راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
رسیدنش که میرسه 1 هفته بعدش مطمئن باشین تو ایران هست به چه قیمتی بفروشن مهمه;)

فكر كنم كم كمش 500 بفروشن
تازه بايد كابل hdmi هم خريد كه اونم حدود 35 تومن هست و با يه فن(25 تومن)تقريبا حدود 550 دربياد كه البته اين حدس بود.
فقط يه نكته اي اينجا هست اينه كه تو خارج هي داره 360 ارزون ميشه تازه يه چيزايي هم اضافه ميكنن ولي اينجا هي داره قيمت بالا ميره تازه يه چيزايي رو از روش كش ميرن.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
بچه ها یادم تو یکی از این صفحه ها(البته فکر کنم) آموزش ساخت کابل vga رو گذاشته بودید.میشه دوباره بگید؟نمیشه فن های pc رو به جای اینتر کوار استفاده کرد؟

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
بچه ها یادم تو یکی از این صفحه ها(البته فکر کنم) آموزش ساخت کابل vga رو گذاشته بودید.میشه دوباره بگید؟نمیشه فن های pc رو به جای اینتر کوار استفاده کرد؟
نه تنها فن pc بهتره بلکه خیلی ارزون تر هم هست !
3 تا فن pc با یه پاور 300 وات یا 200 وات دسته دوم کارایی خیلی خیلی بهتری نسبت به intercooller داره ولی مزیت اینترکولر اینه که همرنگ دستگاهه و با اون مچ میشه ولی فن pc یکم دستگاه رو از ریخت میندازه که به نظر من اصلا مهم نیست 40 تومن کجا 10 تومن کجا

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی

کابل VGA !؟!؟ کسی آموزشش رو داره؟؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
عزیزم همه چیز را که نمیشه ساخت بعدشم شما کابل vga بخوای بسازی یک چیزی کم داره فیشی که به پشت 360 بخوره من موندم دوستان شما 600 تومن خرج این دستگاه کردین پول ندارین 25 تومن دیگه بدین یک vga بخرین خوب یکم بازی کمتر بخرین تا تهش یک چیزی بمونه

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
عزیزم همه چیز را که نمیشه ساخت بعدشم شما کابل vga بخوای بسازی یک چیزی کم داره فیشی که به پشت 360 بخوره من موندم دوستان شما 600 تومن خرج این دستگاه کردین پول ندارین 25 تومن دیگه بدین یک vga بخرین خوب یکم بازی کمتر بخرین تا تهش یک چیزی بمونه

آخه این دوستمون گفت میشه ساخت من تعجب کردم ! برای همین پرسیدم میخواستم بدونم چجوری میشه ساخت همین !

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
آخه این دوستمون گفت میشه ساخت من تعجب کردم ! برای همین پرسیدم میخواستم بدونم چجوری میشه ساخت همین !

میشه ساخت. دوستت اشتباه نگفته. بنظرم بخاطر 35 یا 30 تومن ارزش نداره چون خیلی کار میبره. من خودم نصف عمرمو لحیم کاری میکردم!!! این یکی دردسرش زیاده...

Mojtaba

کاربر سایت
Jan 15, 2007
1,667
نام
مجتبی
میشه ساخت. دوستت اشتباه نگفته. بنظرم بخاطر 35 یا 30 تومن ارزش نداره چون خیلی کار میبره. من خودم نصف عمرمو لحیم کاری میکردم!!! این یکی دردسرش زیاده...

در مورد کابل من باهات موافقم. دردسرش خیلی زیاده. قیمت کابل خیلی کمه چیزی حدود 25 تومن با تبدیلش!
به نظر اصلا نمی ارزه و به دردسرش هم نمی ارزه;):love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر