راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
دوستان به نظرتون اول اینکه اصلا ارزش داره مدل اسلیم رو بخریم ؟ مگه صفحه نمایش مدل قدیمی و کیفیت ساختش بهتر از این جدیده نیست ؟
و اینکه تو توپخونه کجا مورد اعتمادتره که ازش خرید کنیم،هم قیمتش خوب باشه و هم اینکه نندازه بهمون، من پرسیده بودم هر کی یه قیمت میداد، از 560 میدادن به بالا یکیم بود 920 میداد، پول خون باباش و میخواست:d.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
دوستان به نظرتون اول اینکه اصلا ارزش داره مدل اسلیم رو بخریم ؟ مگه صفحه نمایش مدل قدیمی و کیفیت ساختش بهتر از این جدیده نیست ؟
و اینکه تو توپخونه کجا مورد اعتمادتره که ازش خرید کنیم،هم قیمتش خوب باشه و هم اینکه نندازه بهمون، من پرسیده بودم هر کی یه قیمت میداد، از 560 میدادن به بالا یکیم بود 920 میداد، پول خون باباش و میخواست:d.

LCD اون قدر مهم نیست که بهتر شدن کیفیت بدنه و مخصوصا دکمه ها _ یک ساعت باطری بیشتر _ 1 گیگ با حافظه داخلی مهمه
+ کم شدن وزن
+ یک سری تغییرات دیگـــــــــــــــــــــــــــــــه مثل پورت USB

560 تومن قطعا دست دومه - کمترین قیمت ویتا تو ایران می تونه در بهترین حالت 600 و خورده ای باشه ( که نیست و حدود 700 هستش )

آخرین ویرایش:

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
LCD اون قدر مهم نیست که بهتر شدن کیفیت بدنه و مخصوصا دکمه ها _ یک ساعت باطری بیشتر _ 1 گیگ با حافظه داخلی مهمه
+ کم شدن وزن
+ یک سری تغییرات دیگـــــــــــــــــــــــــــــــه مثل پورت USB

560 تومن قطعا دست دومه - کمترین قیمت ویتا تو ایران می تونه در بهترین حالت 600 و خورده ای باشه ( که نیست و حدود 700 هستش )
نمیدونم ولی قیمتهاشون بیشتر حدود 600 بود، البته Wifi رو این قیمت میدادن، 3g هم حدودا 60 70 تومنی گرونتر بود.
خوب همون دیگه طبق گفته دوستان الان اسلیم 800 تومنه ولی مدل قدیمی با باندل کیلزون که روش رم 8 هم داره 800 تومنه،
شما بودی کدوم و میگرفتی ؟
تازه میگن این مدل جدیده اینطوریه که اگه روش رم بندازی دیگه نمیتونی ازون 1 گیگ استفاده کنی، چجوریه ؟
حالا این 200 تومن ارزش داره بنظرتون که بریم جدیده رو بگیریم ؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
نمیدونم ولی قیمتهاشون بیشتر حدود 600 بود، البته Wifi رو این قیمت میدادن، 3g هم حدودا 60 70 تومنی گرونتر بود.
خوب همون دیگه طبق گفته دوستان الان اسلیم 800 تومنه ولی مدل قدیمی با باندل کیلزون که روش رم 8 هم داره 800 تومنه،
شما بودی کدوم و میگرفتی ؟
تازه میگن این مدل جدیده اینطوریه که اگه روش رم بندازی دیگه نمیتونی ازون 1 گیگ استفاده کنی، چجوریه ؟
حالا این 200 تومن ارزش داره بنظرتون که بریم جدیده رو بگیریم ؟

من بودم 100% مدل جدید رو می گرفتم! بالا توضیح دادم چـــــــــــرا!
من سری اول رو داشتم با دکمه هاش خیلی مشکل داشتم باز مدل جدید یکم بهتر شده وزن ویتای اولیه خیلی زیاد بود که باز کم شده

rhett butler

کاربر سایت
Aug 30, 2009
135
سلام در مورد دکمه های ps vita جدید باید بگم هیچ تغییری نکرده و هموناس فقط دکمه های home و start و select از حالت بیضی دایره ای شدن و دکمه های L و R باتوجه به اسلیمتر شدن دستگاه صدا نمیدن و نرمترن.

masoud_5april

کاربر سایت
May 13, 2013
573
نام
مسعود
اره،البته همه چیش سالمه و خط نداره.
قیمت کف فکر نکنم 570 باشه،خود کنسول بالای 200 دلاره:|
مبارکه
نخیر الان قیمتش کمتر شده، الان با گارانتیش 670 میدن، بدون گارانتی حدود 570 تا 600 هستش باز قیمت ها ثابت نیست، من از توپخونه قیمت کردم.

lmessi

کاربر سایت
Jun 3, 2014
191
نام
iman
مبارکه
نخیر الان قیمتش کمتر شده، الان با گارانتیش 670 میدن، بدون گارانتی حدود 570 تا 600 هستش باز قیمت ها ثابت نیست، من از توپخونه قیمت کردم.

گارانتی؟:))
گارنتی کنسول؟اونم سونی تو ایران؟;;)
گارانتی در کار نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر