راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
سلام اساتید عزیز.:)
من می خوام یه Xbox 360 بگیرم.:>
اما اصلا سر در نمیارم.فقط یه چند روزی تو نت سرچ می زدم که چه جوریه و خوبه و بده...ولی بیشتر گیج شدم به خاطر تنوع در مدل و نحوه کپی خور کردن و دردسر هاش و...
به همین دلیل از اساتید بزرگوار خواهش می کنم که بنده را یه راهنمایی جامع و کامل بکنین.
یعنی بی زحمت از همون اول که می خوام از خونه بیام بیرون تا موقعی ای که دارم با فروشنده صحبت می کنم و موقعی که میخوام کنسولو بخرم:d
جدی میگم...باور کنید هیچی سر در نمیارم از کنسول ها...آخه تمام دوست و آشنا ها ، PC باز هستن و هیچکدوم مثله من حتی یه Xbox360 رو لمس نکردن.
اما 1 سوال مهم دارم :
آیا وقتی Xbox360 رو می گیری ، از قبلش کپی خور شده؟ یعنی فقط کافیه دستگاهو بگیری و یه بازی کپی شده جدید هم بگیری و بذاری داخل کنسول تا از بازی لذت ببری یا باید کارهای دیگه ای هم انجام بدی؟

اساتید بزرگوار...خواهشا یادتون نره که راهنمایی کنید...می ترسم یادتون بره فقط به همین سوال مهم جواب بدین و من باز تا چند روز در به در دنبال راهنمایی باشم.

ممنونم از لطف شما.
خدانگهدار.

خب ببینید ما کلا دو مدل اکس باکس داریم: جدید و قدیمی !
قدیمی ها شامل Arcade , Elite و جدید ها شامل 4GB , 250GB , 4GB with Kinect , 250GB with Kinect میشن.
فرق کلی مدل های جدید و قدیم اضافه شدن wi-fi داخلی، هارد داخلی، پورت مخصوص کینکت و پورت های USB بیشتر به مدل جدیده.
البته مدل Elite یه هارد 120 رو خودش داره.
شما اول ببینید کدوم رو میخواین، بعد برید بخرید دیگه !

در مورد کپی خور شدن که مدل های قدیمی راحت کپی خور میشن، هیچ کار خاصی هم برای بازی های جدید لازم نیست انجام بشه
ولی از وضعیت مدل های جدید بی خبرم ...

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
دوستان خواهشا جواب بدین...به کمکتون نیاز دارم.:|

سلام اولا به قول اقا محسن مدلی را که میخواهی مشخص کن که اقا محسن کامل توضیح داده و من لازم نیست چیزی بگم2 باید ببینی سطح کارت چقدره یعنی میخواهی شب تا صبح هم بازی کنی یا فقط مثل من وقت ازاد بازی کنی که من بهت میگم اگر خیلی خیلی میخواهی همش بازی کنی پس قید ارکید و الایت را بزن و برو سراغ 4GB , 250GB , 4GB with Kinect , 250GB with Kinect ولی اگر کم میخواهی بازی کنی که یک ARCADE بسه :>

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
خب ببینید ما کلا دو مدل اکس باکس داریم: جدید و قدیمی !
قدیمی ها شامل Arcade , Elite و جدید ها شامل 4GB , 250GB , 4GB with Kinect , 250GB with Kinect میشن.
فرق کلی مدل های جدید و قدیم اضافه شدن wi-fi داخلی، هارد داخلی، پورت مخصوص کینکت و پورت های USB بیشتر به مدل جدیده.
البته مدل Elite یه هارد 120 رو خودش داره.
شما اول ببینید کدوم رو میخواین، بعد برید بخرید دیگه !

در مورد کپی خور شدن که مدل های قدیمی راحت کپی خور میشن، هیچ کار خاصی هم برای بازی های جدید لازم نیست انجام بشه
ولی از وضعیت مدل های جدید بی خبرم ...
سلام.
مدل های قدیمی که هممون میدونیم تولید نمیشن ، پس پیدا کردن نوش سخته ! ولی دست دوم هست ...
مدل های اسلیم هم که هم نو و دست دومش موجوده !

Farzad_p20

کاربر سایت
Sep 15, 2012
5
سلام دوستان.:)
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.>:d<
من می خوام از صبح تا شب بازی کنم:d...یه مدلشو بگین که نسوزه:d...جدیدترین باشه:d...بهترین امکاناتو داشته باشه:d و از نظر کپی خور کردن و نپریدن کپی و گیر ندادن به بازی های کپی هم عالی باشه.:d
بقیه دوستان هم که میگن بهترین درایور Liteon 0225 هست.اگه میشه در مورد بهترین درایور هم راهنمایی کنید.:-/
قیمت هم فعلا برام مهم نیست...8-|فقط می خوام بهترینو بشناسم.;;)
راستی نظرتون چیه برای Xbox720 صبر کنم؟بعضی ها میگن عمرا کپی خور بشه.:-s:(
راستی چرا مدل قدیمی معرفی می کنین؟:-/مثلا saeed_sg عزیز ، گفت که دست دوم مدل های قدیمی هست؟:|یعنی واقعا ارزش داره بری پول بدی مدل قدیمی بگیری یا اگه مدل قدیمی پیدا نشد بری دسته دوم قدیمی بگیری؟:-oمن که با خریدن وسایل الکترونیکی دسته دوم - مثل کامپیوتر ، موبایل ، کنسول و... - به شدت مخالفم./:)وقتی هم مدل جدید Xbox هست که نواقص مدل های قبل در اون برطرف شده ، چرا بریم سمت قدیمی؟
بازم منتظر راهنمایی هاتون هستم...:dامیدوارم یک دوست عزیزی پیدا بشه از خط اول تا آخرو مو به مو راهنمایی کنه.:d
خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون از شما.>:d
خدانگهدار.

آخرین ویرایش:

Farzad_p20

کاربر سایت
Sep 15, 2012
5
سلام دوستان عزیز:)
دوباره گیج شدم...
داشتم تو نت سرچ می کردم در مورد مقایسه کیفیت کنسول ها (خصوصا Xbox) با PC.
بیشتر جاها نوشته بود PC سرتره و ...:-s
قضیه چیه؟حقیقت داره؟
البته اینم گفته بود لذت بازی با کنسول تو تلویزیون بزرگ چیز دیگری است.
لطفا بازم راهنمایی کنید.
خیلی خیلی خیلی خیلی ممنون از شما.
خدانگهدار.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
دوباره گیج شدم...
قضیه چیه؟حقیقت داره؟
لطفا بازم راهنمایی کنید.
خدانگهدار.

اینکه pc بهتره معلومه البته شما اگه میخوای بیای طرف پی سی که از کنسول بهتر باشه باید خرج زیادی کنی...
ولی با هزینه کم تر میتونی ایکس باکس بگیری که قاعدتا تو گرافیک پایین تر هست

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
دوباره گیج شدم...
قضیه چیه؟حقیقت داره؟
لطفا بازم راهنمایی کنید.
خدانگهدار.

شما اگه میخوایی با pcبازی کنی باید سالی 1تومن یا 700 خرجش کنی تازی با این اوزای مملکت که هر روز کرون تر میشه.وبرای بازی با tvبزرگ میتونی این کار رو با pcهم انجام بدی جانم.

Farzad_p20

کاربر سایت
Sep 15, 2012
5
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.
راستش من تو نت یه سرچ زدم تفاوت Xbox360 با PC رو ببینم.یه عکس هایی پیدا کردم از یک بازی و در یک صحنه و از هر دو دستگاه عکس گذاشته بود کنار هم.اگه بخوایم منصف باشیم تفاوت زیادی ندارند.فقط Pc روشن تره (من اینجوری دیدم.)
ممنون.
خدانگهدار.

آخرین ویرایش:

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
خیلی ممنون از راهنمایی هاتون.
راستش من تو نت یه سرچ زدم تفاوت Xbox360 با PC رو ببینم.یه عکس هایی پیدا کردم از یک بازی و در یک صحنه و از هر دو دستگاه عکس گذاشته بود کنار هم.اگه بخوایم منصف باشیم تفاوت زیادی ندارند.فقط Pc روشن تره (من اینجوری دیدم.)
ممنون.
خدانگهدار.
روشن بودنش رو که میشه با برایت تنضیم کرد.
خرج کنسول<خرج pc

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
البته با عکس نمیشه قضاوت کرد
شکی نیست که روی ‏PC‏ میتونید همزمان امکانات بیشتری مثل فول اچ دی بودن،‏HIGH RES TEXTURE‏ و ‏AnitAliasing ‎‏ وافکتهای فوق العاده ‏DX11‏ و قابلیت ‏‎ Physxو 60 فریم رو خواهید داشت
من خودم تاحالا خیلی برای ‏PC‏ خرج کرده ام ولی همیشه تو حسرت بازیهایی مثل ‏HALO‏ وRED DEAD‏ و ‏GOW‏ و سایر بازیهای انحصاری کنسولها بودم واسه همین میخوام یه ‏XBOX‏ بخرم

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
کابل برقی که به اداپتور اسلیم وصل میشه فرقی میکنه ؟من از کابل پاور معمولی استفاده میکنم ولی دستگاه خیلی داغ میشه به حدی که بعد از 1 ساعت گرمایی که میزنه بیرون میتونه دست رو بسوزونه

D-GENERATION-X

کاربر سایت
Dec 15, 2008
99
البته با عکس نمیشه قضاوت کرد
شکی نیست که روی ‏PC‏ میتونید همزمان امکانات بیشتری مثل فول اچ دی بودن،‏HIGH RES TEXTURE‏ و ‏AnitAliasing ‎‏ وافکتهای فوق العاده ‏DX11‏ و قابلیت ‏‎ Physxو 60 فریم رو خواهید داشت
من خودم تاحالا خیلی برای ‏PC‏ خرج کرده ام ولی همیشه تو حسرت بازیهایی مثل ‏HALO‏ وRED DEAD‏ و ‏GOW‏ و سایر بازیهای انحصاری کنسولها بودم واسه همین میخوام یه ‏XBOX‏ بخرم

اگه انحصار میخوای باید پلی 3 بگیری شک نکن

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
کابل برقی که به اداپتور اسلیم وصل میشه فرقی میکنه ؟من از کابل پاور معمولی استفاده میکنم ولی دستگاه خیلی داغ میشه به حدی که بعد از 1 ساعت گرمایی که میزنه بیرون میتونه دست رو بسوزونه

میشه بدونم چرا از کابل برق خود اسلیم چرا استفاده نمیکنین اونیکه برا خود کنسوله از همون استفاده کنین و کلا نباید اینقد داغ کنه کمی جور در نمیاد .

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
سلام
نمیدونم خوب جایی سوالم رو میپرسم یانه؟شرمنده
من یهPS3دارم که می خوام بایهx360 مدل الایت120gigعوض کنم کنسولش تمیزه میگه باید100تومن سر بدی.PS3منslim160gig.
خواهش میکنم یکی کمکم کنه
باتشکر فراوان

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
سلام
نمیدونم خوب جایی سوالم رو میپرسم یانه؟شرمنده
من یهPS3دارم که می خوام بایهx360 مدل الایت120gigعوض کنم کنسولش تمیزه میگه باید100تومن سر بدی.PS3منslim160gig.
خواهش میکنم یکی کمکم کنه
باتشکر فراوان

پي اس ٣ حيف ميشه ها!

sent from my iphone 

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر