راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
والا دوست عزیز من خودم همین دیشب یه Slim E با هارد 250 جیتگ با یه کینکت اصلی با یکسال گارانتی نارسیس رایانه از اصفهان گرفتم 1380 ....

به نظر من با نسل هفتم حال کن چون تا بیاد نسل 8 راه بیفته به نظرم یه چند وقتی طول میکشه

موفق باشی

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
والا دوست عزیز من خودم همین دیشب یه Slim E با هارد 250 جیتگ با یه کینکت اصلی با یکسال گارانتی نارسیس رایانه از اصفهان گرفتم 1380 ....

به نظر من با نسل هفتم حال کن چون تا بیاد نسل 8 راه بیفته به نظرم یه چند وقتی طول میکشه

;)

موفق باشی

خیلی ممنون!
راست میگی...
من چون خیلی از بازیای نسل هفتو نتونستم بازی کنم،فعلا به اونا برسم تا نسل هشت هک شه;)

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
سلام

الان قیمت xbox new slim 4 gig چنده؟

دستگاه خوبیه؟

کنترل هاش خوب کار میکنن تا چند سال کار میکنن؟

جایی میشناسید لوازم اصلی بده لوازمو اصلی بر نداره؟

میخوام با فلش 16 گیگ وصل کنم به کنسول بازی اجرا شه امکانش هست؟ چه نوع کپی خوری این کارو میکنه؟

هزینه کپی خورش چنده؟

saeid

کاربر سایت
Sep 26, 2005
121
نام
سعید
سلام دوستان من دوسال پیش دستگام رو فروختم الان یه دستگاه ارکید گیزم اومده روش اکنت هست اگه تمامی حافظه دستگاه رو فرمت کنم مشکلی براش پیش نمیاد واسه اینکه اکانت جدید بسازم و بخوام بازی کنم
فلاش 16 گیگ برای این دستگاه و بازیهاش خوبه
اخرین اپدیت و ال تی که برای دستگاه اومده چیه که بدون هیچ مشکلی بشه راحت بازی کرد

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام دوستان من دوسال پیش دستگام رو فروختم الان یه دستگاه ارکید گیزم اومده روش اکنت هست اگه تمامی حافظه دستگاه رو فرمت کنم مشکلی براش پیش نمیاد واسه اینکه اکانت جدید بسازم و بخوام بازی کنم
فلاش 16 گیگ برای این دستگاه و بازیهاش خوبه
اخرین اپدیت و ال تی که برای دستگاه اومده چیه که بدون هیچ مشکلی بشه راحت بازی کرد

با فرمت کردن مشکلی پیش نمیاد و فقط اکانت و سیوها پاک میشن. آخرین آپدیت رو هم از سایت مایکروسافت دانلود کنید و با فلش بریزید روی دستگاه. فلش 16 گیگ هم خوبه هرچند بعضی بازیها حتما نیاز به هارد داخلی کنسول داره

riden.17

کاربر سایت
Jul 25, 2012
273
نام
محمد
دوستان من یک عدد ایکی باکس 360 اسلیم با هارد 120 دو عدد دسته و پگ گیتارهیرو که شامل بازی گیتار هیرو - میکروفون- درام و گیتار هست و نزدیک 80-90 بازی هست رو میخوام برای فروش بذارم.
میخواستم بدونم چه قیمتی بدم منصفانه است
ممنون

kami0131

کاربر سایت
May 27, 2014
3
سلام من تاحالا ایکس باکس نخریدمو اولین بارمه
الان که وان با ps4 اومده بنظرتون میارزه کسی 360 بگیره؟
چون کنسول های نسل 8 الان خیلی گرون در میاد
به نظرتون 360slim بگیرم تا اونا کپیخور شه بعد بفروشم وان بگیرم؟

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957

شما فعلا 360 بگیر

Serial Killer

کاربر سایت
Jan 18, 2014
196
به نظرم 360 بگیری بهتره چون الان همه بازی های وان و 4 گرون هستن و تا 2015 هم بازی خیلی خوبی برا 2 تا کنسول نمیاد
360 هم خیلی خوبه چون خیلی از انحصاری هاش رو حیفه آدم تجربه نکنه.وان و 4 حالا حالا هستن و براشون بازی میاد:d

xbox s

کاربر سایت
Nov 6, 2011
106
نام
حسین
سلام دوستان . میخوام یه ایکس باکس الایت 120 گیگ (بدون بازی و دسته اضافه)بخرم. یارو اول راضی کردم 480 اما الان دبه کرده و میگه قیمتت الکیه و از این حرفا. خودم نظرم رو 500 به نظر شما خوبه ؟

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام دوستان . میخوام یه ایکس باکس الایت 120 گیگ (بدون بازی و دسته اضافه)بخرم. یارو اول راضی کردم 480 اما الان دبه کرده و میگه قیمتت الکیه و از این حرفا. خودم نظرم رو 500 به نظر شما خوبه ؟
به نظرم همون 480 بخری بهتره.حالا 500 تومن هم بد نیست

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
فقط یک سوال اسلیم 250 با کینکت بگیرم یا الایت ؟
شاید صفر بگیرم
بدون کینکت بگیر چون کینکت بدرد نمی خوره و وسیله جالبی نیست. اسلیم قدیمی تر بهتره و قشنگ تره ولی اسلیم های جدید زیاد جالب نیستند

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
فقط یک سوال اسلیم 250 با کینکت بگیرم یا الایت ؟
شاید صفر بگیرم

ببینید پولتون به کدوم میرسه...
مثلا خود من با کینکت خیلی حال میکنم بعضی ها حال نمیکنن....ولی اگر پولشو دارید به نظرم چیز خوبیه..
مسلما اسلیم ها از الایت خوشگل تر و بهتر هستند

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر