راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
من یه ایکس باکس دارم....میخوام برم تو کاره آنلاین موندم یه ایکس باکسه دیگه بگیرم یا پی اس 3......اگه میشه راهنمای کنید ممنون میشم

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
من یه ایکس باکس دارم....میخوام برم تو کاره آنلاین موندم یه ایکس باکسه دیگه بگیرم یا پی اس 3......اگه میشه راهنمای کنید ممنون میشم

دقيقاً نفهميدم که چرا اکی ديگه ميخوای بخری ولی الان هم خيلی از بچهای همين سايت با 360 لايو هم بازی ميکنن و هيچ مشکلّی ندارن....
کلاً اگه يسری از نکات رو رعايت بکنی هيچ مشکلی نخواهی داشت(البته در 99% مواقع....شايد شما يهو جزو اون 1%بودی:p)

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
سلام. چقدر میگیرن دستگاه رو Jtagکنند؟آیا با این کار بازیهای ps2هم اجرا میشه؟(wiiوpspچطور؟)
و اصلا Jtagبه جه دردی میخوره؟!!؟؟؟
اجرای بازی های ارکد . اجرای بازی های xbox1 اجرا dlc . اجرای بازی از روی هارد اکسترنال . و...

آقا اين مدل های elite و arcade از نظر فنی هيچ فرقی (حتی يه کوچولو:p) نميکنن؟
(از نظره لوازم جانبی ميدونم فرقشون رو)

نه هیچ فرقی نمی ک نند . جز همون رنگ و لوازم که خودت می دونی

Arman Sensi

Gold User
Sep 8, 2008
874
نام
آرمـان
دقيقاً نفهميدم که چرا اکی ديگه ميخوای بخری ولی الان هم خيلی از بچهای همين سايت با 360 لايو هم بازی ميکنن و هيچ مشکلّی ندارن....
کلاً اگه يسری از نکات رو رعايت بکنی هيچ مشکلی نخواهی داشت(البته در 99% مواقع....شايد شما يهو جزو اون 1%بودی:p)
ممنون دوست عزیز...من ایکس باکسم بن شده:blushing:
میخوام برم تو کاره اوریج:-"......

joykiller360

کاربر سایت
Jun 26, 2009
525
نام
میثم صیام
ببين تو اين عکس به اون نوشته 2010 نبايد اول توجه کنی..
اول بايد بری اون دوتا عدد زيرشو تو systeme info دستگاه چک کنی ببينی که ونجا هم همين عدد هست ....اگه بود که اون تاريخ درسته و اگه هم نبود که ديگه تاريخ ساخته دستگاه و نميشه فهميد.....
سلام.
این همه درد سر هم نیمخواد که بریم systeme info . پنل جولو رو باز کنید مشخص میشه.
و اینکه این کنسول ها خام بودم
یا اگه به خار هاش توجه کنید متوجه میشید کنسول تا حالا باز نشده و تو عکس کاملا مشخص هست

arash.ajdary

کاربر سایت
Jul 8, 2009
40
نام
آرش
دوستان من قصد دارم پس فردا یک xbox بخرم
اینه که میگن جاسپر یا فالکوم چی هست ؟
آیا نکته ی قبل از خرید است که توجه کنم ؟
الیت رو میخوام بخرم و خواهش می کنم راهنمایی کنید که یک مدل خوبش رو بخرم
مرسی

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
دوستان من قصد دارم پس فردا یک xbox بخرم
اینه که میگن جاسپر یا فالکوم چی هست ؟
آیا نکته ی قبل از خرید است که توجه کنم ؟
الیت رو میخوام بخرم و خواهش می کنم راهنمایی کنید که یک مدل خوبش رو بخرم
مرسی
شما اینجا رو بخون. هرچند اطلاعاتش کمی قدیمی شده ولی کلا خوبه بخونیش.
فالکون و جسپر هم مدل مادربرد دستگاه هست که شما حتما باید جسپر بخری. البته الان فکر نکنم دستگاه نو فالکون بدن بهت مگر اینکه بخوان بندازن و شمام متوجه نشی.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
یه سوالی دارم

فرق Elite و arcade اینه که اون هارد داره این نداره . در اینصورت این سیو ها رو کجا نگهداری میکنه ؟

+ به dvd rom فشار نمیاد ؟ که باید مثلا 3-4 ساعت ازش بازی اجرا شه ؟

یکی از دوستان میگفت یه سری از بازی های جدید باید رو هارد نصب شند حقیقت داره ؟

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
سلام. چقدر میگیرن دستگاه رو Jtagکنند؟آیا با این کار بازیهای ps2هم اجرا میشه؟(wiiوpspچطور؟)
و اصلا Jtagبه جه دردی میخوره؟!!؟؟؟
سلام
دوست عزیز دستگاه ایکس باکس تون باید آپدیت نشده باشه والا Jtag نمیشه
خیلی کم گیر میاد این ایکس باکس
من هم خودم دنبالش هستم

StaR

کاربر سایت
Nov 13, 2007
890
نام
امیرحسین
یه سوالی دارم

فرق Elite و arcade اینه که اون هارد داره این نداره . در اینصورت این سیو ها رو کجا نگهداری میکنه ؟

+ به dvd rom فشار نمیاد ؟ که باید مثلا 3-4 ساعت ازش بازی اجرا شه ؟

یکی از دوستان میگفت یه سری از بازی های جدید باید رو هارد نصب شند حقیقت داره ؟
سیو ها هم تو فلش و هم تو حافظه داخلیه دستگاه های ارکید میشه ذخیره کرد(512 mb)
شما برای اینکه به درایو فشار نیاد میتونی بازی رو تو یک فلش 8 یا 16 گیگ نصب کنی و از فلش بازی رو اجرا کنی!
البته اینم بگم که اگرم نصب نکنی مشکلی پیش نمیاد. من الان 2 ساله دارم بازی هامو با دیسک اجرا میکنم !

bob_omniscient

کاربر سایت
Apr 23, 2010
175
نام
babak
ببين تو اين عکس به اون نوشته 2010 نبايد اول توجه کنی..
اول بايد بری اون دوتا عدد زيرشو تو systeme info دستگاه چک کنی ببينی که ونجا هم همين عدد هست ....اگه بود که اون تاريخ درسته و اگه هم نبود که ديگه تاريخ ساخته دستگاه و نميشه فهميد.....

حالا اگه این دوتا شماره با اونیاییکه تو system info کنسول نشون میده یکه نباشه معنیش چیه؟؟؟ یعنی کنسول مشکلی داره یا چیزیشو دستکاری کردن؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
حالا اگه این دوتا شماره با اونیاییکه تو system info کنسول نشون میده یکه نباشه معنیش چیه؟؟؟ یعنی کنسول مشکلی داره یا چیزیشو دستکاری کردن؟

کنسول مشکل داره یعنی حداقل قابش مال خودش نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر