راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

faryadesard

کاربر سایت
Aug 5, 2009
105
نام
Amirali
قیمت

با سلام
من یک xbox 360 با هارد 60G مادر برد jasper با یک دسته اصل اضافی و کینکت در حد آک بهترین قیمت که می تونم بفروشم و حداقل قیمت......با تشکر

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
سلام بر دوستان
من به تازگی قصد خرید یک ایکس باکسو کردم یعنی چند روز پیش و کاملا هیچی از ایکس باکس نمیدونستم به غیر از بازیهای انحصاری ایکس باکس :d:d
طی این چند روز اطلاعات کاملی از سایتهای مختلف و از همینجا یعنی بازی سنتر و حتی بعضی از کاربرای بازیسنتر که منو راهنمایی کردن که واقعا دستشون درد دنکنه :-* و حتی به مغازه های فرشنده ی ایکس باکسم رفتم #:-s#:-s

خوب حالا یه سری ابهامات توی کله ی من وجود داره که میخوام برای تکمیل کردن خرید ایکس باکس حل بشه حالا تنها سوالاتی که توی ذهن من هست همینهاست که امیدوارم دیگه سوالی نباشه ممنون میشم جواب بدین ;);)

1- منظور از این شما ره ها چیه 9504 یا 0225 و یا غیره چیه ؟ اگه میشه یه اطلاعات جامع راجع به این بهم بدید.
2-منظور از تاریخ ساخت ایکس باکس چیه منظورم اینه که از چه تاریخی رو میشه کپی کرد و از چه تاریخی رو نمیشه کپی کرد ؟
3- ایکس باکس اسلیم چند مدل داره و تاریخ ساختشون ماله کی هست ؟
4- ایا اسلیمی هست که تا الان کپی شده باشه و بشه بازی های کپی رو روش پخش کرد و حتی توی لایو هم بازی کنید ؟
5- ایا فقط اسلیم وایفای داره ؟ و اینکه اصلا قرار هست که کپی بشه این اسلیم ؟
6 - یه سری اصطلاحات هست که من نمیدونم چیه اگه میشه با کمی توضیح برام بگید ؟
dumb و JungleFlahser و Firmware و DVDkey و iXtreme و این اسپوف که میگن چی هست ؟
---------------------------------------------------------
7- شما اگر الان بخوایید یه ایکس باکس بگیرید چی میگیرید ایا صبر میکنید اسلیم کپی بشه یا به مدل ها ی قبلی اکتفا میکنید و قدیمی ها رو میگیرید ؟
8- هارد 250 اسلیم هم قیمت بدید ؟
9 -ایا سایتی سراغ دارید که مطمئن و قابل اعتماد و درباره ی مشخصات ایکس باکس توضیح داده باشه برای خرید میخوام ؟
10- ایا وقتی بازی رو کپی میکنید در هارد ایکس باکس باید برای پخش بازی حتما خود دیسک هم باشه ؟ اگه اینطور هست پس هارد به چه درد میخوره ؟
درضمن دیروز رفتم بازار گفت اسلیم 4 گیگ خام 250 تومان ایا میارزه بگیرم الان یا صبر کنم کپی شدش بیاد ؟

---------------------------------------------------------------------------
اگر فکر میکنید اطلاعات بیشتری نیاز است لطفا دریغ نکنید و به من بگید با سپاس از همه ی دوستان

#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

qqaaqq

کاربر سایت
Feb 2, 2011
49
نام
رضا
سلام دوستان
من چیزه زیادی از xbox نمیدونم
ولی کمکم کنید لطفا
من فردا میخوام xbox بخرم
میخواستم بدونم بهترین مدلش کدومه که بخرم و قیمتش چقدره که بهم نندازند.
ممنون

Dominus

کاربر سایت
Oct 28, 2010
60
درود به همه
من می خوام یه xbox360slim بخرم نمی دونم 250 گیگ گیر میاد
حالا به نظرتون 250 گیگ بخرم یا 4 گیگ
الان بخرم گرونه به نظرتون خرداد ارزون میشه میترسم درایو 0225 تموم شه

Dominus

کاربر سایت
Oct 28, 2010
60
سلام بر دوستان
من به تازگی قصد خرید یک ایکس باکسو کردم یعنی چند روز پیش و کاملا هیچی از ایکس باکس نمیدونستم به غیر از بازیهای انحصاری ایکس باکس :d:d
طی این چند روز اطلاعات کاملی از سایتهای مختلف و از همینجا یعنی بازی سنتر و حتی بعضی از کاربرای بازیسنتر که منو راهنمایی کردن که واقعا دستشون درد دنکنه :-* و حتی به مغازه های فرشنده ی ایکس باکسم رفتم #:-s#:-s

خوب حالا یه سری ابهامات توی کله ی من وجود داره که میخوام برای تکمیل کردن خرید ایکس باکس حل بشه حالا تنها سوالاتی که توی ذهن من هست همینهاست که امیدوارم دیگه سوالی نباشه ممنون میشم جواب بدین ;);)

1- منظور از این شما ره ها چیه 9504 یا 0225 و یا غیره چیه ؟ اگه میشه یه اطلاعات جامع راجع به این بهم بدید.
2-منظور از تاریخ ساخت ایکس باکس چیه منظورم اینه که از چه تاریخی رو میشه کپی کرد و از چه تاریخی رو نمیشه کپی کرد ؟
3- ایکس باکس اسلیم چند مدل داره و تاریخ ساختشون ماله کی هست ؟
4- ایا اسلیمی هست که تا الان کپی شده باشه و بشه بازی های کپی رو روش پخش کرد و حتی توی لایو هم بازی کنید ؟
5- ایا فقط اسلیم وایفای داره ؟ و اینکه اصلا قرار هست که کپی بشه این اسلیم ؟
6 - یه سری اصطلاحات هست که من نمیدونم چیه اگه میشه با کمی توضیح برام بگید ؟
dumb و JungleFlahser و Firmware و DVDkey و iXtreme و این اسپوف که میگن چی هست ؟
---------------------------------------------------------
7- شما اگر الان بخوایید یه ایکس باکس بگیرید چی میگیرید ایا صبر میکنید اسلیم کپی بشه یا به مدل ها ی قبلی اکتفا میکنید و قدیمی ها رو میگیرید ؟
8- هارد 250 اسلیم هم قیمت بدید ؟
9 -ایا سایتی سراغ دارید که مطمئن و قابل اعتماد و درباره ی مشخصات ایکس باکس توضیح داده باشه برای خرید میخوام ؟
10- ایا وقتی بازی رو کپی میکنید در هارد ایکس باکس باید برای پخش بازی حتما خود دیسک هم باشه ؟ اگه اینطور هست پس هارد به چه درد میخوره ؟
درضمن دیروز رفتم بازار گفت اسلیم 4 گیگ خام 250 تومان ایا میارزه بگیرم الان یا صبر کنم کپی شدش بیاد ؟

---------------------------------------------------------------------------
اگر فکر میکنید اطلاعات بیشتری نیاز است لطفا دریغ نکنید و به من بگید با سپاس از همه ی دوستان

#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s#:-s

سوالات زیاد بود ولی من جوابشو بهت میدم
1_اینا اسم های داریوهای اولیه اسلیمه که دیگه تولید نمیشه الان شده هیتاچی 0500 که هکرا گفتن به هیچ وجه هک نمیشه
2_الان فقط درایو 9504 هک میشه تاریخش هم فک کنم قبل 1/8/2010
3_دو مدل داره 4 و 250 گیگ
4_دزایو 9504
5_فقط اسلیم داره و یکی کپی شده یکی دیگشم کپی میشه
6_ راستش منم بیشتریا رو نمیدونم
7_من 100% می خوام اسلیم بگیرم اگه عجله نداری یه اسلیم بگیر یکی دو ماه دیگه بعد امتحانا هک میشه
8_140 تومن
9_ http://xboxworld.ir/
http://www.kharidhelp.com/forumdisplay.php?f=62
10_بازی ریخته میشه رو هارد بعد خواستی بازی کنی دیسک رو میزارید اولش دیسک رو می خونه بعد دیگه از رو هارد بازی میکنید که یه روش هست جی تگ که دیسک هم نمی خواد از رو هارد میخونه
4 گیگ 250 تومن عالیه البته ببین درایوش هیتاچی نباشه اگه درایوش 0225 بود 100% بگیر (راستی بازار که میگی منظورت کدوم بازاره) . و بلاخره هک میشه این درایو. اگه وایسی بعد هک بری بخری قیمتها سر به فلک میکشه
موفق باشی

• Like
Reactions: Saber

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
سوالات زیاد بود ولی من جوابشو بهت میدم
1_اینا اسم های داریوهای اولیه اسلیمه که دیگه تولید نمیشه الان شده هیتاچی 0500 که هکرا گفتن به هیچ وجه هک نمیشه
2_الان فقط درایو 9504 هک میشه تاریخش هم فک کنم قبل 1/8/2010
3_دو مدل داره 4 و 250 گیگ
4_دزایو 9504
5_فقط اسلیم داره و یکی کپی شده یکی دیگشم کپی میشه
6_ راستش منم بیشتریا رو نمیدونم
7_من 100% می خوام اسلیم بگیرم اگه عجله نداری یه اسلیم بگیر یکی دو ماه دیگه بعد امتحانا هک میشه
8_140 تومن
9_ http://xboxworld.ir/
http://www.kharidhelp.com/forumdisplay.php?f=62
10_بازی ریخته میشه رو هارد بعد خواستی بازی کنی دیسک رو میزارید اولش دیسک رو می خونه بعد دیگه از رو هارد بازی میکنید که یه روش هست جی تگ که دیسک هم نمی خواد از رو هارد میخونه
4 گیگ 250 تومن عالیه البته ببین درایوش هیتاچی نباشه اگه درایوش 0225 بود 100% بگیر (راستی بازار که میگی منظورت کدوم بازاره) . و بلاخره هک میشه این درایو. اگه وایسی بعد هک بری بخری قیمتها سر به فلک میکشه
موفق باشی
ممنون از راهنماییت
این بازر هم که میگم منظورم بازار اهواز هست :>;)

Saber

F.A.M.I.L.Y
Loyal Member
Jun 16, 2009
3,882
نام
صابر
کسی نبود راههنمایی کنه
من خودم تا چند روز پیش هیچی از xbox نمی دونتم خیلی کم ولی الان دیگه خیلی درموردش میدونم با توجه به راهنمایی هایی که من گرفتم در مورد اسلیم

اگر زیاد عجله نداری برای بازی کرد برو یه دونه 0225 بگیر و منتظر هک شدنش بمون ولی اگه عجله داری مثل من ( :d ) برو یه دونه 9504 بگیر الان هم حدو د 490 تا 520 تومن هستند با کپی خورش قیمت خام شم همین هست. ولی 0225 الان 270 تا 310 هم هست البته خامش

9504 هم که خیلی کم گیر میاد و در مورد 250 گیگ که اصلا گیر نمیاد لاقل من هیج جا ندیدم حتی میخواستم از تهران هم سفارش بدم نبود میتونی یه هار د بخری بذاری جفت 4 گیگت ;)

خلاصه خود دانی ;););):d

mohsen1104

کاربر سایت
Jul 21, 2006
9
با سلام
این ارور wrong Region که دستگاه می ده و بازی رو اجرا نمی کنه چه راه حلی داره
چون هر چی بازی فوتبال مثل فیفا و پی اس رو گذاشتم این ارور داد
بهترین راه حل چیه
رجین دستگاه NTSC-J هست
بازیهایی که به این دستگاه می خوره چطوری میشه تشخیص داد
یا علــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی