راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
بچها من الان زنگ زدم pixel و يگانه
pixel میگه پرميوم 530 تومان با تمام تجهيزات...حتی کابل vga..و يدونه بازی به انتخاب طرف
ولی يگانه پريميوم میده 400 بدونه کابل vga...و کلاً کامل نيست..و اونارو جدا میفروشه
به نظرتون کدوم بهتره؟ اين pixel385 به نظر مرده خوبی میرسيد...میگفت حتماً جای ديگه شنيدی
430 470 480.......گفتم خوب آره..گفت اونجاها مطمئن باش کامل بهت نمیدن...يه چيزييشو
100% برداشتن که دارن بهت اين قيمت میدن
نظر شماها چيه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
بچها من الان زنگ زدم pixel و يگانه
pixel میگه پرميوم 530 تومان با تمام تجهيزات...حتی کابل vga..و يدونه بازی به انتخاب طرف
ولی يگانه پريميوم میده 400 بدونه کابل vga...و کلاً کامل نيست..و اونارو جدا میفروشه
به نظرتون کدوم بهتره؟ اين pixel385 به نظر مرده خوبی میرسيد...میگفت حتماً جای ديگه شنيدی
430 470 480.......گفتم خوب آره..گفت اونجاها مطمئن باش کامل بهت نمیدن...يه چيزييشو
100% برداشتن که دارن بهت اين قيمت میدن
نظر شماها چيه؟
پک پرمیوم تجهیزاتش مشخصه و اینطوری نیست که هر مغازه ای هر جور دلش خواست بفروشه. در پک پرمیوم: یک دسته بی سیم+یک هد ست (که به دسته وصل می شه)+خود کنسول+ 20 گیگ هارد که به کنسول وصله+یک عدد سیم شبکه+کابل صدا و تصویر که 6 تا خروجی داره+ کتابچه راهنمای کنسول!
این می شه پرمیوم و هر کدوم از اینا که توش نباشه یعنی سرت کلاه رفته!
تجهیرات اضافی مثل باتری، کابل vga و غیر باید جدا خریداری شوند و اصلا روی کنسول نیستند و بسته به کیفیتشون قیماتشون فرق داره. اگه یگانه واقعا 400 می ده به نظر من بصرفه تره از اون بگیری. کنسول های یگانه مطمئننه و خود من هم از یگانه گرفتم.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
پک پرمیوم تجهیزاتش مشخصه و اینطوری نیست که هر مغازه ای هر جور دلش خواست بفروشه. در پک پرمیوم: یک دسته بی سیم+یک هد ست (که به دسته وصل می شه)+خود کنسول+ 20 گیگ هارد که به کنسول وصله+یک عدد سیم شبکه+کابل صدا و تصویر که 6 تا خروجی داره+ کتابچه راهنمای کنسول!
این می شه پرمیوم و هر کدوم از اینا که توش نباشه یعنی سرت کلاه رفته!
تجهیرات اضافی مثل باتری، کابل vga و غیر باید جدا خریداری شوند و اصلا روی کنسول نیستند و بسته به کیفیتشون قیماتشون فرق داره. اگه یگانه واقعا 400 می ده به نظر من بصرفه تره از اون بگیری. کنسول های یگانه مطمئننه و خود من هم از یگانه گرفتم.

آخه من زنگ زدم يگانه گفت پريموم 400 تومان....گفتم با کابل vga hd?
گفت با اون نه....گفت بايد بيای اينجا قيمتا متفاوته
اگه پرييموم هست چرا کابل vga نداره...من فکر کنم بدون کابل میده 400 ...که اصلاً نمیصرف
چون ما tv مون hd خوره

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,666
نام
محمدرضا
منظور یگانه از کابل vga احتملا اون کابلی بوده که شما کنسول رو به مانیتور وصل می کنید.اگر اون کابل صدا و تصویر رو همه باید داشته باشن.اگه تلویزیونت اچ دیه نیازی به کابل vga نداری.

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
يه مغازه آی هست به نام max تو میدونه وليعصر....اونجا پريميوم میده 440 با کليه لوازم
هم uc داره هم j....درايور هم سامسونگ...میگه وارد کننده xbox از دبی به ایرانيم.کليه بازيهاشم میگه تضمين میکنيم اگه از ما بخری همش میآد !!!
آدم واقعاً گيج میشه چيکار کنه....يجا 530 يجا 400 يجا 440 و.... :confused: :confused:

Decalist

کاربر سایت
Nov 1, 2006
947
نام
محمد سلیمی
يه مغازه آی هست به نام max تو میدونه وليعصر....اونجا پريميوم میده 440 با کليه لوازم
هم uc داره هم j....درايور هم سامسونگ...میگه وارد کننده xbox از دبی به ایرانيم.کليه بازيهاشم میگه تضمين میکنيم اگه از ما بخری همش میآد !!!
آدم واقعاً گيج میشه چيکار کنه....يجا 530 يجا 400 يجا 440 و.... :confused: :confused:

ديگه اينجا ايران هست و بايد خيلي شانس داشته باشي تا ي چيز خوب بدست بيياري ! انقدر .... هست

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
بچه ها شرمنده من خيلي سوال مي كنم وشما هم خيلي جواب ميديد:biggrin1:
من از كجا بدونم دستگاه من با چه شماره اي از firewire كپي خور شده

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
:excited: :excited: :clap: آقا ما هم jump in كرديم بالاخره ، فقط به علت كمبود بودجهj-samsung خريدم !:bash:قط روش نوشته for distribution in taiwan ! ، مشكلي كه واسه اجراي بازي هاي J نداره ؟ ولي هنوز بازي نگرفتم ، فردا صبح اول صبح انشاالله:biggrin1: آفا واسه اين كه از آقا تكاوچ بازي بگيري قبلش بايد زنگ بزني بگي واست رايت كنه يا الآن كه به سلامتي مغازه دار شده DVD هاش آمادست ؟:confused: چند مي ده بازي هارو & رو چه DVD ؟:love: ممنون ، راستي كسي ميدونه winning eleven X رو كجا داره ؟:thanks:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر