راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
سلام دوستان.
(چون این تاپیک بیشتر از تاپیک مشکلات کنسول Xbox 360 میان این پستو اینجا هم می زارم):

کنسولو روشن کردم بعد از چند لحظه (بدون انجام کاری در کنسول)خاموشش کردم.بعد کینکت رو زدم به برق و کنسولو روشن کردم.هیچ چیزی بالا نیومد و صفحه سیاه موند و کنسولو خاموش کردم.بعد که دوباره روشن کردم با کینکت همه چیز عادی بود بازی هم راحت اجرا شد.

حالا نگرانی من از اونه که چرا کنسول بار اول چیزی نیوورد بالا؟

لطفا سریع جواب دهید.

EA Game

کاربر سایت
Oct 23, 2009
165
نام
Sherwin
عزیزان دل! می‌خوام بسپارم یکی برام از آمازون Super Elite Splinter Cell Edition بیاره.
518Pf8MAIKL.jpg

مشکلی که توی کپی‌خور کردن یا چیز دیگش وجود نداره؟!

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام دوستان.
(چون این تاپیک بیشتر از تاپیک مشکلات کنسول Xbox 360 میان این پستو اینجا هم می زارم):

کنسولو روشن کردم بعد از چند لحظه (بدون انجام کاری در کنسول)خاموشش کردم.بعد کینکت رو زدم به برق و کنسولو روشن کردم.هیچ چیزی بالا نیومد و صفحه سیاه موند و کنسولو خاموش کردم.بعد که دوباره روشن کردم با کینکت همه چیز عادی بود بازی هم راحت اجرا شد.

حالا نگرانی من از اونه که چرا کنسول بار اول چیزی نیوورد بالا؟

لطفا سریع جواب دهید.
نترس . هیچ نگرانی نداره. خوب هنگ می کنه دستگاه . جای نگرانی هم نیست.

mehdimghi

کاربر سایت
Jan 28, 2011
269
نام
مهدی
سلام میخوام برای آرکیدم یه هارد 120 بخرم از کجا بفهمم اصله ؟ 70 تومنه
و آیا چیزی باید روش نصب شه ؟ داشبورد باید نصب شه ؟

aban

کاربر سایت
Mar 9, 2011
10
سلام خدمت همه دو ستان و آرزوی سالی پر از مهر و کمی خوش سانسی برای همه.

دو سه تا سوال از خدمت دو ستان داشتم،که اگر مطلعین پاسخ بدن ،یک دنیا سپاس دارم

من قیمتهای آک هارد های مختلف رو می خواستم از جمله 20 ،60 120 می خواستم بدونم آک اینها

موجوده ؟ و اگه دسته دوم باشه مشکلشون چیه؟ و دسته دومش تو بازار چنده ؟

و سوال بعدیم ،یکی از دو ستان یه ایکس باکس 360 الیت دسته دوم -تاریخ 6-3-2009 داره ،که می خواد به بنده بفروشه !

قیمت منصفانش چنده که نه من بسوزم نه ایشون !

امید وارم همه عزیزان سال خوبی داشته باشن

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
لعنتی این قیمتا کی منطقی میشه. مردیم از بی بازی ای. بعد از عید دیگه کم نمیشه؟ تو رو خدا یکی تایید کنه حداقال امیدوار شیم. ارکید 400 :((
این یه چیز عادیه وقتی به تابستون نزدیک میشیم قیمت ها یهو میره بالا سال قبل هم این مشکلات بود

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
سلام دوستان روی نظر شما فکر کردم من قبلا ps3 داشتم فروختم به خاطر تنوع در بازی های xbox360 قصد دارم بگیرم به نظر شکا کدوم بهتره خودم بیشتر xbox360 دوست دارم ولی میترسم سه چراغه بشه آیا این طور هست ؟؟

Captain Bl4ck3

کاربر سایت
Jan 9, 2009
1,113
نام
فرهاد
سلام دوستان روی نظر شما فکر کردم من قبلا ps3 داشتم فروختم به خاطر تنوع در بازی های xbox360 قصد دارم بگیرم به نظر شکا کدوم بهتره خودم بیشتر xbox360 دوست دارم ولی میترسم سه چراغه بشه آیا این طور هست ؟؟
سه چراغ شدن مال ایکس باکسهای سری 2007 و 2008 بود الان با اومدن بردهای جاسپر سری 2009 دیگه سه چراغ شدن معنا نداره تا حالا اصلا تو این سری اتفاق نیفتاده.برو بخر حالشو ببر هیچ اتفاقی نمیفته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر