راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
دوستان من فکر کنم باید اینجا سوالم رو مطرح کنم
در حال حاظر چه ریجنی بازیهاش اینجا بیشتره؟
بیشتر فروشنده ها که میگن PAL
بله ریجن PAL از همه بیشتر هست چون اکثر دستگاههایی که به فروش میره ریجن PAL هست

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام دوستان
من یه سری اطلاعات کامل درباره XBOX Slim میخواستم که چجور هست؟اصلا اومده تو ایران یا نه؟اگه اومده کجا میفروشن؟چند هست؟بخرم ، نخرم؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام دوستان
من یه سری اطلاعات کامل درباره XBOX Slim میخواستم که چجور هست؟اصلا اومده تو ایران یا نه؟اگه اومده کجا میفروشن؟چند هست؟بخرم ، نخرم؟
تو ایران که اومده قیمتش هم بالای 400 تومن گزارش شده منتها هنوز تو بازار زیاد نشده وبه همین دلیل گرون هست اگرهم باشه تو پشت شهرداری و جمهوری پایتخت و... میتونی پیدا کنی(پشت شهرداری رو بیخیال شو اصلا توصیه نمیکنم برای خرید کنسول بری اونجا;)
درمورد خریدنش هم من توصیه میکنم اجازه بدید یه مقدار فراوونتر بشه تو بازار بعد بخرین قیمتش هم معقول تر خواهد بود و انتظار میره کیفیتش بیشتر از 360 های قدیمی باشه

amirvania

کاربر سایت
Sep 27, 2010
13
یه سؤال در مورد هارد :
میخواستم ببینم اگه مثلا ما 10 تا بازی داشته باشیم میتونیم همه رو بریزیم تو هارد و بعد بدون اینکه دی وی دی بازیها رو تو دستگاه بزاریم بازیها رو لود کنیم ؟
یا اینکه برای لود شدن حتما باید دی وی دی بازی داخل دستگاه قرار بگیره حالا چه با هارد و چه بدون هارد ؟
ممنون میشم دقیق جواب بدین . برام خیلی مهمه .
سپاس >:d<

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
یه سؤال در مورد هارد :
میخواستم ببینم اگه مثلا ما 10 تا بازی داشته باشیم میتونیم همه رو بریزیم تو هارد و بعد بدون اینکه دی وی دی بازیها رو تو دستگاه بزاریم بازیها رو لود کنیم ؟
یا اینکه برای لود شدن حتما باید دی وی دی بازی داخل دستگاه قرار بگیره حالا چه با هارد و چه بدون هارد ؟
ممنون میشم دقیق جواب بدین . برام خیلی مهمه .
ببینین مایکروسافت برای اینکه شما را مجبور کنه که حتما بازی را بخرین، این گزینه را قرار داده که حتما باید دیسک بازی توی درایو باشه، ولی بازی فقط از روی هارد لود میشه.

amirvania

کاربر سایت
Sep 27, 2010
13
نوید جان از پاسخ سریع و خوبت سپاسگزارم .
یه سؤال دیگه از شما استاد عزیزم بپرسم : من یه هارد 500 گیگ پاسپورتی از این اکسترنال ها دارم مارک سی گیت که با USB به هر دستگاه USB دار وصل میشه . سؤالم اینه که از این هارد با توجه به اینکه کنسول ورودی USB داره میشه به عنوان هارد کنسول استفاده کرد و بازیها رو توش ریخت ؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
یه سؤال دیگه از شما استاد عزیزم بپرسم : من یه هارد 500 گیگ پاسپورتی از این اکسترنال ها دارم مارک سی گیت که با USB به هر دستگاه USB دار وصل میشه . سؤالم اینه که از این هارد با توجه به اینکه کنسول ورودی USB داره میشه به عنوان هارد کنسول استفاده کرد و بازیها رو توش ریخت ؟

دوست عزیز از اون هارد فقط میتونی 16 گیگ رو برای نصب بازیها استفاده کنی....(اگه میخوای زیاد بازی نصب کنی باید از هارد خود کنسول استفاده کنی)
در ضمن وقتی میخوای هاردت رو برای xbox استفاده کنی اول از اطلاعات هاردت یه بکاپ بگیر بعد تنظیمات رو انجام بده....زمانی که میخوای یه USB رو به عنوان حافظه معرفی کنی 2تا گزینه میاره که یکیش اینه که اطلاعات هارد رو نگه داره و برای کنسول از فضای خالی استفاده کنه و حالت دیگه اینه که کاملا اطلاعات رو پاک کنه و برای حافظه کنسول آماده کنه....(البته در هارد اکسترنال در هر حال هارد رو پاک میکنه ولی در فلش اینجوری نیست)

ali-vn

کاربر سایت
Nov 12, 2008
8
دوستان.کسی از این گارانتی ladiz خبر داره که چطوره؟داره arcade رو با 15 ماه گارانتی میده 245 .در ضمن چطور میشه فهمید که gamepad و بقیه وسایل مثل کابل عوض شده یا نه؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام دوستان من الآن یه 8 ماهیه یه الایت با برد جاسپر دارم و اونو بصورت افقی میذارم و چیزی هم زیرش نمیذارم اما تو چند تا سایت خوندم که افقی باعث گرم شدن کنسول میشه از طرفی قبلا که یه فالکون داشتم پایه زیرش میذاشتم که تجربه بدی ازش دارم چون داداشم به میز خوردو کنسول از بالای میز لیز خورد و به رحمت خدا رفت برا همین دیگه نمیخوام اینکارو بکنم در حالت عمودی هم موقع کپی بازی رو هارد به لنز درایو فشار زیادی میاد و زود خراب میشه و سر وصدای زیادی هم داره و همچنین میگن در حالت عمودی باعث شل شدن GPU و CPU میشه چون وقتی اینا گرم بشن موقع خنک شدن به علت نیروی جاذبه شل میشن و باعث 3 چراغه میشن.
لطفا کسی که مدت زیادی 360 داره بهترین حالت کنسول که مشکلی براش پیش نیومده رو به من بگه و منو از این بلا تکلیفی در بیاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم.:-/:-/:-/

آخرین ویرایش:

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
دوستان.کسی از این گارانتی ladiz خبر داره که چطوره؟داره arcade رو با 15 ماه گارانتی میده 245 .در ضمن چطور میشه فهمید که gamepad و بقیه وسایل مثل کابل عوض شده یا نه؟
ببین رو گارانتیش اصلا حساب باز نکن خالی بند هستن نهایتش اینه که میبری بهت میگن که خودت زیاد بازی کردی گارانتی شامل نمیشه :d
ببین تمیز هستند یا نه ولی در کل باید فروشنده ادم باشه تا بهت نندازه

سلام دوستان من الآن یه 8 ماهیه یه الایت با برد جاسپر دارم و اونو بصورت افقی میذارم و چیزی هم زیرش نمیذارم اما تو چند تا سایت خوندم که افقی باعث گرم شدن کنسول میشه از طرفی قبلا که یه فالکون داشتم پایه زیرش میذاشتم که تجربه بدی ازش دارم چون داداشم به میز خوردو کنسول از بالای میز لیز خورد و به رحمت خدا رفت برا همین دیگه نمیخوام اینکارو بکنم در حالت عمودی هم موقع کپی بازی رو هارد به لنز درایو فشار زیادی میاد و زود خراب میشه و سر وصدای زیادی هم داره و همچنین میگن در حالت عمودی باعث شل شدن GPU و CPU میشه چون وقتی اینا گرم بشن موقع خنک شدن به علت نیروی جاذبه شل میشن و باعث 3 چراغه میشن.
لطفا کسی که مدت زیادی 360 داره بهترین حالت کنسول که مشکلی براش پیش نیومده رو به من بگه و منو از این بلا تکلیفی در بیاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ممنون میشم.:-/:-/:-/
این نظر منه نمیدونم که درسته یا نه به نظر من افقی با یه چند تا پایه زیرش خیلی خوب جواب میده
اون مشکل از قرار دادن دستگاه نبوده از داداشت بوده :d

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید

این نظر منه نمیدونم که درسته یا نه به نظر من افقی با یه چند تا پایه زیرش خیلی خوب جواب میده
اون مشکل از قرار دادن دستگاه نبوده از داداشت بوده :d

ببین این اصلا مهم نیست که کنسول چط.ری قرار بگیره ( من 1 سال افقی بود، 2 سالم هست عمودیه - هیچ طوری هم نشده )
فقط تنها کار اینه که زیر کنسول 4 تا پایه کوچک بذاری تا از زیرش هم هوا جریان داشته باشه

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
سلام به همه دوستان. شرمنده اگه احیانا سوالاتی ابتدایی و تکراری می‌پرسم.
1. چطوری قبل از خرید مدل آرکید ریجن و نوع مادربردش رو (حتی العمکان از روی جعبه) تشخیص بدم؟ میگن تمامی مدل‌های کنونی بازار همه Jasper هستند درسته؟
2. قیمت هاردهای جداگانه که برای مدل ارکید بفروش می‌رسند با توجه به حجم هارد چقدر هست و اینکه از کجا یا ترجیحا کدوم سایت باید آنها رو خریداری کنم؟
3. سوال خیلی ابتدایی که تقریبا با سوال یک معنی مشابهی رو داره: آیا آرکیدهای موجود در بازار همه مشابه هستند یا مدل‌ها و گارانتی‌ها تاثیری در کیفیت دستگاه دارند؟
4. اگه تهویه پشت دستگاه بهینه نشه و همچنین ترفند 12 ولت هم برای ارکید انجام نشه، باز هم با روزی 2 ساعت بازی با توجه به اینکه بازی با آرکید اولیه و بدون هارد از روی درایو باید اجرا بشه، آیا باز هم کاهش طول عمر دستگاه و خطر سه چراغ شدن هست یا خیر؟
با تشکر و سپاس از تمامی دوستان...

sanandreas

کاربر سایت
Jan 11, 2006
122
نام
میلاد

داداش من 5 ساله دارم عین پنج سالم عمودی گذاشتم خدا رو شکر تا حالا چیزیش نشده

Ali-360

کاربر سایت
Feb 14, 2007
1,140
نام
شک داری؟؟؟ گفتم که علی
دوستان میخواستم بدونم محل خرید کنسول رو کیفیت کنسول تاثیر داره یا نه؟
منظورم اینکه که از نکست جن بخرم یا از فلان جا بخرم. آخه تفاوت قیمت ها خیلی زیاده. مثلا تفاوت قیمت نکستجن با بعضی از فروشنده های توپخونه به 70،80 تومن میرسه!! این ارزون خریدن زرنگیه یا بعدا چوبشو میخورم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر