راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Bisgorji

کاربر سایت
Mar 2, 2007
61
نام
bisgorji
xbox360 Slim 4gb
1. از این مدل Refresh در بازار هست؟ (منظورم تعمیر شده خود کمپانی)
2. اگه هست از کجا بفهمم که ماله من Refresh نباشه
3. برچسب های پشت دستگاه و دسته بازی خوب نچسبیدن واسه همین من نو به شک انداختن ( همشون این طوری هستن؟ )

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
xbox360 Slim 4gb
1. از این مدل Refresh در بازار هست؟ (منظورم تعمیر شده خود کمپانی)
2. اگه هست از کجا بفهمم که ماله من Refresh نباشه
3. برچسب های پشت دستگاه و دسته بازی خوب نچسبیدن واسه همین من نو به شک انداختن ( همشون این طوری هستن؟ )
GamePad که برچسبش اصلا نباید مشکلی داشته باشه.دستگاه هم معمولا کپی خور ها را چون باید یکبار برای درایوش باز کنند ممولا روی برچسب تیغ می زنند از جای اصلیش جدا نمی کنند.

Bisgorji

کاربر سایت
Mar 2, 2007
61
نام
bisgorji
دستگاه من کپی نرم افزاری هست xbox 360 Slim 4gb
اگه به اینترنت وصلش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
ID live ساختم وقتی sign in میخواد بشه پیغام میده که باید live آبدیت بشه, اگه آبدیت کنم مشکلی پیش نمیاره
ممنونم بابت راهنماییتون

علی_م

کاربر سایت
Apr 15, 2013
45
سلام دوستان اخیرا یه سوالی ذهن منو مشغول کرده خواستم ببینم نظر شما شما چیه الان تو بازار کنسول اکبند جی تگ از کپی خور معمولی ارزون تره مگه واسه جی تگ کردن یه قطعه به مادر بورد وصل نمیکنن بلاخره اون قطعه قیمتی داره اما چجوره که قیمتشون حدود 50 تومن ارزونتره ؟ فکر میکنم مغازه دارا کنسول های نو رو جی تگ نمیکنن و همون کنسول های دست دوم رو میخرن بعد از این که تر تمیزش کردن و قاب روشو عوض کردن جیتگ میکنن و میفروشن به جای نو حالا نظر شما چیه. شما چی فکر میکنید؟

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
سلام دوستان اخیرا یه سوالی ذهن منو مشغول کرده خواستم ببینم نظر شما شما چیه الان تو بازار کنسول اکبند جی تگ از کپی خور معمولی ارزون تره مگه واسه جی تگ کردن یه قطعه به مادر بورد وصل نمیکنن بلاخره اون قطعه قیمتی داره اما چجوره که قیمتشون حدود 50 تومن ارزونتره ؟ فکر میکنم مغازه دارا کنسول های نو رو جی تگ نمیکنن و همون کنسول های دست دوم رو میخرن بعد از این که تر تمیزش کردن و قاب روشو عوض کردن جیتگ میکنن و میفروشن به جای نو حالا نظر شما چیه. شما چی فکر میکنید؟
نه دوست عزیز
ببینین کنسول های جی تگ که در بازار فروخته می شن کنسول هایی هستند که درایوشون هک نمی شه یا هک کردن درایوشون نیاز به تعویض درایو یا برد درایو هست در نتیجه این کار از جی تک گران تر در می یاد لذا جی تک ارزان تر هست زیرا نیازی به تعویض درایو یا برد درایو در اونها نیست. شما اگر لایو بازی می تونی بدون جی تگ بگیری اگر هم برات مهم نیست جی تگ می تونین خریداری کنید

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
خیلی از از بازاری ها این کار را می کنند.من چند سال پیش شاهد بودم دی یک مغازه ای در توپخانه یکنفر اومد یک Ps2 داشت فروخت به پایین ترین قیمت ممکن.سریع یک اسپری برداشت تر و تمیزش کرد گذاشت توی کارتون به 10 دقیقه نکشید که یکنفر اومد وهمان Ps2 را به اسم نو فروخت بهش.اما این مسئله را هم باید درنظر گرفت تعداد انگشت شماری هم وجدان دارند و بهت می گن که این اتفاق افتاده.اما دلیل اصلی پایین بودن قیمت کنسول jtag فقط بخاطر اینه که یکبار دل و روده این دستگاه بی چاره را می رزند بیرون.

Bisgorji

کاربر سایت
Mar 2, 2007
61
نام
bisgorji
دستگاه من کپی نرم افزاری هست xbox 360 Slim 4gb
اگه به اینترنت وصلش کنم مشکلی پیش نمیاد؟
ID live ساختم وقتی sign in میخواد بشه پیغام میده که باید live آبدیت بشه, اگه آبدیت کنم مشکلی پیش نمیاره
ممنونم بابت راهنماییتون

ممنون میشم راهنمایی کنین

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ممنون میشم راهنمایی کنین
نه دوست عزیز هیچ مشکلی پیش نمیاد بهتر است با این وضعی که نت ایران داره از PC دانلود کنید و با فلش به دستگاه منتقل کنید که یک وقت اگر وسطش اینترنت قطع شد اتفاقی برای دستگاه نیافته.
لینک دانلود آخر آپدیت از سایت رسمی XBOX

arnino

کاربر سایت
Jun 15, 2012
1,495
نام
آرمین ریاضی
سلام بچه ها...
میخواستم یه ایکس باکس بخرم , منتها اینقدر انواع مختلف داره اصن گیج شدم
اولن میخواستم بپرسم که ایکس ابکس آرکید با برد جاسپر خوبه ؟! ینی اگه با قیمت 600 تومن آرکید میدادن خریدنش به صرفس؟!
در کل میخواستم بدونم برد جاسپر خوبه یا بد؟!

بعد الان با توجه به پولی که میخواستم بزارم بین آرکید/الایت/اسلم کدومُ بگیرم؟! الان مثلا آرکید بگیرم تو اجرای بازی به مشکل نمیخورم!؟

ممنون

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام بچه ها...
میخواستم یه ایکس باکس بخرم , منتها اینقدر انواع مختلف داره اصن گیج شدم
اولن میخواستم بپرسم که ایکس ابکس آرکید با برد جاسپر خوبه ؟! ینی اگه با قیمت 600 تومن آرکید میدادن خریدنش به صرفس؟!
در کل میخواستم بدونم برد جاسپر خوبه یا بد؟!

بعد الان با توجه به پولی که میخواستم بزارم بین آرکید/الایت/اسلم کدومُ بگیرم؟! الان مثلا آرکید بگیرم تو اجرای بازی به مشکل نمیخورم!؟

ممنون
در کل سه تا تا مادر برد داریم که جاسپر جز بهترین هاش هست.اگه ارکید بخری(نو باشه که احتمالا گیرت نمیاد)به نظره من فرقی نداره با الایت یا اسلیم و اینکه تو اجرا بازی ها مشکل پیش نمیاد(من خودم دو مدل از اکس باکس ها رو داشتم اصلا فرقی نمیکرد الکی 500 تومن پول گذاشتم یه اسلیم خریدم :( )

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
دوستان من دارم كنسول رفيقم رو ميخرم ازش ، اما گفت آپديت نشده و حتي شايد كپي خور نباشه (چيزي بلد نيست چون فقط خريده و بازي نكرد)
كپي خور نباشه چه قدر كم ميشه از قيمت دستگاه ؟ كجا مطمءن هستش كه بدم همه ي كارهاشو بكنن برام و هزينش چه قدر هستش ؟
(ايكس باكس ٤ گيگ اسليم و ٤ تا دسته رو ٧٠٠ قيمت دادم قبول كرد :))

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
درود.سوالم ربطی زیاد به تاپیک نداره ولی خب نمیخواستم یه تاپیک زیرخاکی بیارم بالا.
الان قیمت دسته با سیم چنده؟قیمت دسته بی سیم دست دوم چی؟دسته های با سیم به pc هم وصل میشن؟usb دارن؟
بنظرتون دسته 360 با سیم بگیرم واسه pc یا از این wireless recieve ها بگیرم؟قیمت wireless recieve الان چنده؟
سپاس.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
درود.سوالم ربطی زیاد به تاپیک نداره ولی خب نمیخواستم یه تاپیک زیرخاکی بیارم بالا.
الان قیمت دسته با سیم چنده؟قیمت دسته بی سیم دست دوم چی؟دسته های با سیم به pc هم وصل میشن؟usb دارن؟
بنظرتون دسته 360 با سیم بگیرم واسه pc یا از این wireless recieve ها بگیرم؟قیمت wireless recieve الان چنده؟
سپاس.
برا وصل کردنش به پی سی باید سیم داشته باشه/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر