راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
من راستش چون بیشتر از روزی یه ساعت بازی نمی کنم طول میکشه تا یه بازی رو تموم کنم و اهلِ تعویض بازی هم نیستم. این بازی هایی رو هم که دانلود کردید اگه روی کامپیوتر هم میریخت بازم نمیشد بعد از بَن شدن بازی کرد؟ در کل اگه ریجِنِ دستگاه مهم نیست و فقط ریجنِ اکانتِ PSN مهمه، چرا برای فروش دستگاه ها اشاره می کنن که 1 هست یا 2؟

شماره ریجن ها مشخص میکنه دستگاه برای کدوم منطقه جغرافیایی هستش

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
متوجهم. اما وقتی که می تونی با انتخابِ هر ریجنی موقعِ ساختِ اکانت، بسته به اون اکانت بازی ها رو آفلاین یا آنلاین اجرا کنی، دیگه ریجنِ دستگاه wifi دیگه چه اهمیتی داره؟

YIN

کاربر سایت
Oct 10, 2013
9
سلام ... قصد خرید ویتا دارم منتها تنها چیزی که مانع خریدم میشه مبلغ بازیهاست که واقعا برام به صرف نیست (تقریبا هر بازی نزدیک 200 تومن برام درمیاد ) و کسی هم نمیشناسم تا باهاش بازی تعویض کنم ....حالا موندم راهی هست تا بازیهاشو مثلا زیر 100 تومن بتونم گیر بیارم؟؟؟ و سوال اخر اینکه تمام بازیهای فیزیکی مثل KZ و.....به صورت انلاین موجود هستند تا بشه اونهارو به صورت انلاین با کارت PSN خریداری کرد ؟اگه هست ارزونتر در میاد؟؟؟؟؟

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام ... قصد خرید ویتا دارم منتها تنها چیزی که مانع خریدم میشه مبلغ بازیهاست که واقعا برام به صرف نیست (تقریبا هر بازی نزدیک 200 تومن برام درمیاد ) و کسی هم نمیشناسم تا باهاش بازی تعویض کنم ....حالا موندم راهی هست تا بازیهاشو مثلا زیر 100 تومن بتونم گیر بیارم؟؟؟ و سوال اخر اینکه تمام بازیهای فیزیکی مثل KZ و.....به صورت انلاین موجود هستند تا بشه اونهارو به صورت انلاین با کارت PSN خریداری کرد ؟اگه هست ارزونتر در میاد؟؟؟؟؟

می تونید دسته دوم بخرید قیمت بازی های دست دوم بین 70 - 110 هزار تومان هستش
بله می تونید از PSN بخرید حتی عضویت پلاس بگیرید .
PSN یه خوبی داره بازی ها بعضی اوقات خیلی ارزون در میان و بدیش اینه نمیشه تعویض کرد بازی رو

قبل از خرید ویتا هم علایقتون رو بسنجید ببینید چه بازی هایی رو دوست دارید و آیا اون بازی هایی که شما دوست دارید در چه سطحی هستند بعد اقدام به خرید کنید

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین

اکثر بازی های دست دو ویتا زیر 100 تومن هستن به صرفه ترین کار خرید بازی فیزیکی دست دو و بعدش هم فروش یا تعویض اون هست...بازی های نو هم حداکثر 160 هستن...بازی هارو از فروشگاه همین جا و پرشین تولز میتونید تهیه کنید برای تعویض یا خرید بازی دست دو هم همینجاها پیشنهاد میشه ولی اعتماد سازی هم انجام بدید....بله تمام بازی ها نسخه دیجیتال دارن ولی عکسش صادق نیست!

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
سلام دوستان...من چند روزه تو کف ویتا هستم....میخواستم بدونم ایا ارزش خریدن داره؟؟میگن گرافیکش مثل ps3 هست ایا راسته؟؟ایا میتونم به راحتی باهاش انلاین بازی کنم؟؟مشکل وای فای و اینا نداره؟؟اخه من گو دارم....بعد 8 ماه خسته شدم ازش...اینم اینجوریه؟؟؟ممنون میشم اگه کمک کنین

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
سلام دوستان...من چند روزه تو کف ویتا هستم....میخواستم بدونم ایا ارزش خریدن داره؟؟میگن گرافیکش مثل ps3 هست ایا راسته؟؟ایا میتونم به راحتی باهاش انلاین بازی کنم؟؟مشکل وای فای و اینا نداره؟؟اخه من گو دارم....بعد 8 ماه خسته شدم ازش...اینم اینجوریه؟؟؟ممنون میشم اگه کمک کنین

سلام بستگی به سلیقتون داره از چه سبکی خوشتون میاد ؟
اگر از بازی های مستقل ( که با قیمت بالا تو پاچه می کنن ) یا بازی های نقش آفرینی و ژاپنی خوشتون میاد توصیه میشه
اگر آدم میانه رویی هستید و با سبک های مختلف می تونید کنار بیاید و بازی کنید هم خریدش توصیه میشه بازم ( بازی های خوبی مثل Soul Sacrifice - Tearaway - uncharted - Killzone - Unit 13 - MGS HD ) داره .
اگر فقط سبک های بزن و بکش و اکشن دوست دارید تعداد محدودی بازی داره در این صورت پولتون رو آتیش بزنید خیلی خیلی بهتره تازه همین تعداد محدود هم خیلی هاشون داغونن مثل COD و Resistance یا مشکل های عجیبی دارن :

مثلا توی آنچارتد رزولیشن کشیده ( upscale ) شده و تیراندازی بازی اگه دقت کنید مشکل داره | بازی بخش آنلاین نداره و .......
Unit 13 مشکل های پردازشی داره و وسط بازی چندین بار شده می پره بیرون یا تروفی باز نمیکنه
Assassin's creed مشکل افت فریم داره و ....

از اونور هم بازی های عالی و خوبی مثل Killzone و Tearaway و Soul S هستن که در سطح خوبی قرار دارن و مشکلی ندارن

برید ویدیو های بازی های ویتا رو ببنید سلیقتون رو بسنجید و بعد اقدام به خرید کنید !

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad

سلام

بستگی به سلیقت داره

تا چند وقت پیش ویتا یه کنسول بدرد نخور بود اما جدیدا (مخصوصا برا 2014) بازیای خیلی خفنی داره براش میاد که اگه ژاپنی بازی خرید این کنسول برات واجبه اما اگه علاقه ای به بازیای ژاپنی نداری فک نکنم خوشت بیاد

PSP از بازیاش خوشت نیومد؟ چون PSP به نظرم معرکست اونم به خاطر یه دنیا بازی JRPGی که داره

از نظر آنلاین هم که بستگی به سرویس نتت و پینگت داره

در رابطه با گرافیکش هم خب نباید گرافیکش رو با عناوین جدید مثل Last of Us یا GTA مقایسه کنی اما گرافیکش تو بعضی بازیا خیلی خوبه مثلا Killzone یا Uncharted

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
چینی که اصلا دوست ندارم.....پس یعنی نخرم....:(

ببين تو الان رفتي تو كف ويتاداما ابنو بدون كه بعدا كه بخري اونقدرا هم حال نميكني!يكي از دلايلش هم همين بازي هاي گرونشه چون هك نشده و..به غير از اينم دليل هستش..
اين نظر شخصيه و چيزيه كه براي من پيش اومد.. و نظر من هستش و قصدم راهنماييه.
از نظر من كه نخري بهتره...اگرم ميخواي بخر اما بعدا به حرفم ميرسي!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ویتا مشکله خاصی نداره
مثل هر کنسول دیگه هم بازی خوب داره و هم بازی بد و هم بازی متوسط
تنها دو نکته که مهم یک اینکه بازیاش رو دوست داشته باشی
دو اینکه حتما پولش باشه هم بازی بخری و هم psn کارت بخری چون خیلی از بازیهای خوبش مثل بازیهای Indie همه به صورت Digital فقط رلیز میشن.

erfan0o0

کاربر سایت
May 31, 2012
176
نام
عرفان
اکانته پی سی ان چقدره؟من 2 ملیون دارم که 1000 بدم خود دستگاه و بقیه رو بدم بازی....ارزش داره؟بهتترین منبع برای بازی های خوب کجاس؟اینترنت؟
مثلا همین 25 بازیه برتر میتونم گیر بیارم؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اکانته پی سی ان چقدره؟من 2 ملیون دارم که 1000 بدم خود دستگاه و بقیه رو بدم بازی....ارزش داره؟بهتترین منبع برای بازی های خوب کجاس؟اینترنت؟
مثلا همین 25 بازیه برتر میتونم گیر بیارم؟
اکانته PSN به صورت مجانی باز میکنی. اگر بخوای plus بگیری باید کارت psn بخری و بعد از وارد کردن کد عضو پلاس بشی که 1 سالش توصیه میشه. بسته به ریجنی که انتخاب میکنی یک سالش از 50 تا 70 دلار قیمت داره کم و بیش.
همینجا منبع لول D: اکثریت بازیهای خوب تاپیک داره و توی تاپیک بازیها هم میتونی اگر بازی خاصی میخوای یا روی خریدش شک داری بگی و دوستان توصیه میکنن :)
اره 25 تا بازی برتر که گیر میاد. منتها 1-2 تاش کمیابه نسخه فیزیکی. یک سریش هم فقط از psn باید بخری.

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
ببين تو الان رفتي تو كف ويتاداما ابنو بدون كه بعدا كه بخري اونقدرا هم حال نميكني!يكي از دلايلش هم همين بازي هاي گرونشه چون هك نشده و..به غير از اينم دليل هستش..
اين نظر شخصيه و چيزيه كه براي من پيش اومد.. و نظر من هستش و قصدم راهنماييه.
از نظر من كه نخري بهتره...اگرم ميخواي بخر اما بعدا به حرفم ميرسي!

آره خداییش منم قبل از خرید رفتم ویدیو COD و Uncharted رو دیدم ! تو ویدیو جالب به نظر می رسیدن وگرنه بازیشون کنی خیلی خوب نبودن ( مخصوصا COD )
منم به خاطر علاقه و احترام به سلیقه و دوستانی که ویتا و این کنسول دستی رو دوست دارن سعی می کنن تا جایی می تونم بی طرف صحبت کنم که توی خرید دوستان مشکلی پیش نیاد !

منم به شخصه بخوام سلیقه خودم رو دخیل کنم میگم به هیچ وجه نخرید ! اگر در این شرایط PS4 ارزش بیشتری داره
ولی بازم میگم نظر شما مهمه نه نظر من چون قراره شما 2 میلیون پول خرج کنسول بکنی ! ;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر