راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
داداش خیلی ممنون که جواب سوالامو با حوصله میدی:x ... واقعا ممنونم .تا دلت بخواد سوال دارم .. صب کن یادم بیاد همشو مینویسم :d

راستی تو یکی از تایپیک های این فروم نوشته بود که میشه از اکسترنال استفاده کرد .. شما مطمئنی که نمیشه ؟
امکان داره قیمت اسلیم بیاد زیر 450 یا 400 ؟ بنظرتون من ایکس رو کی بخرم بهتره ؟؟( الان ؟ دو سه ماه دیگه ؟ بعد از عید؟ )

---------- نوشته در 12:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:15 AM ارسال شده بود ----------

قیمت هارد های مختلف رو دارید ؟؟
خواهش می کنم دوست عزیز.خوشحال میشم اگه بتونم کمکت کنم.
بله میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد اما اون واسه کنسولای J-TAG شده هستش نه کنسولای معمولی(یه سری هاردم هست که والا مدلشو نمیدونم اما میشه با هک کردن واسه کنسول غیر J-TAG هم استفاده کرد اما اونقدر کمه که عمرا گیر کسی نمیاد.هارد خود ایکس باکس بگیر بدون دردسر)
در مورد قیمت هم بعید میدونم قیمت حتی نزدیک 400 و 450 بیاد( واسه 4 و 250 گیگ) چون هم قیمت دلار خیلی بالا رفته(پول ما بی ارزش شده نه اینکه ارزش دلار بیشتر شده باشه) و نزدیک کریسمس هستیم و بعدشم عید خودمونه و بعد تابستون میاد و قیمتا میرن فضا.
در مورد خریدن ایکس باکس نه من و نه هیچکس دیگه نمیتونه بهت بگه کی برو بخر.خودت شرایطو ببین و تصمیم درستو بگیر(بگم الان نخر گرونه شما هم نخری قیمتا برن بالاتر یا بگم الان قیمتا خوبن برو بخر بعدش قیمتا بیان پایین اون موقع من از شما بیشتر ضد حال میخورم)
اینجا ایرانه هیچی حساب کتاب نداره و هیچکس نمیتونه به طور قطعی بگه دو روز دیگه چه اتفاقی میوفته اما سال های قیل اینطور بوده که تو اواخر آبان و تا اواسط آذر پایین ترین قیمتا تو بازار اتفاق اوفتادن.

mohammad stf

کاربر سایت
Dec 5, 2011
53
نام
محمد
خواهش می کنم دوست عزیز.خوشحال میشم اگه بتونم کمکت کنم.
بله میشه از هارد اکسترنال استفاده کرد اما اون واسه کنسولای J-TAG شده هستش نه کنسولای معمولی(یه سری هاردم هست که والا مدلشو نمیدونم اما میشه با هک کردن واسه کنسول غیر J-TAG هم استفاده کرد اما اونقدر کمه که عمرا گیر کسی نمیاد.هارد خود ایکس باکس بگیر بدون دردسر)
در مورد قیمت هم بعید میدونم قیمت حتی نزدیک 400 و 450 بیاد( واسه 4 و 250 گیگ) چون هم قیمت دلار خیلی بالا رفته(پول ما بی ارزش شده نه اینکه ارزش دلار بیشتر شده باشه) و نزدیک کریسمس هستیم و بعدشم عید خودمونه و بعد تابستون میاد و قیمتا میرن فضا.
در مورد خریدن ایکس باکس نه من و نه هیچکس دیگه نمیتونه بهت بگه کی برو بخر.خودت شرایطو ببین و تصمیم درستو بگیر(بگم الان نخر گرونه شما هم نخری قیمتا برن بالاتر یا بگم الان قیمتا خوبن برو بخر بعدش قیمتا بیان پایین اون موقع من از شما بیشتر ضد حال میخورم)
اینجا ایرانه هیچی حساب کتاب نداره و هیچکس نمیتونه به طور قطعی بگه دو روز دیگه چه اتفاقی میوفته اما سال های قیل اینطور بوده که تو اواخر آبان و تا اواسط آذر پایین ترین قیمتا تو بازار اتفاق اوفتادن.

ایشااله هفته دیگه میخوام اسلیم دسته دوم گیر بیارم و کارو یک سره کنم تا عید نشده.. خدا کنه سرمون کلا نره

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
360 تایوانی بهتره یا کره ای؟
مگه تایوانی یا کره ای داره؟!
همشون که چین هستن !!
البته شنیدم cpu ها ساخت کارخونه های کشور های مختلف هستن ولی درکل همه تحت لیسانس یک کمپانی کار میکنن و کیفیتشون فرقی نمیکنه

mohammad stf

کاربر سایت
Dec 5, 2011
53
نام
محمد
مگه تایوانی یا کره ای داره؟!
همشون که چین هستن !!
البته شنیدم cpu ها ساخت کارخونه های کشور های مختلف هستن ولی درکل همه تحت لیسانس یک کمپانی کار میکنن و کیفیتشون فرقی نمیکنه

امروز رقتم سوال کردم ... گفت چینی داریم .. منم گفتم جنس چینی خوب نیست .حتما تقلبیه:d
بهش گفتم خب دیگه ساخت کجا دارین گفت تایوان و کره|-)
حالا تازه میفهمم ایکس باکس اصلا مال چینه :d

---------- نوشته در 10:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:35 PM ارسال شده بود ----------

چینی از همه بهتره. دیگه این از اون سوالا بود. مگه فرقی میکنه که کجا درست بشه؟

چیکار کنیم داداش ؟
ما که تا حالا با ایکس باکس و .. سرو کار نداشتیم.همش با پی سی ور میرفتم:d

---------- نوشته در 10:42 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:36 PM ارسال شده بود ----------

این سایت برای خرید معتبره ؟
http://www.iccenter.ir/

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230
اره کلا تو چین تولید میشه.اگر میخوای اسلیم بگیری که خیالت راحت باشه !!
من از خیلی ها پرسیدم در مورده اسلیم.تقریبا همه گفتن اسلیم مشکلی نداره.منم فردا قراره بگیرم.3 تا 360 سه چراغ کردم واسه همین واسه یه این خیلی پرسوجو کردم :D

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
امروز رقتم سوال کردم ... گفت چینی داریم .. منم گفتم جنس چینی خوب نیست .حتما تقلبیه:d
بهش گفتم خب دیگه ساخت کجا دارین گفت تایوان و کره|-)
حالا تازه میفهمم ایکس باکس اصلا مال چینه :d

این چیزی که شما میگین مال بیست سال پیشه. الان همه شرکتها قطعات و دستگاههای خودشون رو به جایی میفرستند که نیروی کار ارزان هستش و در اونجا پس از مونتاژ به جاهای دیگر صادر میشوند. طرحهای اولیه و ماشین آلات و حتی بیشتر مهندسین ارشد از شرکت اصلی هستش و در آنجا فقط مونتاژ صورت میگیره.
من خودم دوهفته پیش یه فیلم در مورد لباس دیدم که تمامی شرکتهای بزرگ و مارکهای معروف لباس، طرحهای خود را به هند میفرستادند تا لباسها در آنجا دوخته شوند.

rasis20

کاربر سایت
Dec 25, 2010
26
نام
سعید
بچه ها من سریال کارتون با خود ایکس باکس نمی خونه دقیقا چقدر تو پاچم رفته دقیقا چرا باید این کارو بکنند؟ چه سودی براشون داره؟

M4hd1

کاربر سایت
Sep 17, 2009
155
نام
Meiti
اینو گرفتم http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=53438
بدون کینکت 380
چطوره؟
مبارک باشه نوش460 ـه
بچه ها من سریال کارتون با خود ایکس باکس نمی خونه دقیقا چقدر تو پاچم رفته دقیقا چرا باید این کارو بکنند؟ چه سودی براشون داره؟
سخت نگیر،حالتو بکن...وقتی میخوان کنسول ها رو کپی کنند همه رو کلی باز میکنن به ترتیب کپی خورشون میکنن بعدش میزارن تو جعبه،دیگه نمیان ببینن کدوم جعبه مال کدوم یکی هست که سریال ها یکی باشه.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر