راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
ریجن 1 یا 2 بودنِ دستگاه روی جعبه قید شده تا بفهمیم و ریجن 1 بهمون نندازن؟
اره فکر کنم دقیق توجه نکردم ولی روی جعبه ی رجین 1 پایینش یه کادر زرد رنگ زده سمت راست نوشته 55 دلار ولی مال رجین 2 اونو نداره
بعدشم مال رجین 1 پشتش سایت امریکای پلی استیشن رو زده

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
پشتش یه آرم کره ی زمین به صورت شطرنجی هستش بالای اون یه عدد زده که مشخص میکنه ریجن 1 هست یا 2 اگه زده باشه 1 خب ریجن 1 هست اگه زده باشه 2 ریجن دو هست

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,798
یه سوالی که همیشه تو ذهن من و خیلی های دیگه بود این بود که با وجود اسمارت فونهای حال حاضر و بازی هاشون ایا خرید ویتا عقلانی هست؟

من که به جواب رسیدیم و این پست رو هم زدم تا دوستانی که این سوال هنوز تو ذهنشون هست به جوابی رسیده باشن.

در یک کلام بازی های ویتا یک سرو گردن که هیچ یک نیم تنه و یا شاید یک تن از بازی های اسمارت فونها بالاتره..اصلا کوچکترین شکی در این نداشته باشید که اگر به دنبال لذت بردن از بازی ها همانند کنسول هستید ویتا پیشنهاد میشه.

من تا قبل از این که ویتا بگیرم تمام بازی های شاخ اندرویدی رو روی نوت 2 اجرا کردم...ولی کلا بازی هاش در سطح حرفه ای همانند ویتا قرار ندارن.
الا این آنچارتدش واقعا شگفت انگبزه....مدت زمان به پایان رسیدن بازی آنچارتد چقدر هست ؟ خواهشن نگید چند چپتره فقط بگید چند ساعته و ایا مثل نسخه کنسولی طولانی هست یا نه.

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
یه سوالی که همیشه تو ذهن من و خیلی های دیگه بود این بود که با وجود اسمارت فونهای حال حاضر و بازی هاشون ایا خرید ویتا عقلانی هست؟

من که به جواب رسیدیم و این پست رو هم زدم تا دوستانی که این سوال هنوز تو ذهنشون هست به جوابی رسیده باشن.

در یک کلام بازی های ویتا یک سرو گردن که هیچ یک نیم تنه و یا شاید یک تن از بازی های اسمارت فونها بالاتره..اصلا کوچکترین شکی در این نداشته باشید که اگر به دنبال لذت بردن از بازی ها همانند کنسول هستید ویتا پیشنهاد میشه.

من تا قبل از این که ویتا بگیرم تمام بازی های شاخ اندرویدی رو روی نوت 2 اجرا کردم...ولی کلا بازی هاش در سطح حرفه ای همانند ویتا قرار ندارن.
الا این آنچارتدش واقعا شگفت انگبزه....مدت زمان به پایان رسیدن بازی آنچارتد چقدر هست ؟ خواهشن نگید چند چپتره فقط بگید چند ساعته و ایا مثل نسخه کنسولی طولانی هست یا نه.

مبارک باشه داداش،

درسته اسمارت فون اول برای ارتباطه دوم برای مالتی مدیا آخرسر هم بازی اونم نه بصورت حرفه ای، منهای نرم افزار اصلا سخت افزار مناسبی هم برای کنترل گیم ندارند.

آنچارتد رو باید بری تاپیک مخصوص خودش سوالاتو بپرسی:

http://forum.bazicenter.com/thread43100/page12/

اما بازه ی Story Mode بازی در سریع ترین حالت 6 و در طولانی ترین حالت 13 ساعت هستش مثل اغلب بازی های دیگه ویتا که داستان اصلیشون حول هوش 10 ساعت میچرخند.اگر هم اهل جمع کردن آیتم های بازی یا پلاتش باشی تقریبا زمان بازی دوبرابر میشه یعتی 20-22 ساعت.

SiavashRC2

کاربر سایت
Jun 19, 2013
136
خوب من هم بلاخره PS Vita خریدم. تا اینجا که واقعا از خریدم راضیم، باهاش Killzone هم خریدم با یه رم 8 گیگی، Killzone هم که عالی بود، واسه PSN Plus هم که 4 5 تا بازی داشت .
3G هم که خیلی خوب جواب داد.
کلا تا اینجای کار در یک کلمه عالیه!
راستی چند ساعت باتریش جواب میده ؟ به صورت نرمال چند ساعت با یه شارژ میشه بازی کرد؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خوب من هم بلاخره PS Vita خریدم. تا اینجا که واقعا از خریدم راضیم، باهاش Killzone هم خریدم با یه رم 8 گیگی، Killzone هم که عالی بود، واسه PSN Plus هم که 4 5 تا بازی داشت .
راستی چند ساعت باتریش جواب میده ؟ به صورت نرمال چند ساعت با یه شارژ میشه بازی کرد؟
بستگی به بازی داره
مثلا Maximum brighness و صدای اخر نهایتا 4 ساعت و نیم تا 5 ساعت
اگر بازی انلاین بازی کنی کمتر
اگر بازی indie به مراتب 6 ساعت

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
آقا مبارکت باشه.:bighug:

دوستان گویا برای دانلود بازی ها از PSN ریجن 1 بهتره. میخواستم ببینم اگر من ریجن 1 بگیرم و مکان رو مثلا توی اکانت آمریکا بزنم، آی پی ایرانم مشکلی ایجاد نمی کنه برای دانلود بازیا روی مموری؟ سوال دیگه ام اینه که همه ی بازیا آنلاین در دسترس هست همیشه، یا بعد از مدتی بازیای قدیمی رو بر می دارن؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا مبارکت باشه.:bighug:

دوستان گویا برای دانلود بازی ها از PSN ریجن 1 بهتره. میخواستم ببینم اگر من ریجن 1 بگیرم و مکان رو مثلا توی اکانت آمریکا بزنم، آی پی ایرانم مشکلی ایجاد نمی کنه برای دانلود بازیا روی مموری؟ سوال دیگه ام اینه که همه ی بازیا آنلاین در دسترس هست همیشه، یا بعد از مدتی بازیای قدیمی رو بر می دارن؟
وقتی ادرس رو US بزنی اکانتت ریجن 1 میشه. کانادا هم ریجن 1 محسوب میشه.
مشکلی نیست برای دانلود
فقط اجازه دسترسی به فیلم و سریال بخش PSN نیست چون متوجه میشه IP از ایران هست.
بازیهای انلاین که همیشه در دسترس هست. فقط زمانی برداشته میشه که ناشر رسما از خاموش شدن سرورها خبر بده!

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
وقتی ادرس رو US بزنی اکانتت ریجن 1 میشه. کانادا هم ریجن 1 محسوب میشه.
مشکلی نیست برای دانلود
فقط اجازه دسترسی به فیلم و سریال بخش PSN نیست چون متوجه میشه IP از ایران هست.
بازیهای انلاین که همیشه در دسترس هست. فقط زمانی برداشته میشه که ناشر رسما از خاموش شدن سرورها خبر بده!
ناشر از خاموش شدنِ سرور ها خبر بده؟! متوجه نمی شم راستش.
قیمتِ بازیا تو PSN از نسخه فیزیکی ارزونتره؟ برای شارژ اکانت کارت های چند تومنی هست؟ می دونید توی ایران حدودا چقدر می فروشن؟ کلا خریدِ فیزیکی تو ایران به صرفه تر هست یا الکترونیکی؟ (شرمنده سوالاتم زیاد شد.)

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
قیمتِ بازیا تو PSN از نسخه فیزیکی ارزونتره؟ برای شارژ اکانت کارت های چند تومنی هست؟ می دونید توی ایران حدودا چقدر می فروشن؟ کلا خریدِ فیزیکی تو ایران به صرفه تر هست یا الکترونیکی؟ (شرمنده سوالاتم زیاد شد.)
نگه داشتن روشن سروره بازیهای انلاین ربطی به sony و psn نداره ! ( الا اینکه ناشرش sony باشه ) اگر قرار باشه از دسترس خارج بشه به هر دلیلی اعلام میکنن ! کم پیش میاد D:
این جمله ای بود که پرسیدی :
"سوال دیگه ام اینه که همه ی بازیا آنلاین در دسترس هست همیشه، یا بعد از مدتی بازیای قدیمی رو بر می دارن؟"
فکر میکنم منظورت از بازی انلاین بازیهای multiplayer باشه :!)

بله ارزونتره . البته بعضی موقعا اررش داره فیزیکی هم بگیری D:
قیمت کارتهای PSN هم فکر میکنم 20 دلاری از US روی 70-80 بچرخه و 50 تا هم روی 160-170 اینا ! باز من ایران نیستم D: بر حسب قیمتهایی که دوستان گفتم تو ذهنم مونده میگم

در مورده به صرفه بودنش هم امیدوارم دوستان جواب بدن D:
من نی دونم لول

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299

بازی هایی که به صورت دیجیتالی (دانلودی)تهیه میکنی یه مشکل بزرگ داره اونم اینه که صاحب اول و اخرش خودت هستی :|
ولی بازی های فیزیکی رو میشه فروخت یا تعویض کرد با یه بازی دیگه:|

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
خرید بازی از PSN ظلمیست در حق خودت ! من حدود 500 هزارتومان بازی خریدم یه اکانتم بن شد پرید ! بقیش هم مونده رو دستم هیچ کاری هم نمیشه کرد
Plus برای ویتا هم اگر همه سبک ها رو نمی پسندی باز هم پول مفتی هستش .
کلا برای ویتا از PSN بازی خریدن در اکثر موارد پول دور ریختن هستش چون بازی هاش کشش لازم برای مدت بازی طولانی رو ندارند ( به علت کوتاهی بازی - نداشتن بخش چند نفره - مزخرف بودن خود بازی در اکثر مواقع ) به جز مثلا Persona - Killzone یه چند تای دیگه که آنلاین خوبی دارند یا تو سبک نقش آفرینی هستن و می پسندی مثل Soul Sacrifice
بازی فیزیکی بگیرید و تعویض کنید هم تعداد بازی بیشتری انجام دادید هم پول کمتری تو آشغال ریختید .

Hvakhshathra

کاربر سایت
Oct 8, 2013
22
من راستش چون بیشتر از روزی یه ساعت بازی نمی کنم طول میکشه تا یه بازی رو تموم کنم و اهلِ تعویض بازی هم نیستم. این بازی هایی رو هم که دانلود کردید اگه روی کامپیوتر هم میریخت بازم نمیشد بعد از بَن شدن بازی کرد؟ در کل اگه ریجِنِ دستگاه مهم نیست و فقط ریجنِ اکانتِ PSN مهمه، چرا برای فروش دستگاه ها اشاره می کنن که 1 هست یا 2؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر