راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
سلام .وقتی یه بازی رو شروع می کنی به بازی کردن توی داشبورد کنسول برات امتیاز ثبت میشه آیا میتونیم این امتیاز هارو صفر کرد و بازی هایی رو که توی لیس game هست پاک کرد؟؟؟
میشه از سیو بازی ها کپی برداشت بعد ریخت تو یه xbox دیگه(هاردش) ؟؟؟
آخه برای امتحان سالم بودن دستگاه باهاش بازی کرده بودن می خام امتیازاتشو صفر کنم
اگه هارد رو فرمت کنم فریم ویرش پاک میشه ؟؟؟یا اثلان هیچ مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
برام خیلی مهم اگه زحمتی نباشه جواب بدین.;)

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
سلام .وقتی یه بازی رو شروع می کنی به بازی کردن توی داشبورد کنسول برات امتیاز ثبت میشه آیا میتونیم این امتیاز هارو صفر کرد و بازی هایی رو که توی لیس game هست پاک کرد؟؟؟
اگه هارد رو فرمت کنم فریم ویرش پاک میشه ؟؟؟یا اثلان هیچ مشکلی پیش نمیاد؟؟؟
برام خیلی مهم اگه زحمتی نباشه جواب بدین.;)
بهترين كار اينه كه يه profile جديد بسازي قبلي رو هم خواستي پاك كن نخواستي نگه دار.
هم كاري كه ميخواي ميشه هم دردسر نداره

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
سلام

منظورم با شما نبود:

بله باید کل پروفایل رو پاک کنید و یدونه جدید بسازین

از طریق کامپیوتر امکان داره بشه!

اگه هارد رو فرمت کنم فریم ویرش پاک میشه ؟؟

نه فیرمور روی درایو می ریزن!

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
کسی نیست جواب ما رو بده
مثل اینکه توی ایران اصلا کسی اهل لایو بازی کردن نیست
شاید هم نمیشه لایو بازی کرد
در ضمن مثل اینکه کسی هم اهل بازی PES6 نیست که کسی جواب ما رو نمیده
بابا یکی نیست بگه

عزیز شما سوالاتو ییهویی میپرسی بعد تو جاش نمیپرسی مثلا لایو چه ربطی به اینجاد اره تو تاپیک خودش بپرس همه جوابتو میدن بعد اگه دقت کنی تو همین 10 20 صفحه اخر تقریبا تمام سوالتتو جواب دادن با این حال من چند تاشو که میدونم برات میگم
1.بازیها قراره از سال 2007 به بعد فری بشه ولی هنوز 100٪ نیست ولی احتمالش خیلی زیاده
2.نمیدونم سوال خودم هم بوده
3.در حال حاضر مایکروسافت نه تکذیب کرده نه تایید
4.بستگی داره تو از 500 حساب کن شاید کمتر یا شاید بیشتر چون ممکنه بخوای دسته بخری شارژر بخری و...
5.دسته قیمتش 55 تومنه اگه واقعا کسی رو داری که باهات بازی میکنه بخر
6.من بازی نکردم ولی بودن دوستانی که تو لایو بازی کردن
7.نمیدونم چون نسخه پاله
8.آینده دست خداس :biggrin1:
9.به هردوش بستگی داره ولی Game Score یه تعداد Achievment هایی که تو یه بازی موجود هست بستگی داره دوست داشتی پیغام بده برات کامل توضیح بدم
10.واسه خنده چون هیچ دلیل منطقی الان وجود نداره
11.خییییییییییییییییییییییییییییییر جون کی رو قسم بخورم باور کنی
12.منظورت کدوم کابله؟
13.نوکرتم

t.A.T.u

کاربر سایت
Oct 5, 2006
1
با سلام خدمت دوستان عزیز
من هم دیروزبالاخره 360 رو گرفتم مدل جی همراه کنترل 500تومان به نظر شما خوب گرفتم یا نه آخه خودم یه جور احساس میکنم قیمت بالا گرفتم البته خود دستگاه 480در اومد و با تبدیل برق و پول باربری چون شهرستان هستم شد 500 اما سوال دوم اینکه آقا با این مشکل حرارتی که میگن داره حداکثر روزی چند ساعت می شه بازی کرد و اگر بخوام در مجموع روزی 8ساعت البته نه پشت سر هم بازی کنم برام عمر میکنه یا حتما باید براش فن بگیرم:confused:

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
با سلام خدمت دوستان عزیز
من هم دیروزبالاخره 360 رو گرفتم مدل جی همراه کنترل 500تومان به نظر شما خوب گرفتم یا نه آخه خودم یه جور احساس میکنم قیمت بالا گرفتم البته خود دستگاه 480در اومد و با تبدیل برق و پول باربری چون شهرستان هستم شد 500 اما سوال دوم اینکه آقا با این مشکل حرارتی که میگن داره حداکثر روزی چند ساعت می شه بازی کرد و اگر بخوام در مجموع روزی 8ساعت البته نه پشت سر هم بازی کنم برام عمر میکنه یا حتما باید براش فن بگیرم:confused:

مشکلی ايجاد نميشه هستن کسايی که اين بيشتر از اين مدت هم بازی کردن.ولی برای اطمينان بهتره يه فن هم براش بخواری که 3 فنش 30 تومان هستش

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
با سلام خدمت دوستان عزیز
من هم دیروزبالاخره 360 رو گرفتم مدل جی همراه کنترل 500تومان به نظر شما خوب گرفتم یا نه آخه خودم یه جور احساس میکنم قیمت بالا گرفتم البته خود دستگاه 480در اومد و با تبدیل برق و پول باربری چون شهرستان هستم شد 500 اما سوال دوم اینکه آقا با این مشکل حرارتی که میگن داره حداکثر روزی چند ساعت می شه بازی کرد و اگر بخوام در مجموع روزی 8ساعت البته نه پشت سر هم بازی کنم برام عمر میکنه یا حتما باید براش فن بگیرم
دوست عزیز دستگاه شما مال قبل فبریه 2006 هست؟؟؟

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,628
نام
محمدرضا
کولر های 3 تایی که میگین 30 تومن مارکشون چیه؟یکی لطف کنه سریع جواب بده.ممنون میشم!!!

در ضمن یه اتفاقایی داره میفته که اگه این اتفاق بیفته بازیهای پال تو بازار زیاد میشه!!!(مخصوصا تو اصفهان)

Rajer

کاربر سایت
Jan 6, 2007
130
نام
سید نیماخراسانی مقدم
کولر های 3 تایی که میگین 30 تومن مارکشون چیه؟یکی لطف کنه سریع جواب بده.ممنون میشم!!!

سلام دوست عریز من از یگانه با یه بسته بندی عالی گرفتم 45000 هزار تومن کارشم حرف نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر