راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

[DOG]

کاربر سایت
Aug 28, 2006
644
نام
mili
حالا یه سوال دارم.اگر بخوام قاب دوتا کنسول رو عوض کنم که یکیشون جاسپر و یکیشون فالکون هست مشکلی نداره .منظورم قسمت ورودی برق هست.سایزشون به هم میخوره؟

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
hmmm#:-s

خیلی سخت شد که !!!

گارانتی چی ؟ آیا اینا اصلاً گارانتی دارن یا نه ؟ گارانتی اصلی چیه ؟
نظرتون درمورد فروشگاه های پاساژ پایتخت چیه؟

گارانتی که هیچی
بیخیال کلا
برای خرید هم میثم صیام بهترینه
آک را خودت باز می‌کنی و جلوی خودت کپی خور می‌کنه
کاملا مطمئن

WW_EA

کاربر سایت
Aug 5, 2010
199
نام
EHSAN
من گیم Mortal Combat vs DC Universe رو دارم، با اینکه DVD نو هست و می تونم وارد بازی بشم ولی موقع نصب پیغام میداد که خش داره و با یه پارچه نرم پاکش کنید. یعنی چی این؟ دی وی دی درایوم مشکل داره یعنی؟ اگه نه راه حل این جور مواقع چیه؟

2. مگه بازی های 360 همه HD DVD نباید باشن؟ (طبق اطلاعات ناقص من از گذشته) پس اینایی که ما میگریم و همه DVD9 هستن قضیشون چیه؟

3. مدل های Slim که پشتشون پورت کینکت داره، یعنی ما ها که الایت و ارکید داریم دیگه نمی تونیم استفاده کنیم؟ فکر می کنین تبدیلش برای 360 های ما هم بیاد؟
ممنون

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
من گیم Mortal Combat vs DC Universe رو دارم، با اینکه DVD نو هست و می تونم وارد بازی بشم ولی موقع نصب پیغام میداد که خش داره و با یه پارچه نرم پاکش کنید. یعنی چی این؟ دی وی دی درایوم مشکل داره یعنی؟ اگه نه راه حل این جور مواقع چیه؟

2. مگه بازی های 360 همه HD DVD نباید باشن؟ (طبق اطلاعات ناقص من از گذشته) پس اینایی که ما میگریم و همه DVD9 هستن قضیشون چیه؟

3. مدل های Slim که پشتشون پورت کینکت داره، یعنی ما ها که الایت و ارکید داریم دیگه نمی تونیم استفاده کنیم؟ فکر می کنین تبدیلش برای 360 های ما هم بیاد؟
ممنون
شما ایکسترم کنسولتون چی هست؟اگر LT1 هست که مشکل از باگ ایکسترم هست.اگر LT 1.1 باشه که احتمالا مشکل از بازی هست.شما Xbox 360 رو کی خریدی؟
Kinect همه مدلها رو ساپورت میکنه.

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
دوستان یک سوال:
کنسول jtag چیه؟ وچه مزایا و معایبی داره؟ واگه بخوایم کنسولمون رو jtag کنیم چیکار باید کرد؟

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
1. برد دستگاهتون جاسپر باشه . یعنی بالای کلمه 12,1A 5V دقیقا بالای made in china نوشته شده باشه.
2.درایو رو چک کنید : اگر فیس پلیت رو بردارید سمت راست پایین سینی درایو با محفظه ای با سیم رنگی مواجه میشوید. اگر: سیم زرد باشه درایو Lite-On سفید BenQ قرمز و مشکی Samsung سیمی وجود نداشت Hitachi . بهترین Lite-On هست.
بقیه موارد مثل دسته بازی و... را هم خودتون به راحتی تست میکنید ...;)
به نظر من بهترین فروشگاه فروشگاه حقیقت هستش این هم شماره فروشنده منصفش آقا میثم : 09355211480 .
موفق باشید.:)
ممنون دوست عزیز میشه با عکس توضیح بدید
چون من هم می خوام یکی بخرم
ولی زیاد سر در نیاوردم که چی پفتید فیس پلت چیه ؟ مدین چین رو کجا نوشته ؟
آداپتور هم نیاز به دقت داره ؟؟؟
میشه کامل بگید؟
راستی بازی هاش چنده ؟
یعنی قیمت یه دی وی دی بازی چنده ؟
ممنونم من کمی گیجم ممنون میشم زیر دیپلم بگید:d

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
سلام . نمی دونستم کجا بپرسم .
می خواستم ببینم دسته های X360 Elite روی Arcade کار می کنه یا نه ؟:-/

کار می‌کنه
فقط برای بار اول باید دسته با به کنسول معرفی کنی که کار ساده‌ای هست
فقط باید یه دکمه را چند ثانیه نگه داری
ممنون دوست عزیز میشه با عکس توضیح بدید
چون من هم می خوام یکی بخرم
ولی زیاد سر در نیاوردم که چی پفتید فیس پلت چیه ؟ مدین چین رو کجا نوشته ؟
آداپتور هم نیاز به دقت داره ؟؟؟
میشه کامل بگید؟
راستی بازی هاش چنده ؟
یعنی قیمت یه دی وی دی بازی چنده ؟
ممنونم من کمی گیجم ممنون میشم زیر دیپلم بگید:d
من به شما پیشنهاد می‌کنم که این مقاله را بخوانی عکس هم داره

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
راستی تا کی قراره که براش بازی بیاد ؟ آیا هنوز ساپورت خواهد شد و بازی جدید براش خواهد اومد ؟ قضیه ی اکانت گلد چیه؟
ممنون از پاسختون

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
راستی تا کی قراره که براش بازی بیاد ؟ آیا هنوز ساپورت خواهد شد و بازی جدید براش خواهد اومد ؟ قضیه ی اکانت گلد چیه؟
ممنون از پاسختون
تا وقتی که کنسول‌های نسل هشتم وارد بازار شن
اکانت گلد یه اکانت هست که به شما توی Xbox live یک سری قابلیت را برای مدت محدودی میده
مثل دانلود بعضی دمو‌ها و فیلم‌ها و آنلاین بازی کردن و اکانتهای 3 ماهه و یک سالشو من دیدم فکر کنم یک ماهه هم باشه
شما نگران بازی اومدن نباش
با آمدن کینکت یه چند سالی به عمر 360 اضافه می‌شه
شما تا حداقل یک سال روش حساب کن

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
اون سیم زردی که میگید برای لایتون هست و میگید که از همه خوبه از کجا دیده میشه ؟ میشه به صورت ساده و حدالامکان با عکس اون رو هم نشون بدید ؟
مرسی

ps3amir

کاربر سایت
Aug 19, 2008
677
نام
مسعود
سلام
میخواستم بدونم دیسک اکتیو کننده چیه؟
من تا حالا در اجرا بازی ها هیچ مشکلی نداشتم مثل:
splinter cell conviction,red dead redemption
باید چه کار کنیم که به این دیسک احتیاجی پیدا نکنم؟
(آنلاین هم هیچ وقت نمیشم)

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
این دیسک مال کسانی هست که Ixtreme 1.6 دارند. اگه تا حالا احتیاج نداشتید بعدا هم احتیاج پیدا نمی کنید تا مدتی . مگر اینکه lt نصب کرده باشید که احتیاج پیدا نکنید.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
میخواستم بدونم دیسک اکتیو کننده چیه؟
من تا حالا در اجرا بازی ها هیچ مشکلی نداشتم مثل:
splinter cell conviction,red dead redemption
باید چه کار کنیم که به این دیسک احتیاجی پیدا نکنم؟
(آنلاین هم هیچ وقت نمیشم)
دیسک اکتیو برای اونایی بود که ایکسترم 1.6 داشتن و برای اجرای بازیهای جدید نیاز بود اول این دیسک رو بزارن بعد بازی رو.ولی با اومدن ایکسترم های جدیدتر مثل 1.6 non Stealth و LT1 & LT1.1 دیگه نیازی به اون دیسکها نیست.و ایکسترم کنسول شما هم از این ایکسترم ها ازش استفاده شده اگر تاره Xbox 360 رو خریدید که یا LT1 هست یا LT1.1 که با هردوشون میشه تو Live رفت البته با رعایت یه سری نکات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر