راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
از دوستان یکی بیاد بگه ایکس باکس من چشه.

2 روز میشه که موقع روشن کردن چراغ کنسول به صورت چشمک زن روشن میشه و به رنگ قرمز هستش.

جریانش چیه؟؟تصویر هم نمیاد

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
خب شما برو یه بازی j بگیر ببین اجرا میشه یا نه که به نظر من میشه;)
آقا بر اساس اطلاعات اين لينك :
http://www.xbox-sky.com/xbox360_regional_compatibility_guide
بازي هاي J يي كه به كنسولهاي J اسيا نخوره خيلي كم اند و 1 چيزي تو مايه هاي 3-4 تان !:thumbup: :excited:
pandora جان بازي J هم اجرا شد روش ، تا اونجايي كه من فهميدم 1 سري بازي هاي free region & UC & اينا روش اجرا نميشه ;) خلاصه ممنون از ابراز همدرديت ، من هر روز واست دعا مي كنم كه شما هم هر چه زودتر بتوني jump in كني :love: :love:

دوست عزیز، ما نگفتیم که حتماً J آسیاست ! سوال کردیم که آسیاست یا نه ؟!
ما هم اگر پرسیدیم برای این بود که تا حالا کنسولی که روش نوشته باشه For distribution in Taiwan به پستمون نخورده و خواستیم بدونیم که آیا این کنسول ها J آسیا هستن یا نه !
nextgen جان ميشه شما توضيح بدي كنسول هاي J آسيا جعبه و پكش چه شكليه & روش چي نوشته ؟:cool:
بابا شما همچين گفتي كارت تو انتخاب بازي سخت تر ميشه كه من همونجا في المجلس كرك و پشمم ريخت :blushing: اين محدوديتي كه شما گفتي خيلي كمه و احتمال اينكه مشكل ايجاد كنه زياد نيست :cheesygri به هر حال ممنون از راهنماييتون ، شما خيلي لطف دارين :love:

vbigdeli

کاربر سایت
Aug 2, 2006
473
کابل برق یا کابل صدا وتصویرت درست به کنسول وصله؟

والا این ایراد که برای همه اتفاق میوفته و common هستش،قبلا هم اینطوری شده،با کابل ها زیاد ور نرفتم و احتمالا مشکل کابلی باشه...:confused:

قبلا کنسول را یک بار خاموش و روشن می کردم درست می شد ولی اینصری اینطور نشد،
کابل برق باید درست باشه،چون موقع روشن کردن کنسول چراغ power supply سبز میشه.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
بچه ها اگه کسی رفت پیش آقا تکاوچ یه سوالی بکنه ببینه رو چه DVD هایی داره ( EA-GAMES ) :biggrin1:
در ضمن این هدست میتونه صدای خود بازی رو هم پخش کنه ؟
من که هنوز نتونستم

Nomad_609

کاربر سایت
May 10, 2006
748
نام
محمد
بچه ها اگه کسی رفت پیش آقا تکاوچ یه سوالی بکنه ببینه رو چه DVD هایی داره ( EA-GAMES ) :biggrin1:
در ضمن این هدست میتونه صدای خود بازی رو هم پخش کنه ؟
من که هنوز نتونستم

این هدست فقط برای چت هست و فقط تو بازی انلاین کاربرد داره

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
آقا كسي مي دونه ارور 2 چراغ قرمز چشمك زن بالا ( دستگاه در حالت ايستاده) واسه چيه ؟ من وسط بازي بودم كه يهو پريد بيرون & مانيتور سياه شد ! اين ارور رو داد !:confused: :confused:

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
آقا كسي مي دونه ارور 2 چراغ قرمز چشمك زن بالا ( دستگاه در حالت ايستاده) واسه چيه ؟ من وسط بازي بودم كه يهو پريد بيرون & مانيتور سياه شد ! اين ارور رو داد !

این دستگاهتون رو بهتره برین پس بدین چون این ارورها از دستگاه سالم در نمیاد!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
سلام
امیدهایی در دلم واسه jump in روشن شده:)
خطه من 6 دی میاد:cool: اگه اهل بیت گزاشتن! میفروشمش خودم هم یه 150 تومنی دارم یکمیم از بابام میگیرم 500 تومن دستم میاد:love:
فقط باید مامانم رو راضی کنم;) سخته یکم!:p:(

میگم سیم کارت الان چنده؟؟

شرمنده که این سوال ها رو اینجا پرسیدم!!
بای

! Sir Matt Busby

کاربر سایت
Jul 2, 2006
376
سلام
امیدهایی در دلم واسه jump in روشن شده:)
خطه من 6 دی میاد:cool: اگه اهل بیت گزاشتن! میفروشمش خودم هم یه 150 تومنی دارم یکمیم از بابام میگیرم 500 تومن دستم میاد:love:
فقط باید مامانم رو راضی کنم;) سخته یکم!:p:(

میگم سیم کارت الان چنده؟؟

شرمنده که این سوال ها رو اینجا پرسیدم!!
بای

کد 7 هست !؟ گرون نمیشه ، اگر شانس بياری همون قيمت ثبت نام بخرن :د !! [ نزديک 360 الی 370 هزار تومان ]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر