راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

matin_l_m

کاربر سایت
Mar 3, 2010
37
کمک

سلام دوستان.
من می خواهم کنسول بازی بخرم ولی نمیدونم که xbox 360 به خرم یا ps3 اگه میشه من را راهنمایی کنید.
من اصلا در مورد این دو کنسول اطلاعاتی ندارم.لطفا زیاد تخصصی جواب ندین.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام دوستان.
من می خواهم کنسول بازی بخرم ولی نمیدونم که xbox 360 به خرم یا ps3 اگه میشه من را راهنمایی کنید.
من اصلا در مورد این دو کنسول اطلاعاتی ندارم.لطفا زیاد تخصصی جواب ندین.
بستگی به سلیقه خودتون داره...
درحال حاضر پی اس3 کپی خور شده منتها بازی کردن با بازیهای کپی پی اس3 دردسر زیادی داره ضمن اینکه چنانچه شما بخواید انلاین بازی کنید نباید از بازی کپی استفاده کنید چون برای ورود به PSN باید کنسول رو بشکل نرم افزاری اپدیت کنید که خب همین موضوع باعث میشه نتونید باهاش کپی بازی کنید....ضمنا بازیهای کپی رو هم باید روی یک هارد اکسترنال بریزید و هارد رو به کنسول وصل کنید ازطریق کابل یو اس بی....
درمورد 360 هم باید بگم اگر بخوای بگیری باید از این مدلهای قدیمی بخری که کپی خور شدن وبراحتی میتونی باهاش هم کپی بازی کنی هم با دیسک بازی کپی شده انلاین بازی کنی...متاسفانه 360 های جدید(اسلیم)هنوز کپی خور نشدن و فعلا باید از بازی اورجینال استفاده کنید
توصیه من به شما اینه که یه 360 ارکید یا الیت از مدلهای قدیمی بگیرید و بدون دردسر بازی کنید.

ashaebani2002

کاربر سایت
Apr 8, 2011
1
با سلام خدمت شما اساتید
من میخواهم یک کنسول xbox360 بیشتر به خاطر kinect بخرم. تا به حال هم از این کنسول های بازی جدید نداشتم و از این واژه های slim و... سر در نمیارم. (به غیر از اتاری و میکرو و سگا و playstation1) بعد از جستجو در اینترنت به یک مدل در سایت amazon برخورد کردم به نام Xbox 360 4GB Console with Kinect که قیمتش 300 دلار و به نظرم برای امتحان کردن kinect مناسب میباشد.
1) آیا این محصول در ایران موجود هست و چقدر قیمتش بالاتر میباشد؟
2) آیا این محصول مانند محصولات apple مشکل هک (jailbreak) و از این جور کارها دارد؟ و اگر دارد چه کار باید انجام داد؟
در کل خواهش میکنم یک راهنمایی کلی برای خرید xbox360 به همراه kinect کنید. در ضمن من زیاد بازی خور هم نیستم و تنها دلیلم برای خرید kinect میباشد.
با تشکر از شما

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
با سلام خدمت شما اساتید
من میخواهم یک کنسول xbox360 بیشتر به خاطر kinect بخرم. تا به حال هم از این کنسول های بازی جدید نداشتم و از این واژه های slim و... سر در نمیارم. (به غیر از اتاری و میکرو و سگا و playstation1) بعد از جستجو در اینترنت به یک مدل در سایت amazon برخورد کردم به نام Xbox 360 4GB Console with Kinect که قیمتش 300 دلار و به نظرم برای امتحان کردن kinect مناسب میباشد.
1) آیا این محصول در ایران موجود هست و چقدر قیمتش بالاتر میباشد؟
2) آیا این محصول مانند محصولات apple مشکل هک (jailbreak) و از این جور کارها دارد؟ و اگر دارد چه کار باید انجام داد؟
در کل خواهش میکنم یک راهنمایی کلی برای خرید xbox360 به همراه kinect کنید. در ضمن من زیاد بازی خور هم نیستم و تنها دلیلم برای خرید kinect میباشد.
با تشکر از شما
ج1)بله.بین 350-400 تومان ج2)این محصول تا حالا هک نشده و باید از بازی اصل استفاده کنید.اگر هک شد باید پیش یه تعمیرکار xbox ببرید تا کپی خورش کنه.کپی خور کردن کار افراد تازه کار نیست و خیلی سخته.

matin_l_m

کاربر سایت
Mar 3, 2010
37
بستگی به سلیقه خودتون داره...
درحال حاضر پی اس3 کپی خور شده منتها بازی کردن با بازیهای کپی پی اس3 دردسر زیادی داره ضمن اینکه چنانچه شما بخواید انلاین بازی کنید نباید از بازی کپی استفاده کنید چون برای ورود به PSN باید کنسول رو بشکل نرم افزاری اپدیت کنید که خب همین موضوع باعث میشه نتونید باهاش کپی بازی کنید....ضمنا بازیهای کپی رو هم باید روی یک هارد اکسترنال بریزید و هارد رو به کنسول وصل کنید ازطریق کابل یو اس بی....
درمورد 360 هم باید بگم اگر بخوای بگیری باید از این مدلهای قدیمی بخری که کپی خور شدن وبراحتی میتونی باهاش هم کپی بازی کنی هم با دیسک بازی کپی شده انلاین بازی کنی...متاسفانه 360 های جدید(اسلیم)هنوز کپی خور نشدن و فعلا باید از بازی اورجینال استفاده کنید
توصیه من به شما اینه که یه 360 ارکید یا الیت از مدلهای قدیمی بگیرید و بدون دردسر بازی کنید.
میشه بگین ارکید و الیت چه فرقی با هم میکنه؟
فکر میکنی اگه 2 3 ماه صبر کنم اسلیمش هک میشه؟

mehrtx

کاربر سایت
Jun 16, 2010
82
راستش هارد اسلیم رو من کمتر جایی دیدم و فکر کنم پیدا کردنش سخت باشه. البته تا تابستان بازار پر از این هارد میشه. قیمت هارد جدا به اضافه کنسول با 250 گیگ فکر نکنم زیاد فرق کنه.
بهتره بدونی که کنسول 4 گیگ یه فرق دیگه ای هم با 250 گیگ داره و اونم بدنش هست. اسلیم 4 گیگ بدنه مات داره ولی 250 گیگ سطح براق داره که توی لینک‌های زیر می‌تونی تفاوت‌شون رو ببینی:
http://pictures.xbox-scene.com/xbox360/new-xbox/4gb-vs-250gb.jpg
(سمت چپیه 4 گیگ هست و راستیه 250 گیگ)

اینی که گذاشتید میگید 4گیگه 4گیگ نیست لیمیت ادیشنه هالو ریچ هستش 250 گیگ هارد داره 2تا دسته بازی و فلان...
من 250 گیگ گرفتم دوستم 4 گیگ گرفته مال من براقه ولی اون 4گیگه مشکیه فقط برق نمیزنه بدنش ی چیزی تو مایهای الایته رنگش
بعد اگه میخواید 4گیگ بگیرید بعد براش هارد بخرید بهتره صبر کنید مستقیم ی 250 گیگ بگیرید اینجوری هارد 250 گیگ بخرید جدا خیلی گرونتر میشه :)

donkman

کاربر سایت
Apr 10, 2011
48
با سلام من تازه عضو این سایت شدم.من هیچ اطلاعاتی در مورد xbox360 ندارم و میخوام xbox360 slim or elite بگیرم ولی به هر کی میگم میگه گرون شده .تصمیم گرفتم به داداشم بگم برام از المان بفرسته شنیدم region داره که من نمیدونم چیه تو هر جایی فرق داره .میخواستم بدونم این مشکل ساز نمیشه؟

Riddler

کاربر سایت
Aug 17, 2009
438
نام
مرتضی
با سلام من تازه عضو این سایت شدم.من هیچ اطلاعاتی در مورد xbox360 ندارم و میخوام xbox360 slim or elite بگیرم ولی به هر کی میگم میگه گرون شده .تصمیم گرفتم به داداشم بگم برام از المان بفرسته شنیدم region داره که من نمیدونم چیه تو هر جایی فرق داره .میخواستم بدونم این مشکل ساز نمیشه؟

ببین ایکس باکس رجین Pal مال اروپاست ، NTSC مال امریکا و NTSCJ مال چین و ژاپن و انوراست :d:d:d الان توی ایران بیشتر بازی ها برای ریجین PAl گیر میاد پیشنهاد میکنم رجین PAL بگیری :d:d

donkman

کاربر سایت
Apr 10, 2011
48
اولا مرسی از جوابت;)2.خوب المان جز اروپاست دیگه (اطلاعات جغرافی حال کردی :d)یعنی میشهpal حالا به نظرت اونور ارزون تره؟(به خاطر تحریم میگم)

donkman

کاربر سایت
Apr 10, 2011
48
بچه ها اگه میشه به سوال قبلیم جواب بدین اگه از المان بگیرم به صرفه تره یا همین جا؟2 .اسلیم بگیرم یا الایت (از لحاظ کپی خور شدن میگم من نمیدونم اسلیم کپی خور شده یا نه)؟

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
سلام
يه سوال داشتم.. خواهش ميكنم سريع جواب بديد...
راستش من قصد داشتم بگم برام از مكه اسليم 4گيگ باندل كينكت بيارن.. اما شنيدم اكثر
باندل ها هيتاچي هستن و كپي خور نميشن..
اين قضيه درسته؟
يني حتي اگه تاريخ ساختش قبل از 10/2010 باشه بازم هيتاچيه؟؟
ممنون

bardia67m

کاربر سایت
Dec 10, 2009
796
نام
بردیا
سلام
يه سوال داشتم.. خواهش ميكنم سريع جواب بديد...
راستش من قصد داشتم بگم برام از مكه اسليم 4گيگ باندل كينكت بيارن.. اما شنيدم اكثر
باندل ها هيتاچي هستن و كپي خور نميشن..
اين قضيه درسته؟
يني حتي اگه تاريخ ساختش قبل از 10/2010 باشه بازم هيتاچيه؟؟
ممنون
بی خیال مکه بشو . من قبلا گفتم بیارن نشد .
1. بازاش که تو این کار هستن تا ببینند عرب نیست طرف قیمت 2 برابر میدن.
2. اووردنش خیلی سخته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر