راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
در مورد اینکه کیفیت بازیها روی الیته با مدل پرمیوم چه فرقهایی داره و از نظر گرافیکی
ایا الیته گرافیک بهتری داده یا نه چون از کابل اچ دی ام ای استفاده میکنه
به علت دیجیتال بودن HDMI قابلیت انتقال تصویر شفاف تری رو داره اما در عمل اکثریت فرق بین HDMI و Component رو زیاد نمیتونن تشخیص بدن.

و به طور مثال بازی Call of Duty 3 روی هر دو مدل یا سایر بازیها کدوم گرافیک بهتری داده
یا اینکه تفاوتی ندارن
گرافیک همه بازیها روی هر سه مدل یکسانه و در ایندم همینطوره. Elite هیچگونه قدرت سخت افزاری به X360 اضافه نمیکنه.

و در مورد هارد 120 الیته و کاربرد اون نسبت به هارد 20 چیه ایا میشه در اینده
بازیها رو از روی هارد اجرا کرد
نه
اگه بشه که چه خوب اگه نشه پس کاربرد 120 گیگ هارد برای چیه
ریختن موزیک
دانلود فیلم و TV Shows که البته فقط به درد US میخوره
دانلود و نگه داری تعداد زیادی تریلر و دمو و بازیهای Arcade

خلاصه کسی توی این فرومهای خارجی از این الیته و تفاوتهای اون نسبت به این مدل کنونی چیزی خونده یا ن
اینا review هایی هستن که از Elite شده

CNET

Arstechnica
کلا فرق خاصی بینElite و مدل های دیگه غیر از HDMI (که نمیشه به مدل های دیگه اضافه کرد) نیست (چون هارد رو میشه upgrade کرد). در مورد درایو هم مطمین نیستم از چه مارکی استفاده میکنه ولی یادمه جایی خوندم از مارک دیگه ایی برای درایو های DVD-ROM استفاده میکنه که البته این موردو مطمین نیستم.

یا اینکه این همه هیاهوی مایکروسافت فقط برای سود بیشتر بوده
همه هیاهوهایی که هر کمپانی میکنه برای سود بیشتره!

W00T1991

کاربر سایت
Feb 5, 2007
1,588
نام
محمد
سلام
من میخوام روی 360 اهنگ بریزم باید چیکار کنم؟
برای ریپ کردن پسوند رایت حتما باید ایودیو باشه ؟
اخه ایودیو که خیلی کم توش اهنگ جا میشه
چیکار دیگه میشه کرد
؟
با ام پی 3 پلیر میشه اهنگ ریخت ؟

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
من میخوام روی 360 اهنگ بریزم باید چیکار کنم؟
برای ریپ کردن پسوند رایت حتما باید ایودیو باشه ؟
اخه ایودیو که خیلی کم توش اهنگ جا میشه
چیکار دیگه میشه کرد
؟
با ام پی 3 پلیر میشه اهنگ ریخت ؟

اره باید audio باشه !
mp3 player رو هم میشه به 360 وصل کرد ولی نمیشه اهنگاش رو ریخت توی هارد فقط تا وقتی که mp3 به 360 وصله میشه اهنگ گوش کنی .

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
Rajer جان شما چطوری این کارو انجام دادی من هم هدست کنسول رو وصل کردم و تو بازی Rainbow تست کردم ولی عمل نکرد (حتی چندتا فحش خارجی هم بهشون دادم :eek: :eek: ولی حتی سرشونو بر نگردوندن ) می خواستم بدونم شما گزینه خاصی رو فعال کردی خلاصه یه توضیحی بده ممنون

بعد وصل کردن هد ست بایدمیکروفون رو فعال کنید که یه دکمه داره

بعد موقعی که فرمان میدین باید آرومو شمرده فرمان بدین .بعد کمی تمرین خیلی بهتر عمل میکنه

برای اینکه دنبالت بیان فقط بگین (فالو) .برای فرمان ایست بگین (هولد) . برای اینکه به نقطه خاصی برن بگین (گو).کمی تمرین کنین اگر دیدین فرمانتون عمل نمیکنه یه بار دکمه میکرو فون رو قطع و وصل کنین.امیدوارم که موفق بشین

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
اشکان که گفت میشه...

راستی flash usb رو میشه به 360 وصل کرد؟!
بله امین جان میشه وصل من خودم دارم و تست کردم و می تونی مثلا به آهنگاش یا فیلمهاش و یا ... دسترسی داشته باشی فقط حیف که نمیشه روی هارد ذخیره کرد .

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
دوست عزیز فکر کنم اگه audio باشه میشه؟
نه دوست عزیز من امتحان کردم متاسفانه چنین کاری ممکن نیست حیف :( اگه اینجوری بود خیلی عالی می شد دیگه اینقدر موزیکهارو روی سی دی نمی زدیم برای اینکه بریزیم روی هارد 360 .

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
نه دوست عزیز من امتحان کردم متاسفانه چنین کاری ممکن نیست حیف :( اگه اینجوری بود خیلی عالی می شد دیگه اینقدر موزیکهارو روی سی دی نمی زدیم برای اینکه بریزیم روی هارد 360 .
به نظر من یه سی دی ReWritable بگیرید تو یه روز هر چی آهنگ دارید بریزید رو هارد

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
چرا نباید بزاره که اهنگ روش بریزی؟واقعا هدف مایکروسافت چی بوده؟:confused:

البته ميشه تو هارد 360 آهنگ ريخت با RIP كردن cd . ولي اگه منظور شما اين باشه كه ابتدا به ساكن چرا نميشه mp3 يا موزيك رو ريخت تو هارد من فكر كنم به خاطر پايبندي ماكروسافت به حفظ قوانين Copyright باشه چون موزيك هم اونجا وضعيتي عين بازيها و فيلمها داره و بي حسابو كتاب نيست.البته 360 نه تنها تو موزيك بلكه تو ريختن عكس و ويديو هم محدوديت داره. البته اين نظر شخصي منه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
البته ميشه تو هارد 360 آهنگ ريخت با RIP كردن cd . ولي اگه منظور شما اين باشه كه ابتدا به ساكن چرا نميشه mp3 يا موزيك رو ريخت تو هارد من فكر كنم به خاطر پايبندي ماكروسافت به حفظ قوانين Copyright باشه چون موزيك هم اونجا وضعيتي عين بازيها و فيلمها داره و بي حسابو كتاب نيست.البته 360 نه تنها تو موزيك بلكه تو ريختن عكس و ويديو هم محدوديت داره. البته اين نظر شخصي منه
خب همین طور هم که گفتی واسه عکسم اینطوریه! عکس که دیگه کپی رایت نداره...
در ضمن rip کردن هم میشه ریخت موزیک روی هارد پس بازم مغایر قانون کپی رایته در ضمن تو media player ویندوز هم میشه rip کرد...

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
خب همین طور هم که گفتی واسه عکسم اینطوریه! عکس که دیگه کپی رایت نداره...
در ضمن rip کردن هم میشه ریخت موزیک روی هارد پس بازم مغایر قانون کپی رایته در ضمن تو media player ویندوز هم میشه rip کرد...
عكس هم كپي رايت داره !
در مورد ريپ كردن موزيك فرض بر اينه كه شما ديسك اصلي اون آلبوم رو داريد و ميخوايد يك بكاپ براي استفاده شخصي بگيريد نه منتشر كردن غير قانوني اون !
بله، اونجا ها همه چي حساب كتاب داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر