راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
دوست عزيز مانيتور من MB1795Sumsung واز نوع CRT هم هست يعني با اينا نميشه؟ چون من ديگه نميتونم برم يه LCD هم بگيرم شما خودت حساب كن يه مبدل برق يه شارجر يه كابل vga بازي و... خود360 هم كه قربونش برم به كنار شما با CRTهم امتحان كرديد ببينيد چجوريه؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوست عزيز مانيتور من MB1795Sumsung واز نوع CRT هم هست يعني با اينا نميشه؟ چون من ديگه نميتونم برم يه LCD هم بگيرم شما خودت حساب كن يه مبدل برق يه شارجر يه كابل vga بازي و... خود360 هم كه قربونش برم به كنار شما با CRTهم امتحان كرديد ببينيد چجوريه؟

همین خوبه احتیاج به مانیتور lcd نیست.;)

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
یه 360 دیروز گرفتیم:cheesygri امروز پس فرستاتیم:mad:
یه کرایه حملو نقل هم رو دستم موند
مشکل داشت درب درایو باز نمیشد و ارور e64 میداد.
حالا میخام فردا یه کپی خور نشده ازش بگیرم (سامسونگ وuc).البته اگه داشته باشه.
اگه نداشت .پولم رو پس میگیرم و بایداز جای دیگه بگیرم.مغازه های دیگه رو ,اسم و شماره تلفنشون رو بدید لطفا.چون شهرستانم و دسترسی ندارم به تهران.اگه هم خلاف مقررات تو pm بهم بدید. ممنون میشم برای فردا لازم دارم

T800

کاربر سایت
Nov 3, 2005
126
بنظرمن اگه خودتون يه جوري بتونيد بريد تهران وحضوري خريد كنيد خيلي بهتر چون اگه مشكلي داشته باشه همونجا ميتوني اقدام كنيد ولي اينطوري بعيد ميدونم چيزيرو كه ميخواين بدست بياريد يه روز دندون نكشيد چي ميشه مگه :biggrin1:

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
یه 360 دیروز گرفتیم:cheesygri امروز پس فرستاتیم:mad:
یه کرایه حملو نقل هم رو دستم موند
مشکل داشت درب درایو باز نمیشد و ارور e64 میداد.
حالا میخام فردا یه کپی خور نشده ازش بگیرم (سامسونگ وuc).البته اگه داشته باشه.
اگه نداشت .پولم رو پس میگیرم و بایداز جای دیگه بگیرم.مغازه های دیگه رو ,اسم و شماره تلفنشون رو بدید لطفا.چون شهرستانم و دسترسی ندارم به تهران.اگه هم خلاف مقررات تو pm بهم بدید. ممنون میشم برای فردا لازم دارم

اونموقعي كه گفتم از يگانه خريد نكن به خاطر همين بود

007

کاربر سایت
Dec 25, 2006
686
نام
محمد
اینجا تو مشهد هم یه بابایی که تو کار ps2و اینجور چیزا بود میگفت :از یگانه نگیر ما تا پرسال ازش جنس میگرفتیم ولی کم کم ..........:evil:

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
سلام

اقايون كسي 360 رو به PC وصل كرده؟
يه كمك به من بكنه .من همه كار كردم
از داخل PC همه چي رو ميشناسه و ميگه وصله
اما تو 360 ,تست براي وصل بودن ميكنه IP رو Faild ميده
چرا؟
در ضمن اول بايد برنامه رو كه ميخواد نصب كنم بعد اينا رو به هم وصل كنم يا نه؟

Taher

مدیر سابق
کاربر سایت
Nov 6, 2005
649
نام
طاهر
دوستاني كه 360 دارن تصوير كنسول درتلويزيونهاي معمولي بهتر؟يا مانيتور؟ واينكه تصوير روي تلويزيون معمولي قابل قبول هست يا نه چون من واسه ps2 مجبور شدم يه تلويزيون 21 بگيرم حالا مي خوام بدونم اگه با تلويزيون نميچسبه بفروشم پولشو بزارم روي 360 وبجاش يه كابل VGA بگيرم؟لطفا دوستاني كه 360 شون رو هم با مانيتور وهم با TV تست كردن نظرشونو بگن كه كدوم شو ترجيح ميدن مانيتور يا تلويزيون؟واسم خيلي مهمه مچكرم.
من خودم کنسول رو به همه چی وصل کردم و تست کردم. تلویزیون 21 اینچ معمولی،یک مانیتور سامسونگ MB1795 و هم یک LCD ViewSonic 19" Wide Screen ، مطمئناً کیفیت اینا با هم فرق دارن، خصوصاً LCD بخاطر بزرگتر بودن و WideScreen بودن برای بازی فوق العاده مناسبه و تصویر خیلی عالی میده. یکی از مشکلات در مانیتورهای CRT اینه که 60 هرتز بودن تصویر چشم رو اذیت میکنه ولی روی LCD این اتفاق نمی افته. البته مانیتورهای CRT سامسونگ هم کیفیت بسیار خوبی دارن اگر بخوایم با مانیتورهای CRT دیگه مثل LG مقایسه کنیم. چون من خودم LG 775FT هم داشتم که همین هفته پیش ردش کردم رفت. بین مانیتورهای CRT دو شرکت LG و Samsung مانیتورهای سامسونگ کیفیت بالاتری دارند فقط LG از نظر قیافه قشنگ تره.
بهرحال بازی در مانیتور به علت رزولوشن بالاتر کیفیت بهتری داره و اگر بهش عادت کنید دیگه با تلویزیونهای معمولی نمی تونید بازی کنید. مانیتور سامسونگ شما هم برای بازی مناسبه.

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
من خودم کنسول رو به همه چی وصل کردم و تست کردم. تلویزیون 21 اینچ معمولی،یک مانیتور سامسونگ MB1795 و هم یک LCD ViewSonic 19" Wide Screen ، مطمئناً کیفیت اینا با هم فرق دارن، خصوصاً LCD بخاطر بزرگتر بودن و WideScreen بودن برای بازی فوق العاده مناسبه و تصویر خیلی عالی میده. یکی از مشکلات در مانیتورهای CRT اینه که 60 هرتز بودن تصویر چشم رو اذیت میکنه ولی روی LCD این اتفاق نمی افته. البته مانیتورهای CRT سامسونگ هم کیفیت بسیار خوبی دارن اگر بخوایم با مانیتورهای CRT دیگه مثل LG مقایسه کنیم. چون من خودم LG 775FT هم داشتم که همین هفته پیش ردش کردم رفت. بین مانیتورهای CRT دو شرکت LG و Samsung مانیتورهای سامسونگ کیفیت بالاتری دارند فقط LG از نظر قیافه قشنگ تره.
بهرحال بازی در مانیتور به علت رزولوشن بالاتر کیفیت بهتری داره و اگر بهش عادت کنید دیگه با تلویزیونهای معمولی نمی تونید بازی کنید. مانیتور سامسونگ شما هم برای بازی مناسبه.
طاهر جان من pc ندارم و یه لپتاپ dell INSPIRON 6400
دارم که lcd واید و باکیفیتی قابل قبول داره.چطور میشه به اون وصلش کرد و دچار کاهش کیفیت نشد؟
البته نگو کارت کپچر گرون قیمت لازم داره که دیگه حال پول خرج کردن واسه 360 رو ندارم:cool:
هنوز نیومده داره برام هزینش باندازه ی جمع کردن یه pc قوی در میاد:eek: (

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
سلام...
قيمت uc کپی خور شدرو اينجور که دوستان 2 روز پيش قيمت از يگانه گرفته بودن 540
میداده...ولی من ديروز maxgame بودم اون pre/ uc میده 500 تومان..به نظر من از max بگير
ساپورتشون واقعاً عاليه !!!!
اين فنهام دقيقاً پشته کنسول وصل میشن يعنی جا میيوفته پشته کنسول و
يه چيزه شيک و تره تميزيم میشه..قيمته 2 فن حدود 25 تا 28 در گردشه !! 3 فن هم 32 تا 35..موفق باشی

آقا یکی از بچه ها که میگفت 430 تا 450 هستش uc . بدش یه حرفهایی میزنن در مورد یگانه.من که تهران نیستم و برام هم مشکل که بیام اونجا ، حالا شما بگید من از کجا بخرم که جنس خوب بده و پولی رو که با هزار بدبختی جم کردیم رو هاپولی نکنه ؟در ضمن چطوری بدست من میرسونه؟

GAMING_IS_MY_LIFE

کاربر سایت
Mar 29, 2006
49
نام
عليرضا
من خودم کنسول رو به همه چی وصل کردم و تست کردم. تلویزیون 21 اینچ معمولی،یک مانیتور سامسونگ MB1795 و هم یک LCD ViewSonic 19" Wide Screen ، مطمئناً کیفیت اینا با هم فرق دارن
آقا طاهر اين مانيتور lcd كه گفتين همونه كه قاب سياه و براقي داره ؟ قيمتش ميدونيد چنده؟
در ضمن hdmi داره ؟ رزولوشنش چقدره؟
ممنون ميشم

allworld

کاربر سایت
Jun 6, 2006
747
آقا یکی از بچه ها که میگفت 430 تا 450 هستش uc . بدش یه حرفهایی میزنن در مورد یگانه.من که تهران نیستم و برام هم مشکل که بیام اونجا ، حالا شما بگید من از کجا بخرم که جنس خوب بده و پولی رو که با هزار بدبختی جم کردیم رو هاپولی نکنه ؟در ضمن چطوری بدست من میرسونه؟

نظر من رو بخوای منم میگم maxgame.....
خدمات پس از فروششون عاليه.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر