راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید PS Vita

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
ميخوام يه ويتا بخرم دست دوم البته طرف مقابل خيلي تعريفش رو ميده ميگه يه رم 8يه بازي آنچارتد و لوازم جانبي و ويتا wifi =يك مليون
نظرتون چيه؟؟؟
برم نو بخرم كل اين ها چند درمياد؟؟؟

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk 2

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
ميخوام يه ويتا بخرم دست دوم البته طرف مقابل خيلي تعريفش رو ميده ميگه يه رم 8يه بازي آنچارتد و لوازم جانبي و ويتا wifi =يك مليون
نظرتون چيه؟؟؟
برم نو بخرم كل اين ها چند درمياد؟؟؟

اینی که می گی توی پرشین تولز نیست؟قیمتش وحشتناک زیاده.بیا بت یکیو معرفی می کنم قیمتش۴۰۰ تومن کمتره اینه.تازه طرف کارش ۲۰ هست.من خودم ۲بار ازش خرید کردم.
مموری اگه می خوای بازی فیزیکی بخری ۴ هم زیاده چه برسه به ۸.
آنچارتد هم خودم دارم می فروشم ۶۵ کسی نمی خره.
کلن طرف می خواد بهت بندازه.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
اینی که می گی توی پرشین تولز نیست؟قیمتش وحشتناک زیاده.بیا بت یکیو معرفی می کنم قیمتش۴۰۰ تومن کمتره اینه.تازه طرف کارش ۲۰ هست.من خودم ۲بار ازش خرید کردم.
مموری اگه می خوای بازی فیزیکی بخری ۴ هم زیاده چه برسه به ۸.
آنچارتد هم خودم دارم می فروشم ۶۵ کسی نمی خره.
کلن طرف می خواد بهت بندازه.

بخوام نو بخرم چند پام آب ميخوره؟؟؟

سرو سبز

کاربر سایت
May 18, 2011
205
نام
شاهین
بخوام نو بخرم چند پام آب ميخوره؟؟؟

دستگاه که قیمتاش مختلفه.من توی شیراز ۸۹۰ نو هم دیدم چند وقت پیش.یه پک هست که ویتای سفید+مموری۴+بازی آساسین توشه که ۱میلیون و۲۰۰ هست که می تونی بازیش رو ۱۱۰ هم بفروشی.ولی من دسته ۲ سراغ دارم ۶۳۰.
حالا تصمیم با خودته ولی از اون نخر.به عنوان یه همشهری بهت پیشنهاد می دم که از اون نخری.

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
دستگاه که قیمتاش مختلفه.من توی شیراز ۸۹۰ نو هم دیدم چند وقت پیش.یه پک هست که ویتای سفید+مموری۴+بازی آساسین توشه که ۱میلیون و۲۰۰ هست که می تونی بازیش رو ۱۱۰ هم بفروشی.ولی من دسته ۲ سراغ دارم ۶۳۰.
حالا تصمیم با خودته ولی از اون نخر.به عنوان یه همشهری بهت پیشنهاد می دم که از اون نخری.

منظورت Psvitaباندل هست؟؟؟

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
سلام بچه ها. من تازه ps3 رو فروختم و حالا دارم درباره خرید ویتا فکر میکنم. نظرتون چیه؟ میارزه بخرم؟ امیدی به بازیهای خوب که براش بیاد هست؟ اصلا امیدی به هکش هست؟ و اینکه الان که ps4 قراره بیاد ویتا از دور خارج نمیشه؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها. من تازه ps3 رو فروختم و حالا دارم درباره خرید ویتا فکر میکنم. نظرتون چیه؟ میارزه بخرم؟ امیدی به بازیهای خوب که براش بیاد هست؟ اصلا امیدی به هکش هست؟ و اینکه الان که ps4 قراره بیاد ویتا از دور خارج نمیشه؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
اگر بازیاش رو دوست داری بخر
امید که به هک همیشه هست اما خب کی اتفاق بیفته نمیدونیم !
Vita و PS4 ربطی به هم ندارن . ps4 در واقع ps3 رو از دور خارج میکنه نه کنسول دستی . vita دستگاه psp مثلا از دور خارج کرده !
اگر علاقه داری میتونی بخری ... اگر نه که بیشتر به بازیهای کنسولی عادت داری میتونی برای ps4 وایسی

bigbang0661

کاربر سایت
Jan 19, 2013
261
اگر بازیاش رو دوست داری بخر
امید که به هک همیشه هست اما خب کی اتفاق بیفته نمیدونیم !
Vita و PS4 ربطی به هم ندارن . ps4 در واقع ps3 رو از دور خارج میکنه نه کنسول دستی . vita دستگاه psp مثلا از دور خارج کرده !
اگر علاقه داری میتونی بخری ... اگر نه که بیشتر به بازیهای کنسولی عادت داری میتونی برای ps4 وایسی

من زیاد از بازیهای دو بعدی خوشم نمیاد. بازیهایی مثه tomb raider یا آنچارتد و سبک اول شخصو دوست دارم. به نظرت اینجور بازیها واسش میاد؟ یا همون بازیهای اندروید رو بازی کنم بهتره؟ نظر خودت درباره ویتا چیه؟

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
من زیاد از بازیهای دو بعدی خوشم نمیاد. بازیهایی مثه tomb raider یا آنچارتد و سبک اول شخصو دوست دارم. به نظرت اینجور بازیها واسش میاد؟ یا همون بازیهای اندروید رو بازی کنم بهتره؟ نظر خودت درباره ویتا چیه؟

جایه اینه که ارمان جواب بده ولی ما هم نظر میدیم :d .اگر دنبال بازی شاخ هستی ویتا به دردت نمیخوره ویتا بیشتر کنسول مکمل هست برای کنسول های خونگی .بیشتر بازی های 2 بعدیش خوبه اول شخص هاش تا اینجا همش مزخرف بوده .تام رایدر و این حرفا هم براش نمیاد بیاد هم به پای نسخه کنسولی نمیرسه خیلی خیلی سطحش پایین تره .به نظر من اگر میخوای یه کنسول برای بازی انتخاب کنی کنسول خونگی باشه بهتره اگر ps4 هم باشه که خیلی بهتر تره .:d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Uncharted - gravity rush - AC و ... همه بازیهایی هست که براش اومده .
اگر یک سری توی سایتها یا بخش بازیهای خودمون به تاپیک بازیاش سر بزنی دستت میاد چه بازیهایی براش اومده .
سبک اول شخص هم تا الان موفقیت چندانی نداشته . Resistance بد نیست اما بیشتر امیدمون به killzone هست.
من خودم ویتا رو دوست دارم. تا الان هم از مجموعه بازیاش راضی بودم . بازیهای خوبی داشته و به نظرم بازیهای خوبی هم تو راه هست براش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر