راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
ou can’t keep a good rumor down. Just weeks after Microsoft stamped down talk that an HDMI-enabled Xbox 360, codenamed Zephyr, was in the works, the rumors are back. Retailers have confirmed that the new SKU is in their systems, set for a May 1 release for $479.99. In addition to the new video interface, the system would also pack a 120 GB hard drive into its nifty black exterior. Microsoft won’t officially confirm that such a configuration exists, but it’s interesting that so many retailers are wrong in the same way…
یکی اینو ترجمه کنه
ایا 360 جدید مشکی هست؟
اینم لینک
http://pinoyarticles.com/index.php?...vcnkvMjAwNzAyL04wNy4wMjE2LjEyMzQuNTc4OTAuaHRt
کسی اینو ترجمه نمیکنه

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
کسی اینو ترجمه نمیکنه
اصل مطلب اینه که :
یه سری از فروشنده ها اعلام کردن که سری جدید کنسول 360 ظاهراً قرار هست از اول ماه می بیاد و قیمتش هم 480 دلار هست. HDMI داره و مثل اینکه رنگش مشکی هست و هارد دیسک 120 گیگابایتی هم داره. البته مایکروسافت هیچ کدوم از این خبرها رو رسماً تایید نکرده.

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
بر اساس این خبر عرضه 360 xboxمشکی رنگ شایعه ای بیش نیست و دروغه برای اطلاعات بیشتر این خبر رو بخونید دو تا هم لینک می ذارم که بیشتر اطمینان پیدا کنید
Black Xbox 360 Rumors Are(Mostly) False

Various web sites are continuing to proclaim that a black Xbox 360 is in the works. And while there is no question that Microsoft will eventually release new colors for the console, the recent photos that were alleged to be evidence of an impending black version are in fact just photos of an old reviewer's kit, produced on September 14, 2005 according to the sticker on the back!

Most people know that reviewer's kits of the Xbox 360 are black in color, yet these web sites are still fooling people into believing that photos of said reviewer kit at various trade shows are somehow evidence of a new product to be released very soon, despite the fact that the black reviewer kits (and photos of them) have been floating around since the Xbox 360 launched in 2005!

If any of these sites bothered to take a closer look at the photos they would have realised this. Instead, they proceeded to publish stories claiming the photos were "proof" of the rumored black version. And then they wondered aloud why the photos were missing an HDMI port and larger hard drive. How stupid can people be?

We are not denying that a black 360 could be on the way very soon. But using these old photos and trying to pass them off as evidence is just wrong.

Stay tuned for further updates on the rumored black 360. If and when it is confirmed for real, we'll let you know!

http://www.gwn.com/news/story.php/id/11247/Black_Xbox_360_Rumors_Are_Mostly_False.html
http://www.n4g.com/xbox360/News-25085.aspx

آخرین ویرایش:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
سايت www.rayansaba.com ايكسباكس 360 پرميوم با رجيون يو سي ميده 480!
بريد بخريد! البته اسمشو گذاشته deluxe!
اگر من بخوام اسپيكر z-5500 لاجيتك بگيرم كابل اپتيكال روش هست؟
اگه هم نيست، كابل اپتيكال اگه بخوام جدا بخرم چنده؟

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
اقا کسی الان X360 / یوسی/ درایو سامسونگ با قیمت 550 چوق یا پایینتر تو تهران سراغ داره :confused: :confused:
اکبند باشه بهتره. اما کپی خور شدشم طوری نیست ;)
فقط تو رو خدا اگه کسی جاییو سراغ داره سریع ادرس و شماره تلفنش رو یه من بده .
خیلی عجله دارما :blushing: :blushing:

Naccunt

کاربر سایت
Feb 21, 2007
10
سلا به همه دوستان
راستش چند روز پیش خونه پسر خاله 6 سالم xbox360 رو دیدم جالب بود تصمیم گرفتم بخرم شروع کردم جمع آوری اطلاعات اکثر صحبت های دوستانم خوندم که خیلی جالب بودن احساس می کنم چند تا چیز رو بگم بد نباشه.
1)عمودی یا افقی گذاشتن دستگاه هر دوش خوبه و هر دوش بد
بورد xbox360 یک بخشی دارن به نام Mpo Bus (شبیه باس مشترک فن نیومن)مانند تمام بوردها
که اگه عمودی قرار بگیرن در سطح بالای GPU , CPU قرار می گیره و چون j-آسنکرون عمل می کنه باعث فشار کمتر و کمتر داغ شدن سیستم می شه که خییلیهم محسوس نیست ولی باعث فشار به درایور شما میشه چون بهترین حالت گردش لنز در حات افقی بوجود میاد و به درایور شما کمتر فشار میاره.در نتیجه بهتره افقی قرارش بدین.

2)این سیستم در ورژن موجود تمپر اکتیو شده در نتیجه خیلی نگران گرما و ساعت بازی نباشین به محض اینکه به شرایط بالای رنج برسه Error تولید میکنه و اصلا اجازه نمی ده به دستگاه شما فشار بیاد البته فن خیلی به شما کمک می کنه مخصوصا اگه بتونین سیستم رو عمودی قرار بدین(من اگه بودم درایور رو جدا میکردم دستگاه رو عمودی قرار میدادم و درایور رو افقی قبول دارم سیستم زشت می شه.)

3)در مورد درایور و رجیون بابا جریان 0912 0913 و... است این مغزه دارا(با عرض پوزش از 1%)اصلا نمی فهمن علم یعنی چی فقط به فکر جیبشونن ازین بازیا مد می کنن چه فرقی دارن آخه؟؟؟بازیهاشم اگه نیاز باشه میارن فقط کافیه متحد باشیم و اجازه ندیم الکی بازی درارن.

4)در مورد کابل VGA اورجینال یا real یا قلی و ... تفاوت توی اونی نیست که شما می بینین و بهش می گین کیفیت تفاوت توی Data transfer کابل شماست وگرنه دید ما که ملاک نیست مهم سازگاری دقت و سرعت انتقال من اطلاعی در مورد کابل غیر اصل موجود در بازار ندارم پس نظر نمی دم ولی مطمئن باشین که اگه زیر 100dpv باشه به gpu و چشم قشنگتون فشار میاره.

5)کار وحشتناک تر از تعمییر با این سشوار صنعتی وجود نداره به پولتون رهم کنین شما با هیچ سیستمی نمی تونین از قسمت های دستگاه مخصوصا M.Hub دستگاهتون محافظت کنین بابا این فنی کارا خلن ممکنه جواب بده بر اثر وصل شدن ارتباط ولی هم خیلی شانسیه و هم اگه همون موقع چشم دستگاهتون رو کور نکنه شک نکنین به گیت های ریز ناز داخل دستگاهتون صدمه می زنه(یه دوست داشتم که dvdrom pcش خراب شده بود آورد بردم دانشگاه هر کار کردیم تو آزمایشگاه نشد بردم گفتم بنداز دور چند وقت بعد گفت درست شد دهنم باز موند و...خلاصه منو برد یجا یه فنی کاره بود گفتم آخه چیکار کردی بعد از کلی التماس گفت یه شب گذاشنمش تو فریزر لنز Set کرده؟؟؟؟؟؟ازین کارای تجربی زیاده ولی شانسیه چون بر پایه علم دقیق نیست و خطرناک ممکن بود دستگاه یخ زده داخلش آب بمونه و الان دوست ما باسه 20000تومان بهشت زهرا بود به علت برق گرفتگی!)

6)بسیاری از این error ها جددی نیست و حل می شه یا بدون هیچ تعمیری یا با یکم علم(همین مورد قطعی مدار رو میشه با یه دستگاه که پالس می فرسته دقیقا نقطه قطعی رو پیدا کرد و با یه حرارت متمرکز لحضه ای درستش کرد بیاین باهم می ریم uni خودم براتون می کنم)

7)درایو های این دستگاه حساس 12x و mapping system هستند همشون مثل همن اتفاقا توی رتبه بندی سخت افزار بعد از dvd rom Lg sony بهترینه خیلی بهتر از سامسونگ و asus و ...باید دعا کنید lgدراد اصلا هم نیازی نیست برای اجرا بازی اون ورژن بازی رو روی dvd9 بریزید.

8)شنیدم اگه آک بخرید شاید نشه درایورشو هک کرد و... خنده دارهههههه.هیچ دلیل منطقی باسه این اتفاق نسیت مگه اینکه شرکت چند جور driver coreمختلف توی دستگاهاش باشه که بعضی ها بشه بعضی ها نه می شه!!!!!!غیر از فروشنده ها کسی اینو تجربه کرده؟؟؟؟:confused:
9)مهمترین چیزززززز decodre برقتونه یکی گفت 400w روی اینا رو باور نکنیییید مگه می خوای host باشی یا مگه تریدمیل!!! 300 هم باشه عالیه فقط حتما مطمئن بشد که noise و اختلاف فاز نداره چکش کنید کار ساده ایه ولی ترجیحا گمنام نخرین لطفا مهمترین چیزه به خدا فن نخرین اینو خوبشو بخرین.

10)شنیدم می گن ما بازیو دیکود می کنیم و ... بریکلاااااااا چه کاراااااااا منکه چشم آب نمی خوره ولی وقتی کپی بدستتون رسید راحت می توننین رایتش کنین و حال کنین مگه اینکه قبلش دوباره انکود کنینش حالا این فروشنده ها بگن برنامه هکشون چیه؟؟؟؟شایدم اصلا از اول کپی می گیرن آخه شما و decoding :biggrin1:

11)تنظیم لنز درایور کار خوبیه بکنین حتا اگه سالمه هر چند ماه یه بار tune کنینش مواظب درایورتون باشین بقیش حله یکی گفت تکونش ندین دستگاه رو وقتی داره dvd یا HDمی خونه حتما رعایت کنین ولی در غیر این صورت می تونیین همزمان باهاش روپایی بزنین در جای بازم قرار بدین ولی نمی خواد سطحش رو بیارین با چوب پنبه بالا مگه ... این حرفها کدومه سوراخاش بسته می شه؟؟؟؟؟ فقط حتما روی فرش موکت و... نذارینش

12)در ضمن این دستگاه سخت افزاری هک نمی شه البته از دید هکرای عادی از storm ها هر چی بگی بر میاد چون یه گیت هست توی دستگاه که اگه بیای با یه 1 or کنیش همه چی حل می شه قذیم این کارو می کردن اگر اورجینال نبود 0 میومد با این 1 or می شد تبدیل می شد به 1 و بعد... ولی در این سیستم این کارو نمی شه کرد شاید راه جدیدی پیدا کنن!!!!!!!! البته چون این کنسول ها دیگه 100% مکانیکی شدن و سیستم عامل خوشگل دارن اصلا نیازی نیست نرم افزاری همه کاری میشه باهاش کرد حتا حل مشکل ریجن ببینین من کی گفتم.

13)دیگه خسته شدم چقدر حرف زیاده کلیش موند:biggrin1:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوست عزیز برای اول کار اطلاعات خوبی جماوری کردی ولی بعضی از قسمتاش ایراد داره:
باید دعا کنید lgدراد اصلا هم نیازی نیست برای اجرا بازی اون ورژن بازی رو روی dvd9 بریزید.
برای اجرای بازی ها در درایو lg حتما باید از dvd9 استفاده کنید امتحانشم کاملا مجانی است!
شنیدم اگه آک بخرید شاید نشه درایورشو هک کرد و... خنده دارهههههه.هیچ دلیل منطقی باسه این اتفاق نسیت مگه اینکه شرکت چند جور driver coreمختلف توی دستگاهاش باشه که بعضی ها بشه بعضی ها نه می شه!!!!!!غیر از فروشنده ها کسی اینو تجربه کرده؟؟؟؟
بله این درایو ها خودشون دارای ورژن های متفاوتی هستند که طریقه هک کردن بعضی هاشونم تقریبا متفاوته! مثلا samsung ms28 به این راحتیا هک نمی شه و یسری کار های اضافی هم باید انجام داد. یه مدل lg هم هست که الان دقیق یادم نیست و فقط به وسیله یه سری مادربرد های خاص می شه هکش کرد ولی در کل همشون هک می شن. البته کم پیش میاد که کنسول کسی از این ورژنا باشه.

Naccunt

کاربر سایت
Feb 21, 2007
10
دوست عزیز برای اول کار اطلاعات خوبی جماوری کردی ولی بعضی از قسمتاش ایراد داره:

برای اجرای بازی ها در درایو lg حتما باید از dvd9 استفاده کنید امتحانشم کاملا مجانی است!

بله این درایو ها خودشون دارای ورژن های متفاوتی هستند که طریقه هک کردن بعضی هاشونم تقریبا متفاوته! مثلا samsung ms28 به این راحتیا هک نمی شه و یسری کار های اضافی هم باید انجام داد. یه مدل lg هم هست که الان دقیق یادم نیست و فقط به وسیله یه سری مادربرد های خاص می شه هکش کرد ولی در کل همشون هک می شن. البته کم پیش میاد که کنسول کسی از این ورژنا باشه.

مادربورد های خاص یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟چه ربطی داره به مادر بورد رو حرف هاتون دقت کنین.در ضمن ما مادر بورد خاص نداریم همه یه سیستم دارن.(یعنی من که 4 سال لیسانس تقریبا 2 سال هم فوق کامپیوتر خوندم تا حالا مادر بورد خاص که برای پچ نرم افزاری لازم باشه ندیدم)

این کار رو با یه NOTEBOOK وXBOX360 پسرخالم که DVD9 هست کردم کاملا مجانی :love:

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
مادربورد های خاص یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟چه ربطی داره به مادر بورد رو حرف هاتون دقت کنین.در ضمن ما مادر بورد خاص نداریم همه یه سیستم دارن.(یعنی من که 4 سال لیسانس تقریبا 2 سال هم فوق کامپیوتر خوندم تا حالا مادر بورد خاص که برای پچ نرم افزاری لازم باشه ندیدم)
کسی جسارت نکرد که سواد شما در چه سطحیه! مادربرد خاص یعنی چیپ ست خاص یعنی به فرض چیپستش باید حتما via باشه! در این موارد هم هیچ شکی بنده ندارم که بخواد برام بطرف بشه.
این کار رو با یه NOTEBOOK وXBOX360 پسرخالم که DVD9 هست کردم کاملا مجانی
می تونم بپرسم شما چی روی dvd5 رایت کردید و درون 360 گذاشتید و اجرا شد؟

p.s: عکسی که در امضاتون گذاشتین خیلی بزرگه لطفا برش دارید.

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
صحبتهای اشکان جان، کاملاً صحیحه ;)
یه سری مادربردها با چیپستهای خاص اصلاً نمیتونن در کار تعویض فرمور درایو استفاده بشن.

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
یه مدل lg هم هست که الان دقیق یادم نیست و فقط به وسیله یه سری مادربرد های خاص می شه هکش کرد ولی در کل همشون هک می شن
LG یه مدل داره که با چیپ ست via هم نمیشه فرم ور روش فلش کرد! [چیپ فرم ورش رو باید در بیاری، تو پراگرامر فلش کنی;)]

tekken_lord

کاربر سایت
Mar 5, 2006
627
با سلام خدمت همه برای گمراه نشدن دوستان من چند مورد را به عنوان اولین وبا تجربه ترین کپی کننده 360 خدمت همه عرض می کنم

2)این سیستم در ورژن موجود تمپر اکتیو شده در نتیجه خیلی نگران گرما و ساعت بازی نباشین به محض اینکه به شرایط بالای رنج برسه Error تولید میکنه و اصلا اجازه نمی ده به دستگاه شما فشار بیاد البته فن خیلی به شما کمک می کنه مخصوصا اگه بتونین سیستم رو عمودی قرار بدین(من اگه بودم درایور رو جدا میکردم دستگاه رو عمودی قرار میدادم و درایور رو افقی قبول دارم سیستم زشت می شه.)

در مورد حرف شما باید بگم از نظر علمی درست است ولی از نظر عملی نه چون این دستگاه مانند هر دستگاه دیگری در ابتدا باگهای زیادی دارد ودر حال حاضر این امکان را ندارد که در مواقع لازم عکس العمل مناسب را نشان دهد برای مثال فن این دستگاه در زمان گرم شدن مثل فن cpu باید سرعت بگیرد اما اینطور نیست که خیلی بد هست که البته قابل برطرف کردن هست

3)در مورد درایور و رجیون بابا جریان 0912 0913 و... است این مغزه دارا(با عرض پوزش از 1%)اصلا نمی فهمن علم یعنی چی فقط به فکر جیبشونن ازین بازیا مد می کنن چه فرقی دارن آخه؟؟؟بازیهاشم اگه نیاز باشه میارن فقط کافیه متحد باشیم و اجازه ندیم الکی بازی درارن.

دوست عزیز من نمیدونم شما چند بار تا حالا با کنسول اورجینال بازی کردی ولی با ارز پوزش تو این زمینه اطلاعاتت خیلی محدود چون دیگه الان هر کسی متوجه خوب بودن رجیون دستگاهها شده اگه تعریف از خود نباشه همه میدونن که ورژن uc را من در ایران جا انداختم تا الان هم دلیلش بارها بازگو شده

4)در مورد کابل VGA اورجینال یا real یا قلی و ... تفاوت توی اونی نیست که شما می بینین و بهش می گین کیفیت تفاوت توی Data transfer کابل شماست وگرنه دید ما که ملاک نیست مهم سازگاری دقت و سرعت انتقال من اطلاعی در مورد کابل غیر اصل موجود در بازار ندارم پس نظر نمی دم ولی مطمئن باشین که اگه زیر 100dpv باشه به gpu و چشم قشنگتون فشار میاره.

در این مورد موافقم

5)کار وحشتناک تر از تعمییر با این سشوار صنعتی وجود نداره به پولتون رهم کنین شما با هیچ سیستمی نمی تونین از قسمت های دستگاه مخصوصا M.Hub دستگاهتون محافظت کنین بابا این فنی کارا خلن ممکنه جواب بده بر اثر وصل شدن ارتباط ولی هم خیلی شانسیه و هم اگه همون موقع چشم دستگاهتون رو کور نکنه شک نکنین به گیت های ریز ناز داخل دستگاهتون صدمه می زنه(یه دوست داشتم که dvdrom pcش خراب شده بود آورد بردم دانشگاه هر کار کردیم تو آزمایشگاه نشد بردم گفتم بنداز دور چند وقت بعد گفت درست شد دهنم باز موند و...خلاصه منو برد یجا یه فنی کاره بود گفتم آخه چیکار کردی بعد از کلی التماس گفت یه شب گذاشنمش تو فریزر لنز Set کرده؟؟؟؟؟؟ازین کارای تجربی زیاده ولی شانسیه چون بر پایه علم دقیق نیست و خطرناک ممکن بود دستگاه یخ زده داخلش آب بمونه و الان دوست ما باسه 20000تومان بهشت زهرا بود به علت برق گرفتگی!)

در این مورد باید خیلی مختصر بگم همه چیز این نیست و راهای زیادی هست در مورد دوستتون هم متاسفم واین روبگم که هر اتفاقی که بنظر شانسی بیاد بهیچ وجه شانسی نیست برای هر چیزی دلیلی وجود دارد البته در کارمن برای بقیه رو نمیدونم

6)بسیاری از این error ها جددی نیست و حل می شه یا بدون هیچ تعمیری یا با یکم علم(همین مورد قطعی مدار رو میشه با یه دستگاه که پالس می فرسته دقیقا نقطه قطعی رو پیدا کرد و با یه حرارت متمرکز لحضه ای درستش کرد بیاین باهم می ریم uni خودم براتون می کنم)

در این مورد نیازی به این دستگاه نیست خود 360 ارور گیر دارد تعریف نباشه ولی من همینطوری حرف نمیزنم محض اطلاع دوستان من با کسانی در کاهام مشورت میکنم که طراحان برد حرفه هستن بطور مثال یکیشون در ژاپن در خود sony در خط تولید برد ps3 مشغول کار هست (توجه :0103 error به حلقه مرگ معروف است بیرون آمدن از این ارور تقریباَ غیر ممکن است :evil: )این ارور cpu است به احتمال زیاد بای بای cpu :cursing: :surrender :crying: :sorry: :evil1:
7)درایو های این دستگاه حساس 12x و mapping system هستند همشون مثل همن اتفاقا توی رتبه بندی سخت افزار بعد از dvd rom Lg sony بهترینه خیلی بهتر از سامسونگ و asus و ...باید دعا کنید lgدراد اصلا هم نیازی نیست برای اجرا بازی اون ورژن بازی رو روی dvd9 بریزید.

در این مورد دوستان خودشون آگاهند

8)شنیدم اگه آک بخرید شاید نشه درایورشو هک کرد و... خنده دارهههههه.هیچ دلیل منطقی باسه این اتفاق نسیت مگه اینکه شرکت چند جور driver coreمختلف توی دستگاهاش باشه که بعضی ها بشه بعضی ها نه می شه!!!!!!غیر از فروشنده ها کسی اینو تجربه کرده؟؟؟؟:confused:

در این مورد خود من تا حالا با این ورژن های جدید مشکلات زیادی داشتم این ورژن ها از یک چیپ امنیتی استفاده می کنند که باید در حالت sleep بروند تا کپی شوند این خطرناک ترین کار است چون با کوچکترین اشتباه chip بیدار شده ودخل درایو میاید تا دلتون بخواد سرمن اومده اونوقت دیگه کار تخصصی می شود

9)مهمترین چیزززززز decodre برقتونه یکی گفت 400w روی اینا رو باور نکنیییید مگه می خوای host باشی یا مگه تریدمیل!!! 300 هم باشه عالیه فقط حتما مطمئن بشد که noise و اختلاف فاز نداره چکش کنید کار ساده ایه ولی ترجیحا گمنام نخرین لطفا مهمترین چیزه به خدا فن نخرین اینو خوبشو بخرین.

در این مورد اجازه بده ما تصمیم بگیریم چون اوایل همه تجربه کردن صفحات اولیه را بخون متوجه میشی که دوست من طاهر چه اتفاقی براش افتاد

10)شنیدم می گن ما بازیو دیکود می کنیم و ... بریکلاااااااا چه کاراااااااا منکه چشم آب نمی خوره ولی وقتی کپی بدستتون رسید راحت می توننین رایتش کنین و حال کنین مگه اینکه قبلش دوباره انکود کنینش حالا این فروشنده ها بگن برنامه هکشون چیه؟؟؟؟شایدم اصلا از اول کپی می گیرن آخه شما و decoding :biggrin1:

دوست عزیز شما یه بار از دیسک اورجیتال 360 بصورت دستی نه با نرم افزار کپی بگیر اونوقت حتماَ جواب سوآلت را میگیری البته اگر تونستی :biggrin1: من بقیه رو نمی گم خودم رو میگم

11)تنظیم لنز درایور کار خوبیه بکنین حتا اگه سالمه هر چند ماه یه بار tune کنینش مواظب درایورتون باشین بقیش حله یکی گفت تکونش ندین دستگاه رو وقتی داره dvd یا HDمی خونه حتما رعایت کنین ولی در غیر این صورت می تونیین همزمان باهاش روپایی بزنین در جای بازم قرار بدین ولی نمی خواد سطحش رو بیارین با چوب پنبه بالا مگه ... این حرفها کدومه سوراخاش بسته می شه؟؟؟؟؟ فقط حتما روی فرش موکت و... نذارینش

این چیزارو لطفاَ قبلش یکم تحقیق کن

12)در ضمن این دستگاه سخت افزاری هک نمی شه البته از دید هکرای عادی از storm ها هر چی بگی بر میاد چون یه گیت هست توی دستگاه که اگه بیای با یه 1 or کنیش همه چی حل می شه قذیم این کارو می کردن اگر اورجینال نبود 0 میومد با این 1 or می شد تبدیل می شد به 1 و بعد... ولی در این سیستم این کارو نمی شه کرد شاید راه جدیدی پیدا کنن!!!!!!!! البته چون این کنسول ها دیگه 100% مکانیکی شدن و سیستم عامل خوشگل دارن اصلا نیازی نیست نرم افزاری همه کاری میشه باهاش کرد حتا حل مشکل ریجن ببینین من کی گفتم.

در این باره باید بگم که همه چی باهم هست بقیش رو حال ندارم بگم

در مورد شما من هیچ نظری نمیدم ولی اینوبدون توی دانشگاه آموزش کنسول نمیدن آموزش کامپیوتر ممکنه من رو همه توی سایت میشناسن و همه میدونن این کار رو تفننی میکنم چون کارم چیز دیگه ای هست در ضمن تخصص اصلیم کنسول هست
با تشکر از همه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر