راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا حالا یعنی اینقدر وضع بازار خرابه من هرکی میخواد دستگاه را دست دوم 3 ماه میفروشم شوخی میکنم ولی اگر کسی 620 پایست با 14 تا بازی و فن نایکو اصل کابل realمیدم چون پولش گیرم اومده بدا برای Gta4 یکی میخرم

Sand Wraith

کاربر سایت
Mar 7, 2007
296
عجله نکن یه دستگاه بهت می دن که یه هفته هم دووم نمیاره صبر کن تا طاهر جان بیاره مطمئن تره کاری به پول نداشته باش

hotgoal جان، شما که پدرتون زياد ميره دوبی و مياد، نميتونی بگی 1/2 تا کنسول بياره که دوستات هم خوشحال بشن ؟؟
شما هم سود ميکنی دوستات هم کنسول با قيمت مناسب گيرشون مياد!

من امروز فامليمون امدن ايران ! بعد خودشن 2 تا کنسول اورده بودن، و الی حتماً يه کاری برای اين 2 نفر ميکردم !

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
امین خر نشی بری الان بخری:cheesygri
تو که 2 سال صبر کردی یه ماه هم صبر کن بعد! تو این ماه که بازیه خاصی نمییاد
بزار هومن کنسولایی که مییاره احتمال زیاد اصلا مشکل گرمایی ندارن!
پولتم دور نریز که فردایی قیمت شد 400 هی بزنی تو سرت که چرا 520 گرفتم

kaletopol

کاربر سایت
Oct 17, 2006
221
نام
Payam
بابا الان قیمت ها خیلی چرت و پرته
واسه خرید صبر کنیم بهتره ، یا از طاهر بگیریم یا از هومن
این 2 تا گزینه مطمئن تر از همه هستن .
من پیشنهاد میکنم از پیکسل و یگانه حداقل نگیرین از مکس گیم هم نگیرین ، هیچی از کنسول نمی فهمه ، نمیدونم چجوری میفروشه ، میگه الان اگه Live وصل بشی دستگات Brick میشه :laughing:
فکر کرده PSP
خلاصه اینکه از جایی بخریم که جولوی خودمون Firmware جدید رو بریزه و آکبند باشه و ترجیحا 2007 باشه

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
hotgoal جان، شما که پدرتون زياد ميره دوبی و مياد، نميتونی بگی 1/2 تا کنسول بياره که دوستات هم خوشحال بشن ؟؟
شما هم سود ميکنی دوستات هم کنسول با قيمت مناسب گيرشون مياد!

من امروز فامليمون امدن ايران ! بعد خودشن 2 تا کنسول اورده بودن، و الی حتماً يه کاری برای اين 2 نفر ميکردم !

عزیز من کی گفته بابای من زیاد میره دوبی هر 6 ماه یه بار میره تازه X360 خودمم به دوستانش تو اونجا که عرب هستن گفته بوده بگیرن ;)
من از این بابت شرمندم و گرنه حتما برا بچه ها یه جوری جور می کردم :(

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
بچه ها من دیگه به شانسی بودن 360 ها ایمان پیدا کردم شاید بدونید 360 قبلی من که مال ماه 6 2006 بود خراب شد اون 360 3 ساعت بازی میکردم باهاش با یه فن 3تایی دست بهش میزدی دستت میسوخت این جدیده که خریدم 3 ساعت باهاش بازی کردم بدونه هیچ فنی دست بهش زدم همون گرمایی رو داشت سطحش که 3 ساعت Ps2 بازی کنی Ps2 گرم بشه .360 من ماله خود فبرواری 2006 هست.میشه 25 /2/2006

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
مین خر نشی بری الان بخری:cheesygri
تو که 2 سال صبر کردی یه ماه هم صبر کن بعد! تو این ماه که بازیه خاصی نمییاد
بزار هومن کنسولایی که مییاره احتمال زیاد اصلا مشکل گرمایی ندارن!
پولتم دور نریز که فردایی قیمت شد 400 هی بزنی تو سرت که چرا 520 گرفتم

عمرا!
من 360 میگیرم اگه قیمت خوب پیدا بشه!
یگانه میده 580 !! و کر رو میده 400 !!!!!!!!!!
میدونم باز چرت گفته!
یه جا پیدا کردم میده 500 :evil::)
برم ببینم چی میشه...

jj20

کاربر سایت
Jun 21, 2006
1,013
نام
jj20
دو تا سوال
1.فرقهای درایور سامسونگ و هیتاچی تو چی هستش
2.اگه کنسول بن شده بشه ایا میشه از درایور سامسونگ گذشت و ایا درایور هیتاچی بازیهای ک÷ی خور شده رو خوب اجرا میکنه

gonahkar

کاربر سایت
Jan 3, 2007
175
نام
هومن
عمرا!
من 360 میگیرم اگه قیمت خوب پیدا بشه!
یگانه میده 580 !! و کر رو میده 400 !!!!!!!!!!
میدونم باز چرت گفته!
یه جا پیدا کردم میده 500 :evil::)
برم ببینم چی میشه...

امین راست میگه نری بخری ها:evil: ببین منم الان هیچ کنسولی ندارم ps2 هم رو فروختم تقریبا 1.5 ساله که تو این وضعیت هستم از بی کنسولی هم دارم میمیرم:(( ولی 1 ماه دیگه هم بخاط بروبچز بازی سنتر صبر کن ممکنه 360 هایی که می خواد بیاد مشکل نداشته باشه .
تو که میگی یگانه 360 کر رو میده 400 باور کن اگه یه ماه دیگه صبر کنی ممکنه همین یگانه مجبور شه کنسولاشو (360) پرمیوم رو بده 400 حالا صبر کن تازه این بگانست هومن که دیگه کارش درسته و لازم به توضیح نداره ....
مطمئنم باش تو این 1 ماه کنسول جدیدی وارد نمیشه:biggrin1::laughing:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
امین راست میگه نری بخری ها:evil: ببین منم الان هیچ کنسولی ندارم ps2 هم رو فروختم تقریبا 1.5 ساله که تو این وضعیت هستم از بی کنسولی هم دارم میمیرم:(( ولی 1 ماه دیگه هم بخاط بروبچز بازی سنتر صبر کن ممکنه 360 هایی که می خواد بیاد مشکل نداشته باشه .
تو که میگی یگانه 360 کر رو میده 400 باور کن اگه یه ماه دیگه صبر کنی ممکنه همین یگانه مجبور شه کنسولاشو (360) پرمیوم رو بده 400 حالا صبر کن تازه این بگانست هومن که دیگه کارش درسته و لازم به توضیح نداره ....
مطمئنم باش تو این 1 ماه کنسول جدیدی وارد نمیشه:biggrin1::laughing:
بی خیال من که حوصله صبر کردن ندارم در ضمن تو ایران هیچی معلوم نیست!;)

دو تا سوال
1.فرقهای درایور سامسونگ و هیتاچی تو چی هستش
2.اگه کنسول بن شده بشه ایا میشه از درایور سامسونگ گذشت و ایا درایور هیتاچی بازیهای ک÷ی خور شده رو خوب اجرا میکنه

فرقش تو فریم ویرهایی هست که واسش میاد مثلا میشه با سامسونگ بازی xbox رو روی Dvd5 رایت کرد و بازی کرد ولی با هیتاچی حتما باید روی dvd9 رایت کرد!

از نظر بن شدن هیچ فرقی نمیکنن چون واسه هیتاچی هم فریم ویر ضد بن اومده
اره به خوبی اجرا میکنن

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
شاید!;)
ولی وقتی هنوز هیچی معلوم نیست چرا من صبر کنم؟
معلوم نیست کی میاد تو فرنگ و کی میاد تو ایران و کی ارزون میشه تو ایران...

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
آقا يه سوال.ميدونم خيلي به تاپيك ربطي نداره.:biggrin1:
چرا بازيهاي 360 اينقدر گرونه؟
مثلا من امروز تو بازار dvd hp ديدم 340 تومن.
حالا چرا اين بازيها رو ميدن 5 تومن؟:eek:
راستي امين ميخواي 360 بگيري؟:biggrin1:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
شاید!;)
ولی وقتی هنوز هیچی معلوم نیست چرا من صبر کنم؟
معلوم نیست کی میاد تو فرنگ و کی میاد تو ایران و کی ارزون میشه تو ایران...
با سلام...........:cheesygri:cheesygri
منم هم با مین موافقم صبر کردن فایدهای در این مورد نداره...........:mad::mad:
من میبینم خیلی از دوستان تو این تاپیک صحبتهای بدون دلیل میکنن........میگن تا فلان روز صبر کنید ارزون میشه ..صبر کنید 1 ماه دیگه هومن میاد...........
پس بزارید بگم.من حدود 2 ماه هست تو خرید این کنسولم......از همون موقعی که خواسیتم بگیرم تا الان شاید نزدیک 40 تومان قیمتها تفاوت کرده.که واقعا انچنان قابل توجه نیست(نه اینکه بگید من بچه پولدارم و از صحبتها)..........از طرف دیگه میگید تا 1 ماه دیگه میاد اونم با قیمت کم...من همین 2-3 روز پیش زنگ زدم نکسن جن (نمیدونم اقا طاهر بود یا همکارش) درمورد ایکس باکس 360 پرسیدم گفت احتمال زیاد تا اخر شهریور (تابستون) اینجوریه........میگید اقا هومن 1 ماه دیگه میاد....من خودم به موبایلش زنگ زدم رو پیغام گیر بود و میگفت من تا اخر شهریور نیستم............
از طرف دیگه حداقل کسانی مثل من و شاید امین.که دانشجو یا...این تابستونه که به ما فرصت بازی کردن سیر رو میده و الا زمستون اصلا بشه 300 تومان چه فایده ای داره که ادم اون موقع بگیره......در ثانی کی میتونه بگه قیمتها چقدر تغییر میکنه؟؟؟؟؟؟
در هر صورت امیدوارم خدای نکرده کسی رو ناراحت نکرده باشم .ولی خداییش حرف من بی منطقه؟؟؟؟؟؟؟
خودتون قضاوت کنید......
ممنونم.:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر