راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

sheykh

کاربر سایت
Dec 11, 2006
105
نام
محمد
:blushing: بچه ها قيمت 360 پريميوم كپي خور نشده فروشگاهاي مختلف رو ميدين؟ الان ارزون ترين 360pre رو كجا ميده؟اگه كمك كنين منم JumP in كنم هر چه زودتر كه خيلي تو كفم! :eek: NexTGen هم كه اگه اشتباه نكنم واسه بچه هاي اينجا منجاني FW ميريزه؟
قضيه Ogeye ديگه؟
osos عزيز شما هم اون فروشگاهو معرفي كني كه ديگه خيلي حال دادي.
مرسي از همتوووووووووون:rose: :hug: :hug: :love:

ali1365

کاربر سایت
Nov 12, 2006
84
من زنگ زدم شادی گفت 360 Ucو j درایو hihachi420.000 وsamsung480.000آیا قیمت ها خوبه

راهنما یی کنید:confused:

ارزش نداره به خاطر درایو سامسونگ 60 تومان بیشتر بدی بیشتر ماها درایو هیتاچی داریم و مشکلی هم نداریم اگه با درایو سامسونگ بهت 450 داد بگیر.قیمتش هم با درایو هیتاچی خوب هست

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
زنگ ردم یگانه
گوشی رو برداشته میگه تو چند قیمت داری میگم 480 می گه کیمیخوای بگیری میگم فردا

میگه نه الان بیا می گم پول ندارم می گه نه تو بای من زیر قیمت میدم برو:biggrin1::-" :confused: :cheesygri :)

فکر کنم کم داشت:-"

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
منم تقریبا مطمعنم که بازیای مالزی (نه بازیای رایتی) برا j بیشتر هست چون کار اینایی که توپ خونه هستن یه جورایی سنتی هست یعنی کلا بیشتر چیزاشونو از یه جایی میگیرن که از ژاپن وارد میکنه.مشابه این مغازه های توپ خونه یه مغازه با سابقه هم تو اصفهان هست که با وجود قیمت بالای ps3 و blue ray بازم میگه فقط پلی میاره.
کدوم مغازه رو میگی Catdog جون ؟؟ ( پاسکال سیستم!!!!؟؟)

rezayakoza360

کاربر سایت
Dec 1, 2006
135
من زنگ زدم شادی گفت 360 Ucو j درایو hihachi420.000 وsamsung480.000آیا قیمت ها خوبه

راهنما یی کنید:confused:

ببين دوست عزيز شادي اصلا يو سي نداره من 5 شنبه ازش 360 گرفتم جي 490 تازه عزيز اگه خودت بري ميبيني بازي هاي جي خيلي بيشتر ار يو سي است

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
میشه بگی Assassen یعنی چی؟

Assassin’s Creed;) ;)
---------------------

من یه نکته ی مهم رو بگم و اونم اینه که هیچ وقت کنسول رو عمودی( | ) نذارین چون علاوه بر او چیزایی که اشکان گفت DVD رو خط میندازه پس همیشه کنسول رو افقی ( __ ) بذارین!

ممنون!
Assassin یعنی : ادمکش-قاتل-جانی. Creed هم یعنی : عقیده و کیش.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
امروز به جای بازی کردن نشتم یه نمه با داشبورد کنسول ور رفتم . پسر چقدر آهنگ تو هاردش هست . چه قابلیت های داره لاکردا . انواع آهنگ ها با هر نوع سبکی که دلتون میخواد .میشه تنظیم کنی که وقتی وارد داشبورد میشی چه اهنگی رو برات بزاره . شاید می دونستید ولی من که حال کردم . راستی وقتی آپ دیت میکنی چقدر فرق میکنه این داشبورد . یه کی از نکات جالبش اینه که میزان شارژ باطری دسته رو نشون میده که خیلی حال داد بهم
پیروز باشید

borna

کاربر سایت
Oct 17, 2006
190
سلام

سلام بچه ها یک سوال داشتم لطفا درست جوابم رو بدین. 1 اقا من us بگیرم یا j اون طوری که شنیدم بازی های us بیشتر. 2 اقا داستان این فریمور چیست؟ اقا به من یک 360 معرفی کنید که همه ی بازی ها یا بیشتر بازی هارو اجرا کنه یعنی بازی رو نخرم بعد بیام خونه ارور بده یا اجرا نکنه بچه ها لطفا جواب بدهید.

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
یه سوال از دوستمون Next Gen داشتم
شما تو امضاتون زدین بازیهاتون 7 تومنه .
در حالیکه روی Vebaritm 12 تومن میدین
اینو ارزون نمیکنین ؟

درضمن بازیهاتون چاپ روی DVD هم داره ؟

==========================================
بابا تو رو خدا بس کنین

بازیهای UC به دلیل بیشتر بودن لینکهای تورنتشون بیشتر گیر میان . به همین دلیل خرید UC بهتر است !

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
درود
امروز به جای بازی کردن نشتم یه نمه با داشبورد کنسول ور رفتم . پسر چقدر آهنگ تو هاردش هست . چه قابلیت های داره لاکردا . انواع آهنگ ها با هر نوع سبکی که دلتون میخواد .میشه تنظیم کنی که وقتی وارد داشبورد میشی چه اهنگی رو برات بزاره . شاید می دونستید ولی من که حال کردم . راستی وقتی آپ دیت میکنی چقدر فرق میکنه این داشبورد . یه کی از نکات جالبش اینه که میزان شارژ باطری دسته رو نشون میده که خیلی حال داد بهم
پیروز باشید

اين dashboard جديدت version چنده؟
خيلي قابليت بهش اضافه شده ؟ميتوني دقيقتر مهم هاشو بگي؟
در ضمن با dial-up چقدر طول ميكشه تا اپديت شه؟
من مي خوام فريمور اپديت كنم اين دات كام ميگه حتما بايد back up داشته باشي چجوري بهش بگم بدون اين ميشه اپديت كرد
كم.........................................ك

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
سلام بچه ها یک سوال داشتم لطفا درست جوابم رو بدین. 1 اقا من us بگیرم یا j اون طوری که شنیدم بازی های us بیشتر. 2 اقا داستان این فریمور چیست؟ اقا به من یک 360 معرفی کنید که همه ی بازی ها یا بیشتر بازی هارو اجرا کنه یعنی بازی رو نخرم بعد بیام خونه ارور بده یا اجرا نکنه بچه ها لطفا جواب بدهید.

1)شما uc بگیر چون بازیهاش بیشتره البته j هم میگن بازیهاش زیاده
2)فریمور همون کاره مدچیپ رو میکنه (هک درایو توسط برنامه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر