راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
الان کنسول من تو تهران خریداری شده و شاید تو راه باشه ولی من هر چی به مرده تاکید کردم ntsc/uc فکر نکنم فهمیده باشه به نظر شما اگه دستگام اومدو ntsc/j بود ارزش داره پس بفرستم عوض کنه؟اگه پال بود چی؟این ntsc/j زبان منوهای دستگاش ژاپنیه؟
درضمن منظورم از سوال پست قبل زیاد شدن region free ها بود

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,666
نام
محمدرضا
ببین فریم ور یه برنامه هست که میریزی رو هارد کنسول این طوری درایوش هک میشه و میتونه بازی های کپی رو روش اجرا کنی

امین یه سوتی بد دادیا:)فرمور دی وی دی رام رو عوض میکنن نه اینکه بریزن رو هارد 360:-"

در ضمن زبان منوهای ntsc/j انگلیسیه.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
سلام
اگه j زیاد مهم نیست بازی های j هم زیاده;)
پال بود سری پس بده:biggrin1:
j منوهای ژاپنی نیست

امین یه سوتی بد دادیا:)فرمور دی وی دی رام رو عوض میکنن نه اینکه بریزن رو هارد 360:-"

همون که تو میگی!

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
مبدل برق که باید همراه کنسول خرید چیه؟

برق دستگاههای J و Uc برق 110 ولت هستن که برای کار کردن با اونا با برق 220 ولت ایران باید مبدل برق بخرین اگر نخریدن بگین حتما بخرن وگرنه به مشکل بر می خورین!

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا چه گرفتاري شديم ما از وقت خريد xbox360 هزار گرفتاري اومده !!!!

اقا يه سوال ديگه چرا من هر فيلم cd يا dvd و mp3 ميزارم پخش نميشه و روي جاي اپنش مينيويسه mixed disc و فلان بهمان ولي هر كاري ميكنم پخش نميشه حتي mp3 اگه كسي ميتونه يه كمكي بماي بينوا بكنه:(

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
برق دستگاههای J و Uc برق 110 ولت هستن که برای کار کردن با اونا با برق 220 ولت ایران باید مبدل برق بخرین اگر نخریدن بگین حتما بخرن وگرنه به مشکل بر می خورین!

كي گفته بايد مبدل بخري منكه الان xbox360 اونم نسخه j دارم و مبدلم نخريدم و الان به برق هم زدم و دارم بازي ميكنم اگه مبدل نياز داشت الان دستگاه سوخته بود . البته من از همش اطالاع ندارم ها ولي پس مال من چرا نياز نداره :confused: شايد مال من فرق فوكوله:eek:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
من الان UC دارم مبدل گذاشتم برق آمریکا 110 V هست باید توایران مبدل استفاده کرد...مبدل هم نمی خواد چیز مارک دار بخرین چون گرون میشه همین مبدل های معروف به "ترانس یخچالی" :biggrin1: هستن که قیمتشون 15 تا 20 تومنه و یگانه داره من ازش 360 رو خریدم بهم داد!

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
كي گفته بايد مبدل بخري منكه الان xbox360 اونم نسخه j دارم و مبدلم نخريدم و الان به برق هم زدم و دارم بازي ميكنم اگه مبدل نياز داشت الان دستگاه سوخته بود . البته من از همش اطالاع ندارم ها ولي پس مال من چرا نياز نداره :confused: شايد مال من فرق فوكوله:eek:

اگه رو جعبه xbox360 شما زده باشه only for japon..حتماً بايد از مبدل استفاده کنيد
ولی بعيد میدونم واسه ژاپن باشه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
پس چرا مال من مبدل نياز نداره ?:
واقعا جالبه فكر كنم من اولين كسي هستم كه از مبدل استفاده نكردم نه؟ يا كسي ديگه اي هست؟

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
چون اداپتور دستگاه شما رو عوض کردن و جاش اداپتور پال گذاشتن

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
Gartall جان
منم خودم نتونستم فیلم های دیویدی رو ببینم
اما Mp3 و Track که کاری نداره .
وقتی سیدی رو گذاشتی ، توی داشبورد میری توی قسمت مدیا ، بعدش Music
اونجا Current Disk رو میزنی و آهنگ پخش میشه
حتی میتونی Rip رو بزنی تا آهنگ های دلخواه خودت رو توی هارد بریزی
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
حتی میتونی دوربین دیجیتال یا موبایل دوربین دار رو به پورت USB دستگاه وصل کنی ، بعد توی قسمت Media بری توی Pictures و عکسهاتو ببینی . اما نمیشه عکسها رو سیو کنی فقط میشه یکی از عکسها رو به عنوان بک گراند داشبورد بزاری !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر