راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

ariaeitabar

کاربر سایت
May 29, 2011
94
نام
ariaeitabar
سلام به همه، ایکس باکس 360 ایلایت یا اسلیم چنده؟ اسلیم کاملا کپی خور شده؟کدوم رو پیشنهاد میکنید؟اسلیم یا ایلایت؟بی زحمت زود جواب بدین

سلام
الایت 640به بالا(کپی خور
اسلیم 280به بالا(کپی خور نشده
هنوز کامل نه نشده
دیگه خودت باید ببینی شرایطت با کدوم جور در میاد
میتونی صبر کنی تا اسلیم کپی بشه اسلیم بگیر تا بعد بدبی کپی کنن
اگه نه الایت بگیر
:)

آخرین ویرایش:

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
بنده LCD Full HD دارم.LG Flatron W2261VP...از طرف PC یه کابل VGA وصله!از طرف 360 یه کابل HDMI!وقتی می خوام سیستم بیاد بالا من باید کابل HDMI رو دربیارم و وقتی می خوام 360 باشه باید VGA رو دربیارم.این دومین باریه که کابل HDMI ــم از بس درمیارم میذارم خراب میشه!
چیکار کنم هر دو تا وصل باشه و از هر دو استفاده کنم( نه هم زمان )!؟؟

cool2010

کاربر سایت
Nov 15, 2010
58
نام
حجت
بنده LCD Full HD دارم.LG Flatron W2261VP...از طرف PC یه کابل VGA وصله!از طرف 360 یه کابل HDMI!وقتی می خوام سیستم بیاد بالا من باید کابل HDMI رو دربیارم و وقتی می خوام 360 باشه باید VGA رو دربیارم.این دومین باریه که کابل HDMI ــم از بس درمیارم میذارم خراب میشه!
چیکار کنم هر دو تا وصل باشه و از هر دو استفاده کنم( نه هم زمان )!؟؟

این مشکلو داره دوست عزیز چون مانیتور پورتارو همرو میشناسه ولی فقط باید یکی وصل باشه که بالا بیاد من همین مشکلو با 2286 دارم(البته زمانیم که 2261 داشتم مشکلم این بود).ای کاش نسل حداقل سری جدید مانیتورای الجی یه کلید سویچ بزاره که تنظیم کنی با کدوم بیای بالا.:d

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
سلام دوستان.من حدود یکی دو ماه قبل یه اسلیم 4 گیگ گرفتم که کپی خور بود.همه بازی هارم اجرا میکنه.امروز از یه جا شنیدم که اینا درایوشو عوض کردنو دیگه نمیشه آپدیتش کرد و در آینده هم بازیهای جدید که بیاد نمیخونه.چیکارش کنم؟راه حلی داره؟
از گجا بدونم درایوش عوض شده یا فریمورش هک شده؟

آخرین ویرایش:

MiL4D.CoYG

کاربر سایت
Aug 28, 2010
640
نام
MiL4D
دوستان نرم افزاری رو میشناسن که باهاش بشه فلشی رو که با ایکس باکس فرمت کردم و سیو هامو روش ریختم ریکاوری کنم ؟ یا جایی رو میشناسن که این کار رو بکنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر