راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
premium = پرمیوم
core = کور

هارد 20 گیگ نو هم حدود 100 تومان هست.
مموری کارت 64 مگابایت هم فکر کنم 40-45 تومان.
اشکان جان اگه یه تاپیک مثل تاپیکه
سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!)
بزنید منظورم اینه که تاپیک قفل بشه و توسط خودتون قیمت کنسول و دسته و وسایل جانبی که تو ایران گیر میاد رو به صورت بروز شده خودتون اونجا بزارید هر چند که فروشنده نیستید اما فروشنده ها که با شما خوبن ! می تونید ازش کمک بگیرید

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
اشکان جان اگه یه تاپیک مثل تاپیکه
سوالات متداول و مهم قبل از خرید Xbox360 (حتما خوانده شود!)
بزنید منظورم اینه که تاپیک قفل بشه و توسط خودتون قیمت کنسول و دسته و وسایل جانبی که تو ایران گیر میاد رو به صورت بروز شده خودتون اونجا بزارید هر چند که فروشنده نیستید اما فروشنده ها که با شما خوبن ! می تونید ازش کمک بگیرید
والا من فکر نمی کنم این کار لزومی داشته باشه و هر وقت کسی احتیاج داشت سوال می کنه و دیگران جواب می دن. همانطور هم که خودتون نوشتید من فروشنده نیستم که از قیمت دقیق بازار اطلاع داشته باشم. این قیمتایی هم که نوشتم حدودی هست همش (البته نزدیک به قیمت واقعی) یه شخصی مثل طاهر که خودش تو این کارا هست می تونه چنین تاپیکی رو ایجاد کنه.

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
والا من فکر نمی کنم این کار لزومی داشته باشه و هر وقت کسی احتیاج داشت سوال می کنه و دیگران جواب می دن. همانطور هم که خودتون نوشتید من فروشنده نیستم که از قیمت دقیق بازار اطلاع داشته باشم. این قیمتایی هم که نوشتم حدودی هست همش (البته نزدیک به قیمت واقعی) یه شخصی مثل طاهر که خودش تو این کارا هست می تونه چنین تاپیکی رو ایجاد کنه.
تازه قیمت ها دقه به دقه عوض میشن ! :biggrin1:

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
بچه ها من میخواستم 360 بگیرم حدود قبل از تابستون که قیمتش 420 و اندی بود ... بعد تابستون شد قیمتا تا 500 و 510 هم رفت:eek:.... گفتم بعد تابستون اوخر مهر بگیرم شاید ارزون تر بشه حالا میشه؟؟؟؟
راستی داشتم همینطور صفحه ها رو نیگا می کردم دیدم یکی نوشته بود 360 های جدید مشکل حرارتی ندارن و یه چیزایی هم در باره ی هیت سینک و از این چیزا نوشته بود:confused: اگه می شه یه کمی توضیح بدید:biggrin1:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اون کنسول جدیدا هنوز نیمده شما برو همین کنسول 2007 که الان همه مغازه ها دارن رو بگیر مشکلی پیش نمیاد قیمت اگه 2 هفته دیگه صبر کنی حتما کاهش پیدا می کنه مخصوصا که بازی Halo 3 هم داره میاد هم کنسول هم اون بازی رو هر دو با هم بگیر

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
بچه ها من میخواستم 360 بگیرم حدود قبل از تابستون که قیمتش 420 و اندی بود ... بعد تابستون شد قیمتا تا 500 و 510 هم رفت:eek:.... گفتم بعد تابستون اوخر مهر بگیرم شاید ارزون تر بشه حالا میشه؟؟؟؟
راستی داشتم همینطور صفحه ها رو نیگا می کردم دیدم یکی نوشته بود 360 های جدید مشکل حرارتی ندارن و یه چیزایی هم در باره ی هیت سینک و از این چیزا نوشته بود:confused: اگه می شه یه کمی توضیح بدید:biggrin1:
بله يه سري 360 جديد در دست توليده كه پورت HDMI و Heat Sink اضافه داره و مشكل گرماييش به گفته ي خودشون 100% حل شده !! در ضمن اينا درايو هاش با اين قديميا فرق داره و به راحتي كپي خور نميشه !! ميتوني بگيري يه درايو كپي خور بندازي روش يا ميتوني صبر كني كپي خور بشه !!

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
بله يه سري 360 جديد در دست توليده كه پورت HDMI و Heat Sink اضافه داره و مشكل گرماييش به گفته ي خودشون 100% حل شده !! در ضمن اينا درايو هاش با اين قديميا فرق داره و به راحتي كپي خور نميشه !! ميتوني بگيري يه درايو كپي خور بندازي روش يا ميتوني صبر كني كپي خور بشه !!

این یارو 360 جدیدا کی میان؟؟
گرونن؟؟؟
به نظرتون قیمت 360 تا اواخر مهر یا اواخر بهمن چقدر می شه؟؟؟؟؟

Punish3r

کاربر سایت
Feb 6, 2007
914
نام
JaVaD-Jey-Jey
این یارو 360 جدیدا کی میان؟؟
گرونن؟؟؟
به نظرتون قیمت 360 تا اواخر مهر یا اواخر بهمن چقدر می شه؟؟؟؟؟
اين جديدا معلوم نيست كه كي بياد ايران !! ولي مسلما وقتي بياد ايران گرونتر از قيمت واقعي خودش بفروش ميرسه !!
قيمت 360 هم معلوم نيست ولي احتمالا با تموم شدن فصل تابستان و بازگشايي مدارس ارزون تر خواهد شد.

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
اين جديدا معلوم نيست كه كي بياد ايران !! ولي مسلما وقتي بياد ايران گرونتر از قيمت واقعي خودش بفروش ميرسه !!
قيمت 360 هم معلوم نيست كي مياد ولي احتمالا با تموم شدن فصل تابستان و بازگشايي مدارس ارزون تر خواهد شد.

دمت گرم ولی بهم بگو چقدر قیمتا ارزون میشه یعنی پرمیوم میشه 390 یا 400 ؟؟؟
می دونم با بازگشایی مدارس ارزونتر میشه اما میخواستم بدونم چقدر؟؟
20 تومان 40تومن چقدر؟؟؟ ولی خداکنه پرمیوم بشه 390 یا 400

آخرین ویرایش:

MEHDIMDI

کاربر سایت
Apr 20, 2007
1,929
نام
مهدی
دمت گرم ولی بهم بگو چقدر قیمتا ارزون میشه یعنی پرمیوم میشه 390 یا 400 ؟؟؟
می دونم با بازگشایی مدارس ارزونتر میشه اما میخواستم بدونم چقدر؟؟
20 تومان 40تومن چقدر؟؟؟ ولی خداکنه پرمیوم بشه 390 یا 400

قیمتها بین 420 تا 440 در نوسان خواهد بود

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
IranXBox الآن 400 میده دست مشتری ، ولی هنوز قیمت های سایت ، آپدیت نشده. ;)
راست می گی!!!!!!:eek:
400 تومن!!!!:eek:
پس اوخر بهمن میده 200 و خورده ای؟:-":biggrin1:
ولی بدون شوخی این گروه IranXBox دستگاهاش خوبه؟؟؟
آدرس و شمارشو میدی؟؟؟

xbox360club

کاربر سایت
Feb 10, 2007
847
نام
mohsen
IranXBox الآن 400 میده دست مشتری ، ولی هنوز قیمت های سایت ، آپدیت نشده. ;)
کنسول های جدید با خروجی HDMI و هیت سینک؟...
24.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر