راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
من فعلا سوالم رو این‌جا بکنم تا به زودی این تاپیک رو یه سر و سامانی بدیم بهش :biggrin1:

سوال این‌که وقتی ده ثانیه یک‌بار چراغ‌های دسته به صورتی که خواهم گفت بشن، یعنی چی؟:

چراغ‌های 1 و 3 هم‌زمان روشن و خاموش بشن، و بعد از اون چراغ‌های 2 و 4. و بعد دوباره 1 و 3 و بعد...
باتری رو هم عوض کردم درست نشد. مشکلی هم با دسته ندارم دارم بازیم رو می‌کنم اما هر چند ثانیه یه بار اون‌طوری می‌شه اعصابم خورد شده!

من خودم اینو مطمین نیستم ولی مال خودم یه دفعه اینطوری شد اینجوری فیکس شد:
اگه دقت کنی بین LB و RB یه دگمه کوچولو هست که بقلش عکس ۳ تاwave یا اشععه هست..وقتی توی داشبورد هستی اونو بزن تا کنترلر با کنسول بیم کنه و به همدیگه attach بشن
امیدوارم کمک کنه این روش!
PS: تو اتاق وسایلی که اشععه بزنه (مثل تلفن بیسیم) زیاد داری؟

behtash_jabbari

کاربر سایت
Oct 2, 2006
343
نام
BGKH
میشه یه ذره بیشتر در مورد همین بازیه Viva panata توضیح بدین داستانش یا هرچی من فقط تو گیم اسپات دیدم سبکشو نوشته استراتژیک ولی به هر حال گرفتن نمره بالای 8 از گیم اسپات تو این روزا خیلی سخته و بازی که یه همچین امتیازی میگیره نباید زیاد بد باشه

تو این مایه هاس که تو از دیده دوربین هستی و توی یه جایی هستی که موجوداتش عجیب غریب داره. توی تصویر تو یک دایره رنگی می بینی که روی زمین هست و باید این دایره رو روی چیزای مختلف ببری. مثلا می بیری روی کرم و شروع می کنی باهاش حرف زدن. تو این بازی همه بیشتر فک می زنن. یعنی مثل کتاب باید بشینی بخونی. خیلی اعصاب زنه. یعنی این جوری بگم اصلا استراتژیکی که تو فکر می کنی نیست. همش نوشته. هییییییی باید بخونی. خلاصه جالب نیست;)

فکر می کنم بابت گرافیکش نمره گرفته چون با اون گرافیک اگه بازیه جالبی بود نمره 9 به بالا می گرفت . خود مجری level one هم علاقه ای بهش نشون نمی داد

Ryo Hazuki

کاربر سایت
Apr 19, 2006
834
نام
هادی
رفقا بازیه ninety-nights nine ورژن یو سی داره؟
لطفا الکی چند تا پست نزنید. تو یکی بنویسید. اگه بعدا یادتون افتاد هم ویرایش کنید بابام جان:love:

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
من فعلا سوالم رو این‌جا بکنم تا به زودی این تاپیک رو یه سر و سامانی بدیم بهش :biggrin1:

سوال این‌که وقتی ده ثانیه یک‌بار چراغ‌های دسته به صورتی که خواهم گفت بشن، یعنی چی؟:

چراغ‌های 1 و 3 هم‌زمان روشن و خاموش بشن، و بعد از اون چراغ‌های 2 و 4. و بعد دوباره 1 و 3 و بعد...
باتری رو هم عوض کردم درست نشد. مشکلی هم با دسته ندارم دارم بازیم رو می‌کنم اما هر چند ثانیه یه بار اون‌طوری می‌شه اعصابم خورد شده!

برای من هر موقع که باتری داره تموم میشه اینطوری میشه فکر کنم یه نوع اخطاره برای تعویض باتری چون تا حالا 4 5 بار اینجوری شده و بعد از 10 دقیقه پیغام داده که please reconnect the controller فکر کنم باتری رو عوض کنی درست شه

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
سلام
من خيلي وقت نيومدم و از اين به بعد هم خيلي كم ميام
بالاي 100 صفحه هم عقبم يكي لطف كنه خلاصه خبرهاي مهم رو بهم بگه
چند تا سوال هم دارم
ندارم هيچ جوري نميتونم فريمور و اپديت كنم؟back up من
اگه مود چيپ واسه رجيون فري بياد ميتونم بزارم؟
.
تو بازي هايي هم كه تا الان كردم
gears of war و splinter cell
خيلي باحال بود.

Rainbow

کاربر سایت
Oct 12, 2006
1,183
نام
فرزاد
خیلی ممنون Rainbow جان از راهنماییت. یعنی واقع رزلشن 1080i با 1080p برای "26 یا پایینتر هیچ تفاوتی یعنی هیچ تفاوتی ( حتی یه ذره) در کیفیت تصویر و فریم ریت نداره ؟؟

همون طور هم که قبالا گفتم استفاده از 1080p برای سایز های بالا برای جلوگیری از افت کیفیت و حالت پرش تصویر برای بیننده صورت می گیره!
یک LCD 1080p در مقایسه با 1080i در سایز 26" خوب قطعا تفاوت دارند ولی چون سایز کوچیک هست تفاوتشون به قدری کم هست که اصلا محسوس نیست!

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
ندارم هيچ جوري نميتونم فريمور و اپديت كنم؟back up من
اره میتونی آپ دیت کنی
اگه مود چيپ واسه رجيون فري بياد ميتونم بزارم؟
آره این کارو هم میتونی انجام بدی;)
نیازی به اونا نیست چون از اون پایه ی earth استفاده نمیشه.
خب عزیز من، من میگم از این تبدیل ها بگیره که دیگه از شاخه ی earth استفاده نکنه و دیگه لازم نباشه قعطش کنه!!
کندمش مرسی بچه ها سخت کنده شد اما کنده شد
خسته نباشی!
59.gif

ali1365

کاربر سایت
Nov 12, 2006
84
بدون بكاپ چجوري ميتونم اپديت كنم؟
قضيه اين كنترولر جديد 360 چيه؟
چجوري كار ميكنه؟قيمتش چنده؟

ببین اگه خودت میخوای اپدیت کنی اول فایل های مخصوص درایوت رو از نت دانلود کن بعد همه موارد رو توش توضیح داده به بکاپ هم احتیاج نداری چون اون موقعی که میخوای اپدیت کنی طریقه بکاپ گرفتن هم بهت میگه

Rockstar

کاربر سایت
Aug 10, 2006
405
نام
aryan
ببین اگه خودت میخوای اپدیت کنی اول فایل های مخصوص درایوت رو از نت دانلود کن بعد همه موارد رو توش توضیح داده به بکاپ هم احتیاج نداری چون اون موقعی که میخوای اپدیت کنی طریقه بکاپ گرفتن هم بهت میگه

نه.
خودم اصلا وقت اين كارها رو ندارم
دات كام اين كارو انجام ميده؟
من باز هم نفهميدم.اخه 1 ماه پيش همه ميگفتن اگه مي خواي اپديت كني بايد سي دي بك اپتو داشته باشي.الان چه جوري بدون سيدي بك اپ ميشه مثلا ورژن 4 فريمور رو ريخت؟
در ضمن تو صفحات قبل خوندم با gears of war مشكل داشتين؟مشكلتون چي بود؟
oblivion واسه پال اومده؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217

سلام
براي من توي بعضي از بازيها هنگام load شدن بازي و كلا لودينگ ها اينطوري ميشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر