راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
یه سوال داشتم: دستگاه من ارور 3 چراغ قرمز داده میخواستم ببینم درست میشه یا باید بندازم دور؟!!!
بهتره به يه تعميرگاه معتبر نشون بدي ! NextGen از همه جا بهتره ، چون با روش X-Clamp تعمير ميكنن .

این هیلو الکی گرونها
گرون نيست ! گرونش كردن !:biggrin1: قيمت اصليش 399 دلاره و از Elite هم ارزون تر

در ضمن اگه بخواي پريميوم با Falcon MB پيدا كني بايد خيلي بگردي ! اما Halo باشه به احتمال 99% Falcon ـه !
و هم درايوش 100% BenQ هست ! اما پريميوم باز بايد بگردي تا BenQ پيدا كني .

+ Play & Charge Kit و اگه اشتباه نكنم يه هدست بيسيم هم داره !

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
امير جان پس با توجه به گفته هاي شما 256 مگابايت ارکيد مفت نمي ارزه؟چون 5 تا از اون 50 تايي ها تمومش ميکنه/؟:confused:

واقعا اون کارت حافظه کمه! (چه برای Save چه برای کارهای دیگه) تازه توش هم چندتا بازی XBLA هست یعنی از 256 مگ هم کمتره!

فکر کنم بهتر باشه اگه بخوایم Arcade بگیریم ، یه هارد 20 گیگ هم کنارش باشه!

حالا باید دید می ارزه که 80 تومن دیگه هم روی Arcade بذاریم و یه هارد بگیریم و یا همون Pro بهتره ؟؟؟

کسی قیمت Arcade رو نــــــداره ؟!

squal_leonhart

کاربر سایت
May 22, 2007
205
این فنا که زیر کنسول می خورن چطوران ؟؟؟؟ اینا بهتره یا اون مدل که پشت کنسول قرار می گیرن ؟

کسی از رایان صبا تا حالا چیزی خریده ؟ هیجا این هالو رو پیدا نمیکنم . یه جا بود 600 می داد گفتم میام میگیرم . صبح رفتم گفت 650 . دیگه موندم چیکار کنم .

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
واقعا اون کارت حافظه کمه! (چه برای Save چه برای کارهای دیگه) تازه توش هم چندتا بازی XBLA هست یعنی از 256 مگ هم کمتره!
اون 5 تا بازی آرکید تو یدونه DVD هستن نه توی مموری.

کلا اگه دوست دارین سیو هاتونو داشته باشین باید هارد بخرین ولی اگر سیواتون اهمیت نداره براتون و به از یه مدت پاکشون می کنین 256 کاملا مناسب است.

در مورد آپدیت های داشبورد 360 هم چون دیدم یسری از بچه ها ابهام داشتن در این زمینه بگم که این آپدیت ها در یک مموری فلش که در درون خود کنسول قرار داره ذخیره می شه نه در مموری یا هارد بنابرین شما اگه کنسولتون هیچ هارد یا مموری هم نداشته باشه می تونین کنسول رو آپدیت کنین.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
کسی قیمت Arcade رو نــــــداره ؟!
شرمندم از حضور همه ولی ببخشید، بهنام جون امروز تو مغازه یه حیونی این پکیچ رو دیدم ولی چون باهاش قبلا حرفم شده بود گفت فروشی نیست. قیمت هم نداد مرتیکه یه ....... :sick:.

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
قیمت نگرفتی ؟

هر کسی جایی رو سراغ داره که Arcade دارن + قیمتش لطفا بگه

توی مغازش داشت من داشتم رد میشدم که دیدم... ولی شرمنده دیگه قیمت رو یادم رفت بگیرم...

کاری نداره که ی زنگ بزن 118 بگو شماره مغازه صوتی و تصویری پایتخت Panasonic توی میرداماد رو میخوام بعد بهت میده تو هم باهاش حرف بزن و سوالاتو بپرس...

کپی خور شده بود؟

اگر هم کپی خور نشده بود . خوب خودت برو ی مغازه دیگه بده برات کپی خور کنن...اول کنسول رو بخر بعد به فکر کپی خور کردنش باش...(ولی به احتمال خیلی خیلی زیاد کپی خور بودن)

یه سوال داشتم: دستگاه من ارور 3 چراغ قرمز داده میخواستم ببینم درست میشه یا باید بندازم دور؟!!!

ی زنگ بزن به آقا طاهر ( Nextgen.ir)شمارش رو هم توی سایتش نوشته .. به احتمال زیاد اون میتونه برات درست کن...;)

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
کسی نگفتا ؟؟؟؟؟؟ این فنا که زیر کنسول میخورن چه جوریه ؟ اینی کارایش بیشته یا اونا که پشت میخورن ؟
كاملا معلوم شده كه فن گذاشتن زير دستگاه تاثير آنچناني نداره و بهتره پشت كنسول فن بذاريد !

البته 12V كردن موثر تر هست تا اينتركولر .

fereydoon

کاربر سایت
Mar 25, 2007
130
باسلام
من چند روز پیش با رایان صبا تماس گرفتم . برخورد خوبی ندارند البته این نظر شخصی منه و مدل آرکد هم گفتند تا یک ماهه دیگه میاریم .

موفق باشید

Niko Bellic 2

کاربر سایت
Jul 26, 2007
959
بجه ها تاریخ کنسول روز/ماه/سال است ؟ یا ماه/ روز/ سال؟
TN8217_hdmi.JPG

squal_leonhart

کاربر سایت
May 22, 2007
205
باسلام
من چند روز پیش با رایان صبا تماس گرفتم . برخورد خوبی ندارند البته این نظر شخصی منه و مدل آرکد هم گفتند تا یک ماهه دیگه میاریم .

موفق باشید
برخوردشون افتضاحه . خیلی با من بد حرف زدن . منم دعوام شد که این چه طرز بر خورد با مشتریه . نمودونم با این طرز برخورد کی ازشون خرید میکنه . یکی نیست بگه شما اگه ماها نباشیم که تعطیلید درآمدتون از ماهاس .

فنو واسه اون گفتم چون رفته بودم تجریش مگا گیم یه دونه کور داره 2 تا فن داره هم پشت ها پایین . از صبح تا شبم روشنه . نسوخته . گفتم اگه خوبه منم ایشالا این هالو رو بگیرم اینکارو بکنم . شانس که نیست .
آهان راستی به من میگفت 2006 بگیره.میگفت اونا اگه خراب شن 100% ذرست میشن ولی 2007 تا درست بشو نیستن . میخواستم بپرسم حقیقت داره حرفش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر