راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام.
ببخشید چطوری میشه رجین ایکس باکسو تشخیص داد؟ میشه یه نفر یه با عکس توضیح بده؟
ایکس باکس های اسلیم هم برای کینکت نیاز به آپدیت دارن یعنی برای اسلیم ها چون رو جعبشون نوشته Kinect Ready نیازی نیستش؟
برای تشخیص دادن رجین کینکت چطور؟

رو جعبه اش نوشته Region 2 یا Pal
بله نیاز به آپدیت داره
کینکت ریجین نداره

masoud500

کاربر سایت
May 28, 2011
85
سلام دوستان
من میخواستم یه اکس باکس اسلیم 250 گیگ بگم فامیلمون از دبی برام پست کنه ولی مشکلم اینه که نمیدونم بهش بگم چه نوعیش (از لحاظ مدل درایو و ....) رو بخره برام و پست کنه لطفا منو راهنمایی کنید خواهشا خواهشا به شدت نیاز دارم الان 3 ساعته کل اینترنت رو گشتم یه مطلب هم پیدا نکردم لطفا بهم بگید بهش بگم وقتی رفت تو مغازه که بخره اکس باکس رو چی به مغازه داره بگه من اسلیم 250 گیگ قابل هک میخوام چی بهش بگه که یه مدل قابل هک مغازه دار بهم بده قابل توجه که تو دبی میخواد بخره و امکان این که جعبه رو باز کنه و مادر بردش و اینا رو ببینه نیست لطفا بهم بگید میره تو مغازه چی بگه که یه اسلیمقابل هک بهش بدن

شما هر کنسولی بگیری قابل هکه. همون اسلیم 250 خوبه چیز جاص دیگه ایی نمیخواد بگه. فقط اگه نمیخواد اسلیم بگیره و میخوای آرکید یا ایلایت بگیری بگو بپرسه حتما مادربوردش jasper باشه.
بعد کنسولتو میبری میدی یه جا واست کپی خور میکنن. غمت نباشه اینجا ایرانه لعنتی :d:p;)

mamal-123

کاربر سایت
Oct 16, 2010
38
سلام من یک تازه واردم تو زمینه xbox 360 میخام xbox 360 بخرم چند تا سوال دارم اول اینکه میگن بهترین مدل slim هست با مادربرد jasper ایا میشه این اسلیما کپی خور بشن سوال بعدی xbox چه چوری بازی رو سیو میکنه کجا تو چی تو همین هارد خودش سوال بعدی اگر من افلاین بازی کنم بازم بن میشم بعد اگر میخام افلاین بازی کنم بازم باید اشتراک طلایی بگیرم بعد اگر افلاین بازی کنم باید قید بازی call of duty mw3 یاید بزنم ببخشید سوالام پشته سره همه:d:d:d

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
سلام من یک تازه واردم تو زمینه xbox 360 میخام xbox 360 بخرم چند تا سوال دارم اول اینکه میگن بهترین مدل slim هست با مادربرد jasper ایا میشه این اسلیما کپی خور بشن سوال بعدی xbox چه چوری بازی رو سیو میکنه کجا تو چی تو همین هارد خودش سوال بعدی اگر من افلاین بازی کنم بازم بن میشم بعد اگر میخام افلاین بازی کنم بازم باید اشتراک طلایی بگیرم بعد اگر افلاین بازی کنم باید قید بازی call of duty mw3 یاید بزنم ببخشید سوالام پشته سره همه:d:d:d
درسته slim از همه بهتره مادربردش هم jasper نیست مادربرد والهالا دارن که عالی ترین نوع مادربرد هست. بله کپی خور هستن. بازی ها هم رو هارد خودش ذخیره می شه. سوالات بعدیت هم جوابش اینه : نه نه نه :D

doshman

کاربر سایت
Jan 22, 2012
1
سلام خسته نباشید
اقا شرمنده شاید سوال من تکراری باشه اما ادیسون هم باشه حوصلش نمی شه 1500 صفحه ی تاپیک رو بخونه!!!!
من و رفیقم یکیمون می خوایم ps3 دست دوم و یکیمون xbox360 دست دوم بگیریم
اما نمی دونیم ps3 و xbox360 باید چه ویژگی هایی داشته باشه که زود خراب نشه یعنی چه چیزایی رو باید بدونیم که بهمون نندازن مثلا سریالی چه می دونم یچیزی توی همینا
برای ps3 هم خیلی گشتم اما راهنمای خریدشو پیدا نکردیم لطفا ما رو برای خریدن هر دوتاشون همین جا راهنمایی کنید
ممنون

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
سلام میشه بگید فرق میان کینکت با سایر ایکس باکس ها چیه؟؟؟>:d
:d عزیز اگر شوخی نمیکنی، جونم برات بگه که کینکت ایکس باکس نیست و بالعکس.
کینکت یک حسگر حرکتیه که مخصوص کنسول ایکس باکس هست، برای کنترل بازی‌ها مثل خود کنترلر کنسول منتها بدون دخالت دست. این حسگر به صورت جداگانه و یا به صورت باندل با خود دستگاه در دسترس هست. کینکت‌هایی رو هم که به صورت باندل عرضه میشه هیچ فرقی با کینکت‌هایی جدا نداره.

yasa149

کاربر سایت
Sep 21, 2011
264
نام
یاسین
:d عزیز اگر شوخی نمیکنی، جونم برات بگه که کینکت ایکس باکس نیست و بالعکس.
کینکت یک حسگر حرکتیه که مخصوص کنسول ایکس باکس هست، برای کنترل بازی‌ها مثل خود کنترلر کنسول منتها بدون دخالت دست. این حسگر به صورت جداگانه و یا به صورت باندل با خود دستگاه در دسترس هست. کینکت‌هایی رو هم که به صورت باندل عرضه میشه هیچ فرقی با کینکت‌هایی جدا نداره.
با تشکر از راهنمایی ات>:dاخه من هیچ چی درمورد ایکس باکس نمی دونم:d

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
دوست عزیز مدل اکس باکسش mxic نیست مدل اکس باکسش اسلیم هست و مدل چیپ درایو اکس باکسش mxic هست .
معنی خاصی هم نمیده این تو بحث کپی خور کردن مهم هست

hps

کاربر سایت
Jul 15, 2008
168
نام
حسین
دوستان میشه بگین قضیه ی این باندل چیه ؟! تفاوتش با اسلیم معمولی چیه ؟ و ایا کپی خور هست ؟ ارزش خرید داره به جای اسلیم ؟ مادربردشون متفاوته ؟

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
دوستان میشه بگین قضیه ی این باندل چیه ؟! تفاوتش با اسلیم معمولی چیه ؟ و ایا کپی خور هست ؟ ارزش خرید داره به جای اسلیم ؟ مادربردشون متفاوته ؟
باندل که میگن فرق سخت افزاری نداره فقط تو ظاهر و یه سری امکانات جانبی فرق داره با اسلیم مثلا باندل گیرز بدنه اش قرمز با طرح گیرز هست با دوتا دسته که اونا هم طرح گیرز رو دارن و یه هارد 320 گیگ که داره در صورتی که اسلیم های عادی بدنه ی مشکی دارن با یه عدد دسته مشکی ساده و یه هارد 250 گیگ (اگر اسلیم 250 بگیرید)
در مورد کپی خور هم باندل گیرز کپی خور میشه
درضمن مثلا باندل گیرز با روشن کردن کنسول آهنگ گیرز رو میزنه و بازی گیرز هم اورجینال باهاشه

آخرین ویرایش:

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
سلام
راستیتش من خودم 3-4 سال پیش ایکس باکس داشتم ولی از وقتی دیگه مجبور شدم برای انلاین برام پلی 3 رو بگیرم دیگه زیاد بهش سر نمیزنم چون ریجنش هم 3 هستش ولی الان که بازی های پلی 3 سر به فلک کشیده و 3 رقمی شده میخواهم یک ایکس باکس بگیرم
حالا میخواستم بدونم که اصلا الان کار عاقلانه ای هستش بگیرم ؟؟؟؟ اگه الان گرونه کی بگیرم ؟ ؟؟ ؟؟
اگه بشه میخواهم باهاش انلاین هم بازی کنم
اصلا با این lt جدیده اومده مشکل بن و فلگ حل شده ؟
چند گیگش رو بگیرم ( روش نمیخواهم بازی نصب کنم یا اهنگ بریزم و فقط برای بازی هستش و شاید هم گاهی انلاین بازی کردن
اگر نمی خوای بازی ها رو هارد بریزی اسلیم 4 گیگ بگیر که فرقش با اسلیم 250 فقط تو یه هارده که بعدا جداگونه هم میتونی برای اسلیم 4 گیگ هم بخریش (البته اسلیم 250 بدنه اش مشکی براق هست ولی اسلیم 4 گیگ مشکی مات) در مورد انلاین بازی کردن اگر رو دستگاهت
LT+ v3.0 نصب باشه و بازی هات هم به روش برنر مکس رایت شده باشن به راحتی میتونی به لایو وصل شی و نه فلگ میشی نه بن فقط این نکته که بازیات به روش برنر مکس رایت شده باشن خیلی مهمه
من از بازار خبر ندارم ولی فکر کنم با توجه به پایین اومدن نسبی قیمت دلار حالا قیمت ها نسبتا مناسب تر شده باشه ولی فکر کنم نزدیکای عید قیمتا بکشه بالا

altair.f007

کاربر سایت
Dec 31, 2011
85
نام
مرتضی
مرسی
قیمت ها اینطوریه همه جا توی تهران
اسلیم 4 گیگ 560-580
250 گیگ هم 650
راستی برای انلاین ایکس باکس نیاز نیستش هارد زیاد تری داشته باشی چون پلی 3 این شکلی نیستش مگر اینکه بخواهی دانلود کنی

---------- نوشته در 08:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:05 PM ارسال شده بود ----------

منم گفتم نیاز نیست
من خودم اسلیم 250 رو آبان خریدم 430 تومن ولی فکر نکنم دیگه بیاد پایین 550 تومن و این قیمتی که میگید فکر کنم خوب باشه چون دو هفته پیش تا بالای 700 هم رسید اسلیم 250

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر