرنوشت شما دچار شدم به من میگفتن امروز الایت میاریم فردا میاریم بعد وقتی اومد بهم گفتن بیا فروشگاه 670 بهت میدیم منم رفتم فروشگاه ولی یه دفعه قیمت 730 تومان رو بهم دادن منم بهشون گفتم که پشت گوشی گفته بودین 670 بعد یکی که اسمشو نمیدونم گفت یعنی 60 تومان زیر قیمت بهت بدیم این امکان نداره منم که دیگه نمیدونستم چی بگم با کلی عصبانیت از مغازه بیرون اومدم جالبش اینکه الیت اونا زیپر 203بود نه فالکون
خلاصه من پرتو رو پیشنهاد میکنم مغازشون هم راه افتاده که من ازشون الایت رو با برد فالکون 630 خریدم و کاملا راضی هستم

ضرر این کار رو شما نمی بینید دوست عزیز خود West Game می بینه که با مشتری ها اینطوری بازی می کنه... ;)

نهايت زمانى كه بشه با 360 بازى كرد 3-4 ساعت هست؟حتى اگه بردش Falcon باشه؟

چه فالکون چه غیر فالکون پیشنهاد میشه که روز های اول کم بازی کنید و کم کم زمان بازی کردن رو بیشتر کنید.
هرچی بیشتر از نظر دمایی سرد تر نگه ش دارید بیشتر می تونید بازی کنید.

ولی در کل با Falcon بیشتر از 4 ساعت هم میشه بازی کرد.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یه سوال داشتم چون نمیدونستم کجا باید مطرح کنم اینجا میپرسم
اچیومنت چیه؟
یه چیز بیخود ومسخره که مثلا حالت تشویق دربازی روداره وبیشتربه دردپز دادن میخوره من اگه بیلی روببینم
بخاطراین لوس بازی(اچیومنت)یه دونه میزنم توسرش:biggrin1:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
یه سوال داشتم چون نمیدونستم کجا باید مطرح کنم اینجا میپرسم
اچیومنت چیه؟

پسرم ایشون کنسول بنده رو خریدن.من هر کاری خودم می کردم رو بهش گفتم حالا تو بزن بترکونش... :biggrin1:

پدرام جان مشکوک میزنی کنسول چرا فروختی؟بدن درد نمیگیری بدون کنسول؟:biggrin1:

بی ادب مگه من مثل تو هستم که بی کنسولی بدن درد بگیرم ؟ :-"

چیزی که زیاده XBox 360 هست اونم رجیون PAL :biggrin1:

دنبال یه نفر هستم از دوبی برام تو دست بگیره بیاره... ;)

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
488
نام
زهير
سلام
من از وست سفارش دادم يكي بفرستن . بهش گفتم حتما فالكون باشه كه خودش هم گفت 100 درصد فالكونه . قيمت رو فردا باهاش تمام مي كنم ولي قيمت رو گفت بين 450 تا 470 كه با گفته اين دوستمون تفاوت داشت . شايد اين دو تا دوستمون بدشانس بودن و بدوقتي به پست اونا خوردن . بالاخره دم عيده بوده و افزايش قيمت و كمبود كنسول . فردا هم باهاش طي مي كنم اگه فالكون نباشه براش پس مي فرستم . حتي اگه ده بار اينكارو بكنم انجام مي دم . :laughing:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من از وست سفارش دادم يكي بفرستن . بهش گفتم حتما فالكون باشه كه خودش هم گفت 100 درصد فالكونه . قيمت رو فردا باهاش تمام مي كنم ولي قيمت رو گفت بين 450 تا 470 كه با گفته اين دوستمون تفاوت داشت . شايد اين دو تا دوستمون بدشانس بودن و بدوقتي به پست اونا خوردن . بالاخره دم عيده بوده و افزايش قيمت و كمبود كنسول . فردا هم باهاش طي مي كنم اگه فالكون نباشه براش پس مي فرستم . حتي اگه ده بار اينكارو بكنم انجام مي دم . :laughing:

درسته که وست جای معتبریه اما باید تمامی شرایط و ضوابط رو هم مد نظر بگیری.بعد هم مطمئن باش غیر از این 2 دوستمون همچین بلایی سر خیلی از دوستان دیگه اومده... ;)

ولی در کل West Game فروشگاهی هست که تا الان خرابی توی کارش نبوده.

Tiik_Taak24

کاربر سایت
Sep 17, 2006
1,106
نام
Mohammad

سلام
دوست عزیز جریان من برای 2هفته پیش هست نه قبل عید:(
به من هم پشت گوشی گفتن فالکنه اما وقتی از نزدیک دیدم فالکون نبود
بهت پیشنهاد میکنم حضوری بخری اینطوری خیلی به نفعت هست

آخرین ویرایش:

hoseinlu

کاربر سایت
Jan 28, 2008
488
نام
زهير
درسته که وست جای معتبریه اما باید تمامی شرایط و ضوابط رو هم مد نظر بگیری.بعد هم مطمئن باش غیر از این 2 دوستمون همچین بلایی سر خیلی از دوستان دیگه اومده... ;)

ولی در کل West Game فروشگاهی هست که تا الان خرابی توی کارش نبوده.
من اگه تو تهران بودم امكان نداشت از دستم در بره . فوقش اگه فالكون نبود براش پس مي فرستم تا يه دونه فالكون برام بفرسته . راستي به نظر شما احتمال فالكون بودنش چقدره . چون مي گفت فردا براش بار مي آد به خاطر همين نتونست قيمت بده . ولي فكر كنم راست مي گفت چون باهاش طي كردم اگه فالكون باشه سه چهار تا مي خوام و واقعا هم مي خوام چون واسه گيم نت هست و وسيله كار .
ضمنا به گفته خودت اون به خاطر يه كنسول خودش رو خراب نمي كنه . ( يه ماه پيش اين حرف رو زدي نگو نگفتم )

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
499
سلام
یه سوال داشتم می خواستم بدونم کار این دوتا کابل [FONT=&quot] compositeو [/FONT][FONT=&quot]component[/FONT]چی هست ایا این دوتا کابل همرا ه کدام از مدل xbox هست؟
2.بعدا کدام ریجین xbox برای خرید پیشنها د می شود
3. فرق کابل vga با کابل hdmi to dvi چی ؟

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من اگه تو تهران بودم امكان نداشت از دستم در بره . فوقش اگه فالكون نبود براش پس مي فرستم تا يه دونه فالكون برام بفرسته . راستي به نظر شما احتمال فالكون بودنش چقدره . چون مي گفت فردا براش بار مي آد به خاطر همين نتونست قيمت بده . ولي فكر كنم راست مي گفت چون باهاش طي كردم اگه فالكون باشه سه چهار تا مي خوام و واقعا هم مي خوام چون واسه گيم نت هست و وسيله كار .
ضمنا به گفته خودت اون به خاطر يه كنسول خودش رو خراب نمي كنه . ( يه ماه پيش اين حرف رو زدي نگو نگفتم )

بله من این رو گفتم ولی به هر حال بیشتر مراقب باش. ;)

سلام
یه سوال داشتم می خواستم بدونم کار این دوتا کابل [FONT=&quot]compositeو [/FONT][FONT=&quot]component[/FONT]چی هست ایا این دوتا کابل همرا ه کدام از مدل xbox هست؟
2.بعدا کدام ریجین xbox برای خرید پیشنها د می شود
3. فرق کابل vga با کابل hdmi to dvi چی ؟

کابل Composite روی TV های معمولی می خوره که فیش های سه رنگ سفید،قرمز،زرد رو پشتیبانی می کنن ولی Component به TV هایی می خوره که فیش های سبز،آبی و قرمز رو پشتیبانی می کنن.کیفیت کابل Component هم بالاتر از Composite هست.هر دو در همه مدل ها به جز آرکید وجود دارن.البته در آرکید فقط Composite هست.
2. فرقی نمی کنه یا PAL یا UC.اگر PAL بگیری خودش برقش 220 هست اما UC برقش 110 هست.اکثرا UC میخرن.
3.کابل HDMI تو DVI کیفیت HDMI رو تبدیل می کنه و چیزی که به شما نمایش میده با کیفیت تر از تصویری هست که کابل VGA نمایش میده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر