راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,805
نام
امین
تا حالا کسی بازیهای کپی xbox1 رو تو xbox360 امتحان کرده؟

چند تا از دوستان تست کردن مشکلی نداره!!

كدوم حيثيت ؟!!!
من يه بار رفتم مغازش ، كم مونده بود با هم كتك كاري كنيم !

شاید بد برخورد کنه ولی خب فکر نمیکنم پول کسی رو بخوره;)

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
بچه ها ورژن J بازی Blue Dragon اومد!
بازی جالبی به نظر میرسه بخصوص که ساخت شرکت دوست داشتنی square enix .
screenshot های بازی هم آدم رو یاد dragon quest8 یا (خدا از زبونم بشنوه:cheesygri ..........یعنی میشه:confused: ............... :blushing: ) بازیه finalfantasy7 میندازه.
در ضمن مثل اینکه یه نسخه ازش بصورت bundle همراه با core pack ها تو ژاپن ارائه میشه. micro برای جلب بازار ژاپن خیلی برنامه داره.
راستی بازیش ژاپنیه؟

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا هركي xbox360 لطفا جواب بده .

اولين سوالم اينكه ايا ميشه با دسته هاي xbox360 درايو را باز و بسته كرد ؟

دومين سوال اينكه وقتي ميخواي از يه بازي در بياي چرا نميشه كلا از بازي در اومد و داشبورد xbox360 رفت . منظورم اينكه وقتي ميخوام از بازي در بيام بازي را وقتي quit ميكنم ولي باز منوي اوليه بازي كه مجبور ميشم همينطوري بازي در بيارم و بازي ديگه بزارم ايا راهي هست ؟

سومين سوالام اينكه چطور ميتونم از دموهاي لعنتي cull of duty 3 تموم بشم . يعني هر دفعه كه ميخوام بازي كنم دموي شروع همون مرحله را بايد ببينم كه خيلي وقتگير هست و تو اعصاب ادم راه ميره چطور ميتونم خلاص بشم .

لطفا اگه جواب ميدين كه باز خيلي ممنون ميشم هموشون را جواب بدين كه دوباره پست نزنم .
:love:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074

دومين سوال اينكه وقتي ميخواي از يه بازي در بياي چرا نميشه كلا از بازي در اومد و داشبورد xbox360 رفت . منظورم اينكه وقتي ميخوام از بازي در بيام بازي را وقتي quit ميكنم ولي باز منوي اوليه بازي كه مجبور ميشم همينطوري بازي در بيارم و بازي ديگه بزارم ايا راهي هست ؟

سومين سوالام اينكه چطور ميتونم از دموهاي لعنتي cull of duty 3 تموم بشم . يعني هر دفعه كه ميخوام بازي كنم دموي شروع همون مرحله را بايد ببينم كه خيلي وقتگير هست و تو اعصاب ادم راه ميره چطور ميتونم خلاص بشم .

لطفا اگه جواب ميدين كه باز خيلي ممنون ميشم هموشون را جواب بدين كه دوباره پست نزنم .
روشن کردن به وسیله دسته

اگر SP کنسول از قبل در برق بود { اگر نه . کافی 5 دقیقه کنسول تو برق باشه } کافیست کلید وسط دسته که لوگو 360 هست را برای چند ثانیه نگه دارید .

خروج و از بازی و رفتن به قسمت داشبورد کنسول

برای این کار دوباره دکمه وسط کنسول رو بزنید { لازم نیست نگه دارید } . سپس پنجره ای باز میشود که شما میتوانید با استفاده از نوشته های زیر صفحه کار مورد نظر خود را انجام بدید

خاموش کردن کنسول

بعد از وارد شدن بعد داشبورد . و وقتی که قصد خاموش کردن کنسول رو دارید کافیه 3 ثانیه دکمه وسط دسته رو نگه دارید و بعد با انتخاب گذینه درست کنسول رو خاموش کنید

امید وارم مفید واقع بشه
پیروز باشید

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217

:love:

اگه ديسك توي درايوت نباشه ميشه.ولي اگه باشه فقط ميتوني بازي رو باهاش اجرا كني.

چرا ميشه.xbox guide رو بزن بعدش اون y دكمه زرده رو بزن ميره داشبورد.

اين روي اعصابه منم هستش:biggrin1:

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سلام به همه دوستان بازی سنتر
به لطف خدا در روزهای اینده شاهد 500 صفحه شدن این بخش میشیم که فکر کنم توی سایتهای ایرانی یه رکورد باشه
اما سوالات من
1. میگن مدل ntsc . j کنترل هم داره ایا ارزش داره به هوای کنترل هم شده قید ntsc . uc رو بزنیم و مدل جی بگیریم؟
2. دستگاهی که میگیریم اکبند بگیریم بعدش بدیم کپی خور بشه یا همون موقع کپی خور بگیریم ؟
3. اخرین قیمت الان 360 مدل پرمیوم چنده خام و هم کپی خور در هر 2 حالت ؟
4. بهترین مکان مناسب برای خرید؟
5. ایا امکان این هست که 360 نزدیک عید گرون بشه یا کلا رو به ارزونی هست؟
6. و هر نکته ی نا گفته از 360 اهم از مزایا و معایب با شما؟
مرسی

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
ممنون از توضيحات ولي اولين سول من در مورد خاموش روشن كردن نبود!!!!!

سوالام اين بود كه ايا ميشه با دسته ها درايو xbox360 را باز و بسته كرد ؟
فكر كنم با ريموت كنترل بشه اينكار را كرد ولي با دسته ها هم بايد بشه يا تو داشبورد xbox360 . اگه كسي ميدونه بگه . :blushing:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
فکر کنم دیگه اینقدر گفتیم که خیلی تکراری شده ولی خیالی نیست بازم میگیم بالاخره باید سوال رو جواب داد دیگه :biggrin1:
در مرد سوال اولت نسخه های j ریموت دارن ولی تو بعضی از نسخه هاش نمیدونم تولید کدوم ماه بود ریموت رو حذف کردن به هرحال اکثر اونایی که تو ایران هست ریموت داره در مورد فرق دو نسخه من چند بار گفتم فرق تو زمان عرضه بازی برای اوناس وگرنه تقریبا تمام بازیهایی که برای uc اومده به غیر از یکی دو تا بازی برای j هم اومده حتی بعضی از بازیها اول برای j اومده نمونش lost planet و بازیهای فری هم که کم کم داره زیاد میشه به تمام دستگاها میخوره
دستگاه اکبند از همه نظر خوبه فقط تنها بدیش اینه که باید ریسک کپی خور کردنش و هر اتفاقی که برای کنسولت میوفته رو بخری البته اگه گیرت بیاد الان کم شده در مورد قیمت و فروشگاه هم فکر کنم خودت از طریق تبلیغات سایت زنگ بزنی بپرسی بهتره اینجوری سوتفاهم هم پیش نمیاد
در مورد سوال آخر هم باید بگم هر دستگاهی یه سری معایب داره ولی 360 اینقدر مزایا داره که بشه از اون خرده ریز معایبش به راحتی گذشت یا باهاشون یه جوری زندگی رو گذروند:biggrin1:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
ممنون از توضيحات ولي اولين سول من در مورد خاموش روشن كردن نبود!!!!!

سوالام اين بود كه ايا ميشه با دسته ها درايو xbox360 را باز و بسته كرد ؟
فكر كنم با ريموت كنترل بشه اينكار را كرد ولي با دسته ها هم بايد بشه يا تو داشبورد xbox360 . اگه كسي ميدونه بگه . :blushing:

نه عزیز نمیشه همونطوری که یکی از دوستامون گفت فقط در حالتی که دیسک تو دستگاهت نباشه میتونی درایو رو باز و بسته کنی به نظر من لازم هم نبود چون شما وقتی در رو باز میکنی که بخوای یه دیسکی بزاری یا دیسک رو برداری پس خود به خود مجبوری بری طرف دستگاه این همیشه برای من سوال بود که چرا رو ریموت ها دکمه باز و بسته کردن وجود داره :biggrin1:

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
عجب گرفتاری شدیم
یکی به ما بگه این مدیا سنتر چجوری روی 360 اجرا میشه . من یک فایل 20 مگابایتی از سایت ایکس باکس دارم میگرم . حالا دیگه چیزی نمیخاد ؟ بعدش باید چیکار کنی ؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر