راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
بله آیفون ۵ دارم ویتا هم دارم. هرکدوم کاربرد مجزا دارن اما خیلی بیشتر با ویتا بازی می کنم تا با موبایل. البته جدیدا square enix واسه ios ترکونده. level-5 هم که از بزرگترین تولید کننده های rpg هست واسه ios چندتا گیم داده که خیلی جالبند اما خب تجربه بازی توی ویتا یه چیز دیگست.

تو اون که شک نکن 1 ساعت باهاش بازی کردم 1 ماهه تو فکرشم اما بازم صبر میکنم اقا ایپاد تاچ تایید شد یه جوری هم پول جور میکنم 4ماه دیگه ویتارو میگیرم...square enix که ایفون دارا بدجور ازش تعریف میکنن ...دیگه کسی از ps vita تعریف نکنه که باز دودل میشم دسته همه دوستان هم درد نکنه که جوابمو سریع دادن

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
سلام دوستان من بلاخره دارم ps vita میگیرم چندتا سوال داشتم
1.میخوام ریجن 1 بگیرم خوبه؟دقیقا چه فرقی با ریجن 2 داره؟
2.همون اول که ویتارو روشن کردم باید براش اکانت بسازم؟و اینکه اکانتم ریجن 1 باشه یا 2؟
3.برای انلاین بازی کردن اکانت نیازه؟
رم تا چند گیگ پیشنهاد میشه؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان من بلاخره دارم ps vita میگیرم چندتا سوال داشتم
1.میخوام ریجن 1 بگیرم خوبه؟دقیقا چه فرقی با ریجن 2 داره؟
2.همون اول که ویتارو روشن کردم باید براش اکانت بسازم؟و اینکه اکانتم ریجن 1 باشه یا 2؟
3.برای انلاین بازی کردن اکانت نیازه؟
رم تا چند گیگ پیشنهاد میشه؟
ممنون میشم اگه پاسخ بدین

1 تو وای فای فقط ریجنشون فرق میکنه ولی تو 3g/wifi بهتره ریجن 2 بگیرید تا آنلاک باشه بتونید از سیمکارت رایتل استفاده کنید
2 بهتره همون اول بسازید و آپدیتشم بکنید فرقی بین ریجن 1 یا 2 زیاد نیست ولی اگه میخواید از استور خرید کنید بهتره ریجن 1 باشه تا کارت psn به دلار (که ارزونتر از پونده) بگیرید
3 بله نیازه
هرچقدر مقدار رم بیشتر باشه بهتره بعدا به مشکل فضا بر نمیخورید من خودم 32 گیگ دارم

khatibzadeh

کاربر سایت
Jun 22, 2008
220
ببخشید من یه سوالی داشتم . اگه ویتا بخرم میتونم بازیهای کپی psp رو باهاش بازی کنم تا بازیهای ویتا هک بشه؟ چون تا حالا psp نداشتم آشنا نیستم

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
1 تو وای فای فقط ریجنشون فرق میکنه ولی تو 3g/wifi بهتره ریجن 2 بگیرید تا آنلاک باشه بتونید از سیمکارت رایتل استفاده کنید
2 بهتره همون اول بسازید و آپدیتشم بکنید فرقی بین ریجن 1 یا 2 زیاد نیست ولی اگه میخواید از استور خرید کنید بهتره ریجن 1 باشه تا کارت psn به دلار (که ارزونتر از پونده) بگیرید
3 بله نیازه
هرچقدر مقدار رم بیشتر باشه بهتره بعدا به مشکل فضا بر نمیخورید من خودم 32 گیگ دارم
مرسی دوست عزیز از اینکه جواب دادی ولی ریجن 2 انگار نیست تو بازار اگه شما جایی رو میشناسید که ریجن 2 داره ممنون میشم اگه ادرس و تلفنشو به من بگید...

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
مرسی دوست عزیز از اینکه جواب دادی ولی ریجن 2 انگار نیست تو بازار اگه شما جایی رو میشناسید که ریجن 2 داره ممنون میشم اگه ادرس و تلفنشو به من بگید...

منم خودم دنبالش میگردم پیدا کردم حتما بهتون میگم

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
بالاخره بعد چند ماه من هم تونستم یه ویتا wifi تهیه کنم.میخواستم بدونم دوستانی که ویتا دارند میتونید بگید ایا ارزش داره من اینو با یه مدل 3g عوض کنم و کلا کارایی 3g فقط محدود به همون اینترنت میشه؟ایا سرعت رایتل خوبه و خوب بازیهای انلاین رو جواب میده چونن اگه بخوام 3g بگیرم فقط به خاطر آنلاین میگیرم وگرنه تو وب رفتن و از این چیزا رو با تبلتم هم میتونم انجام بدم.میخواستم بدونم سرعت رایتل تو بازیهای آنلاین ارزش داره که بخوام 3g بگیرم؟بازیهای دست دو تو ایران گیر میاد منبع خاصی رو میشاسید.وقتی گرافیک vita رو دیدم تقریبا چشام از کاسه زد بیرون:d

خیلی قشنگ بود .فقط یه مشکل خیلی بزرگ داره و اونم کم بودن تنوع بازی مخصوصا بازیهای rpg که من بازی زیاد میکنم.فعلا دارم با 3ds بازی میکنم چون ویتا فعلا چیز خاصی نداره.شما چی پیشنهاد میکنید تو بازیهای ویتا که خودتون تجربه کردید.

ممنون و موفق باشید

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
بالاخره بعد چند ماه من هم تونستم یه ویتا wifi تهیه کنم.میخواستم بدونم دوستانی که ویتا دارند میتونید بگید ایا ارزش داره من اینو با یه مدل 3g عوض کنم و کلا کارایی 3g فقط محدود به همون اینترنت میشه؟ایا سرعت رایتل خوبه و خوب بازیهای انلاین رو جواب میده چونن اگه بخوام 3g بگیرم فقط به خاطر آنلاین میگیرم وگرنه تو وب رفتن و از این چیزا رو با تبلتم هم میتونم انجام بدم.میخواستم بدونم سرعت رایتل تو بازیهای آنلاین ارزش داره که بخوام 3g بگیرم؟بازیهای دست دو تو ایران گیر میاد منبع خاصی رو میشاسید.وقتی گرافیک vita رو دیدم تقریبا چشام از کاسه زد بیرون:d

ممنون و موفق باشید

مرورگر PS Vita که فارسی نمی خونه پس هیچ
تنظیمات V*P*N و Pr**xy هم که ندارع اگه هم داره فقط USer و Pass نمیشه بهش داد .
آنلاین بعضی بازی ها رو هم نمیشه انجام داد در نتیجه پول مفته 3G

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی

خیلی قشنگ بود .فقط یه مشکل خیلی بزرگ داره و اونم کم بودن تنوع بازی مخصوصا بازیهای rpg که من بازی زیاد میکنم.فعلا دارم با 3ds بازی میکنم چون ویتا فعلا چیز خاصی نداره.شما چی پیشنهاد میکنید تو بازیهای ویتا که خودتون تجربه کردید.

ممنون و موفق باشید

3g در کل واسه PS V سود نداره هیچ ، روشنش کنی داغ میکنه دستگاه هم به فنا میره
تعداد بازی قابل انلاین با 3g انگشت شماره
فارسیش برعکسه
به قول لورد هیتلر شکنم نداره
فایل بالای 20 مگ هم نمیشه دان زد
مکالمه 3g که هیچ مکالمه معمولی هم نداره
...

فقط یه کار میشه باهاش کرد ، امتیازات رو چک کنی ، تروفی اپ کنی
کلا 3g سودی نداره (خودمم 3g دارم ولی کارامد نیست ، هرزگاهی رایتل اس میده من میخونم،اونم برعکس!)

برای بازی هم من خودم میدم امام خمینی برام بازی کپی میریزن ، خیلی ارزون تر از اوریج در میاد به صرفه هم هست. (اونجا بپرسید همه میدونن کی بازی ویتا میریزه)
اینم تصاویر بتمن که تازگیا دادم ریختند.
Majid475

brokensword

کاربر سایت
Jan 11, 2012
371
نام
کاوه
3g در کل واسه PS V سود نداره هیچ ، روشنش کنی داغ میکنه دستگاه هم به فنا میره
تعداد بازی قابل انلاین با 3g انگشت شماره
فارسیش برعکسه
به قول لورد هیتلر شکنم نداره
فایل بالای 20 مگ هم نمیشه دان زد
مکالمه 3g که هیچ مکالمه معمولی هم نداره
...

فقط یه کار میشه باهاش کرد ، امتیازات رو چک کنی ، تروفی اپ کنی
کلا 3g سودی نداره (خودمم 3g دارم ولی کارامد نیست ، هرزگاهی رایتل اس میده من میخونم،اونم برعکس!)

برای بازی هم من خودم میدم امام خمینی برام بازی کپی میریزن ، خیلی ارزون تر از اوریج در میاد به صرفه هم هست. (اونجا بپرسید همه میدونن کی بازی ویتا میریزه)
اینم تصاویر بتمن که تازگیا دادم ریختند.
Majid475

ممنون از توضیحاتتون.عکسها رو نگاه کردم جالب بود.عجب گرافی داره ویتا.

یه سوال داشتم این بازیها رو که برا شما میریزند چقدر براتون در میاد.بعد مشکلی برای psn و اکانتتون به وجود نمیاره؟میتونید برید psn رو چک کنید و دانلود بکنید و آنلاین بازی کنید.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
ممنون از توضیحاتتون.عکسها رو نگاه کردم جالب بود.عجب گرافی داره ویتا.

یه سوال داشتم این بازیها رو که برا شما میریزند چقدر براتون در میاد.بعد مشکلی برای psn و اکانتتون به وجود نمیاره؟میتونید برید psn رو چک کنید و دانلود بکنید و آنلاین بازی کنید.
قیمت برای افراد مختلفه ، در مورد آنلاین هم خبر ندارم من کلا آف مصرف میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر